Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 4:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
OK. Więc złamie swoje przyrzeczenie i jestem (a jeśli ktoś będzie chciał to może i znów powrócę). Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i nie chciałbym zasiadając przy Wigilijnym Stole być z kimś pokłócony. I tak sobie myślę. Kurczę! Dlaczego przez to, że mi się nie udaje i cierpię w życiu, mam to przelewać na innych. Chcę by było tak jak dawniej. Wyciągam Wam wszystkim moją dłoń. Wiem, że nie zasługuje by być z wami. Wiem, że możecie mnie zmieszać z błotem. Ale chyba w każdym z was zapaliła się już iskierka, która po raz pierwszy zabłysła w Betlejem.

1. Pragnę gorąco przeprosić z całego serca Ciebie Pawle za to, że Ciebie obrażałem za to że się z Tobą kłóciłem. Poleciały ostre słowa (ty też ich sobie nie żałowałeś) i wszystkie inne osoby, Wiem świnia ze mnie i tyle. Na prawdę jest mi bardzo przykro. Ostatnio przeżyłem wiele wierzcie mi. Nie ty Pawle jesteś winien za moje dołki. Ja już Ci przebaczyłem wszystko co miałem Ci za złe. To było trudne, ale jestem Chrześcijaninem i wiem, że tak trzeba było. Od razu poczułem się lepiej. I chociaż wiem, że to mnie nie usprawiedliwia to jednak błagam was wszystkich o przebaczenie. Gdybym mógł cofnąć czas... podałbym Ci rękę już w sierpniu. Jak Pawle byś się czuł, gdybyś utracił to co kochasz. To co jest Ci najdroższe. Ja coś takiego utraciłem :-(

cienie mojej duszy

dziś znów obudziłaś cienie mojej duszy
upchane w zakamarkach naszych wspomnień
powoli... delikatnie... wypełniły cały pokój
zlały się z Twoim zapachem
to znak, że zaraz będziesz
czuję chłód...

znów wyleciały mi z głowy
wszystkie mądre słowa
wyleciały przez okno na poddaszu
w ten ciepły majowy wieczór
zupełnie taki jak wtedy
gdy po raz pierwszy dotknęliśmy cudu

a teraz...
cóż może człowiek z połową duszy?
tyle co orzeł z jednym skrzydłem?
on tylko włóczy się, męczy po świecie
i brodząc w ciemnej zatraca tęsknocie
za tym co kocha
za tym co również jest w Niebie...

już jesteś...
ach! duchu mych marzeń mglistych !
płomieniu niedoszłych nocy gwieździstych !
gdzie szukać mam Ciebie?
w jakich ostojach istnienia?

już odchodzisz...
poczekaj!
ja co dzień spoglądam na Ciebie
nie śmiej się...
ja na prawdę rozmawiam z Tobą
gdy Ciebie nie ma
wierz mi
jedno serce to za mało
za mało
by być kochanym

gdybym mógł cofnąć wskazówki
tuliłbym Ciebie mocniej miłością
dałbym Ci szalik i pocałował w czoło
ogrzałbym Ci ręce, byłbym wtedy w domu
i powiedziałbym Ci po raz setny
kocham Ciebie




niestety było już za późno... ten wiersz może Ci pomóc tylko mnie zrozumieć. Przysięgam, ze nigdy więcej nie spotkają was z mojej strony jakiekolwiek przykrości. Przepraszam Was.


2. O aferze dowiedziałem się dzisiaj rano. Poczytalem i zbladłem. Zostałem posądzony o hakerstwo! Ja, hakerstwo? A z czym to się je? Oj, chyba tym razem to nie ja. To na pewno wina serwera. Zreszta wieszał się już wielokrotnie. Na prawdę jest mi przykro, że tyle się napracowaliście a to wszystko poszło do diabła. Ale cóż. Jeśli będzie trzeba dorzucę się do budowy nowego yoyo (finansowo i jeśli ktoś będzie mnie jeszcze chciał jako użytkownik).

Moglibyśmy być znów zgraną paczką na kielcach. I rzucić w niepamięć to wszystko co nas dręczy i co jest niefajne. Ja na prawdę w to wierzę! Niech nowy rok będzie nowym rozdziałem. Zróbmy kreskę za przeszłością i przywitajmy się jak bracia. Byłoby pięknie...Wyciągam do Ciebie rękę w czasie pojednania, wierzę że mi ją podasz. Zakończmy nasz spór.

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ładny wiersz.

Powiem tak - chialbym zeby stalo sie tak jak proponujesz i w sumie chcialbym zebys pisal na forum tak jak to kiedys robiles, bo w sumie niewiele osob wnioslo az tak wiele wlasnej inwencji na "kielce". Czy to sie uda, to juz nie ode mnie zalezy, ale takie rozwiazanie ma moje poparcie i jestem za zlikwidowaniem jakichkolwiek podzialow miedzy fanami Beatlesow. Moze wiele nas dzieli, ale niech chociaz jedno laczy.
I generalnie Wesolych Swiat Wszystkim :)

pozdrawiam
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 11:09 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Jeśli mam rozumieć Twoj post jako przyznanie się do:
- pisania obraźliwych tekstów,
- używania kilku nicków (Mave, Adu, itd.),
- podszywania się pod inne osoby (Koffana..),
- wielokrotne mijanie się z prawdą, itp.
to będziemy musieli porozmawiać. Napisałeś kilka żarliwych postów - wszystkie były nieszczere. Widocznie masz fanów Beatlesów za ludzi przesadnie naiwnych. Dlatego ja dalsze kontakty z Tobą uzależniam od przesłania mi na priva twojego telefonu i adresu (lub telefonu rodziców) bo trzeba bedzie porozmawiać. Tym razem szczerze. Jeśli prześlesz swoje dane, to znaczy, że masz uczciwe zamiary.

Podejmuję tą próbę dogadania się z Tobą bo chciałbym Ci umożliwić powrót. Myślę też, że lepiej teraz porozmawiać (zwłaszcza z adminem yoyo) niż czekać czy sprawą nie zajmie się jakiś urząd.

W tej chwili przestajesz być aktywnym użytkownikiem naszego Forum ale znasz mój email.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 3:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
Po co to wszystko? Najgłębsza i najpiękniejsza poezja przepisana z najcudowniejszego tomu onirycznych wierszy nie spowoduje, że ot tak sobie zapomnimy, że ten tekst:

"Zapraszam do głosowania nad odwołaniem Pawla http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1644"

i wiele innych niedobrych słów, nie było przepisanych lecz napisanych przez Ciebie. Łatwo jest krzywdzić ludzi i łatwo obnosić się z ekspiacją szczególnie jak człowieka spotka prywatna tragedia.

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 3:31 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Zamykam wątek. Lepiej podyskutujmy o Beatlesach.

Luźna uwaga - być może ktoś za chwilę będzie nawoływał do głosowania za odwołaniem admina. Jest to jego prawo, nie mogę mu tego zabronić ani nawet mieć za złe. Każdy może wyrazic swoją opinie w tej sprawie. Natomiast jeśli mam jakieś zastrzeżenia do Maverica, to o sposób, w jaki ostatnio się zachowywał.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY