Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 12:05 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Napiszę krótko, zwięźle i jak tylko potrafię najjaśniej

1. "działam" na kielcach od ponad 2 lat i nie widzę powodu dla którego nie mógłbym swobodnie korzystać z funkcji wysyłania privów (prywatnych wiadomości) do innych userów tej stronki.
Wypominanie tej możliwości przez admina Joryka jest małostkowe i mało gościnne?
http://www.beatles.kielce.com.pl/wz_lis ... 9&senazwa=

2. potwierdzam słowa Joryka, że www.beatles.yoyo.pl (adres jest "martwy") odniosło fenomenalny sukces.
Admin Joryk nigdy nie zrozumie tego fenomenu i źródła tego sukcesu, gdyż, jak mi napisał, nigdy yoyo nie odwiedził.
Tłumaczenie po fakcie (yoyo już nie istnieje) w czym yoyo było lepsze od kielc, kiedy nie można tego zobaczyć i poczuć, jest bezcelowe.

3. Admin Joryk bez problemu, w 5 sekund, potrafił dociec że Pawel to jackie, jackie to Pawel. Oparł tę wiedzę na porównaniu IP Pawla i jackie.
Był tak bardzo pewien że Pawel to jackie, że był o krok od podania Pawla na policję (jackie napisała niepochlebne zdanie o Joryku do kogoś na privie, i Joryk się o tym od tego kogoś dowiedział i poczuł urażony).
Natomiast, przez całe 4 miesiące Joryk, dysponujący kilkoma IP Maverica, pokrywającymi się z IP Aduwnikla, nie był i nie jest nadal w stanie przyznać kategorycznie, że Maveric i Aduwnikl to ten sam user.
W tej sytuacji zapraszanie go do pisania na kielcach, poprzedzone kilkoma stronami wypocin Maverica na personalny temat p/t "Pawel to szatan wcielony, człowiek który zniszczył mi psychę i doprowadził do obłędu" (podobno było tego oryginalnie 32 strony A4, ale nie znam jeszcze nikogo, kto przeczytałby w całości nawet tę skróconą wersję), i pisanie "Ty Maveric Regulaminu nie złamałeś" jest dwulicowością? złośliwością? cynizmem?... jak to nazwać???

4. Jest mi miło że zostałem ponownie zaproszony do korzystania z Forum kieleckiego, chociaż sformułowanie Joryka że zostałem "odbanowany" zabrzmiało, jakbym dostał ułaskawienie za poważne przestępstwo które jakoby popełniłem. Tak czy siak dziękuję.
Stało się to ("odbanowanie") po tym jak napisałem list do Joryka w którym przeprosiłem go za to zdanie z priva jackie, i za zdanie że "nie ma jaj" (które nota bene nie Pawel wypowiedział, ale i tak przeprosiłem). Cieszę się, że z jorykiem można się dogadać w choć niektórych podstawowych kwestiach.

5. Potwierdzam jako moderator yoyo i prawa ręka Admina Satfreee, że kinwood to Maveric, znany również jako never, Nowotny, ieobeatles, walkalone2, koffanaKasia (ta fałszywa, na yoyo)
Hakowanie yoyo przez kinwooda odbyło się dosłownie na moich oczach.

Do Maverica: drogi chłopcze, mam kilka Twoich IP, i tylko kwestią czasu jest gdy zajmą się tobą odpowiednie instytucje. Na twoim miejscu nie próbowałbym dalej mi szkodzić, bo tylko zwiększysz sobie wyrok kolejnym przestępstewm. Pozdrawiam cię!

6. Internet nie cierpi pustki, więc prawdopodobnie powstanie coś co wypełni lukę po www.beatles.yoyo.pl

7. pozdr
Pawel

8. PS: "I znowu powiedzą, że nie lubię joryka. Lubię." *



* to był taki żart na koniec, na rozluźnienie atmosfery :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 2:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
idą święta.
Kochajmy się ludzie!! :wink:

p.s. jak dobrze Pawle znowu widzieć tą żółtą łódkę!!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 2:05 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Drogi Pawle,

odpowiedź na swoje uwagi znajdziesz w innym miejscu, a tu chciałbym tylko rozwinąć temat informacji.
Nasza witryna jest między innymi własnie po to, żeby umożliwić fanom swobodny kontakt.
Kiedy pojawiają się nowe strony to informujemy o tym. Tak było też kiedy powstało yoyo. Nikt mnie o to nie prosił ale informacja ukazała się na stronie głównej. Informacje rozchodziły się też na privach i nikomu to nie przeszkadzało, a nawet stanowiło pewien powód do dumy, że możemy pomóc.
Problem pojawił się wtedy, kiedy z różnych stron zaczęły docierac wieści, że ktoś obraża mnie w tych privach.
Reklamować stronę? Ależ bardzo proszę! No ale korzystać z gościny i pisać, że gospodarz zwariował ...to chyba mogło wydawać się niesmaczne, prawda?
Ponieważ zbiegło się to w czasie z nawoływaniami do ukrócenia różnych niegodziwości więc spytałem osoby, które najbardziej się tego ukrócenia domagały, czy zgłosic sprawę obrażania policji. Ot i cała zagadka.

Ja wiem z czego wynika problem "nieśmiałości".
Nowe forum yoyo nie ma określonej specjalizacji. Bo jeśli nasza witryna (nie mylić z forum) specjalizuje się w bootlegach i newsach to inne witryny zajmujace się historią, czy dyskografią nie mają oporów przed zamieszczeniem reklamy. Jeśli natomiast nowe forum zajmuje się dokładnie tym samym, co nasze, to zawsze jest obawa "co oni powiedzą" no i jest jakieś chowanie się po privach.
Pamiętam jak dziś zaskoczenie satfree, który dziękując za notkę pisał, że nie wiedział, że można tak zwyczajnie się u nas zareklamować. No wiec zapewniam, że mozna :D Masz sprawę, przyjacielu, to sobie ją ogłoś na naszym Forum. Naszym bo jest tak samo moje, jak Twoje.

Już kiedyś pisałem, ze skoro można mieć OSOBNO piękny piasek i krystaliczną wodę to po co to mieszać i otrzymać błoto.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 4:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
dobra, tylko o nowym forum nie piszcie na stronie głównej, bo znowu ten haker się przyczepi. lepiej rozsyłać informacje przez privy!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 4:39 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Dobrze zabezpieczone forum nie musi się bać hakerów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 7:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
ok, ale lepiej jest dmuchać na zimne.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
ukryte forum, nie ma to jak inwencja;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 8:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
nie mam pojęcia skąd się wziął pomysł na rzekome "ukryte Forum" :?: :wink: :lol:
jak ja kocham plotki i ploteczki! :wink:

Dobrze byłoby zjednoczyć grono polskich Fanów The Beatles, (nie znowu aż tak wielkie)
a nie wciąż je dzielić z powodu głupich sporów i dawnych zaszłości.

The Beatles. LOVE

kochamy ich wszyscy, czy nie!?
i o to chodzi! :D

Wszystkim życzę udanego Beatlesowego Nowego Roku 2007 :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 8:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Hmm, nie wiem w końcu, jak odczytywac tego posta, ale... tak mi przyszło na myśl...

A może, skoro tak się stało i już się nie odstanie... tamto forum padło... hmm, może warto byłoby sobie wzajemnie podać ręce, odwrócić się plecami do przeszłości i znowu zgrupować tutaj, wszyscy razem? ;)

Pawle, Dosiego 2007 roku! :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
A ja mam techniczne pytanie dotyczace yoyo - mianowicie, czy posty ktore tam zamieszczalismy sa w jakikolwiek sposob mozliwe do odzyskania? Szkoda by bylo je bezpowrotnie utracic, bo pojawialo sie tam sporo naprawde ciekawych watkow.

Co do podania sobie dloni i dalszego dzialania na jednym forum, to jestem jak najbardziej za, ale wymagalo by to tzw. "wrzucenia na luz", ktore by zakonczylo nieporozumienia oraz niepotrzebne uszczypliwosci i reakcje na nie (bo w to, ze drobne prowokacje sie w 100% wyeliminuje, to nawet taki optymista jak ja nie uwierzy :lol: ), miedzy skrajnymi osobowosciami ze swiata milosnikow The Beatles.

No nic, starajmy sie, a moze jakos sie to fajnie pozgrywa!
I to sa w sumie moje zyczenia odnosnie nas wszystkich na Forum na rok 2007 :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Michelle napisał(a):
A może, skoro tak się stało i już się nie odstanie... tamto forum padło... hmm, może warto byłoby sobie wzajemnie podać ręce, odwrócić się plecami do przeszłości i znowu zgrupować tutaj, wszyscy razem? ;)


Nigdy nie zabierałam głosu, w wyżej wymienionych sprawach, nie wtrącałam się w afery. Ale teraz podpisuję się pod propozycją Magdy obiema rękami :) Żeby znowu dzieliły nas tylko różne opinie o utworach, albo to czy Sierżant Pieprz jest konceptem czy nie :wink:

_________________
I.
Może to ten deszcz.
Może przez tę mgłę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 10:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
hans80 napisał(a):
A ja mam techniczne pytanie dotyczace yoyo - mianowicie, czy posty ktore tam zamieszczalismy sa w jakikolwiek sposob mozliwe do odzyskania? Szkoda by bylo je bezpowrotnie utracic, bo pojawialo sie tam sporo naprawde ciekawych watkow.

Co do podania sobie dloni i dalszego dzialania na jednym forum, to jestem jak najbardziej za, ale wymagalo by to tzw. "wrzucenia na luz", ktore by zakonczylo nieporozumienia oraz niepotrzebne uszczypliwosci i reakcje na nie (bo w to, ze drobne prowokacje sie w 100% wyeliminuje, to nawet taki optymista jak ja nie uwierzy :lol: ), miedzy skrajnymi osobowosciami ze swiata milosnikow The Beatles.

No nic, starajmy sie, a moze jakos sie to fajnie pozgrywa!
I to sa w sumie moje zyczenia odnosnie nas wszystkich na Forum na rok 2007 :)

Absolutnie zgadzam sie z postem Karola i też się pytam o posty z yoyo... Żal mi wątku o naszym zlocie np....
I ja wierzę, jestem przekonana, ze się ułoży tak, jak ja chcę ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY