Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Powroty są możliwe.
PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 2:42 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Okres Świąt Bożego Narodzenia łagodzi napięcia i sprzyja gestom pokojowym.
Odbanowałem Pawła.

Każdy, kto chce tu pisać o Beatlesach jest mile widziany. Natomiast na komentarze natury personalnej nadal nie ma miejsca.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 1:24 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Tak sobie myślę, że osoba z taką wiedzą i zaangażowaniem w sprawy Beatlesów, jak Paweł, powinna mieć pewne przywileje na naszym Forum. Właściwie może nie tyle przywileje ale większe możliwości działania - stosownie do swojego wkładu pracy. Pamietamy wszyscy, jak się napracował porządkujac działy i przenosząc wątki we własciwe miejsca. Taka osoba nadal jest potrzebna i trzeba ją wyposażyć w odpowiednie możliwości działania.

Mam jednak świadomość, że pełny i natychmiastowy powrót do stanu sprzed kilku miesięcy (Paweł moderatorem wszystkich działów) nie jest obecnie możliwy. Sprawy za bardzo wymknęły się spod kontroli. Zniknęły między innymi teksty, które nie powinny zniknąć - np. moje komentarze. No cóż, moje komentarze nie łamały regulaminu ...ale je wcięło :)

Zdecydowanie jednak myślę aby zwiększyć rolę Pawła na Forum i być może znajdę wkrótce odpowiednie rozwiązanie. Będzie to oczywiście tylko propozycja dotycząca wypowiadania się na temat zespołu.
Nie chcę już bowiem niczyich interwencji w sprawach personalnych:
- żadnego uciszania 'afer',
- żadnych dyskusji z prowokatorami, czy dowcipnisiami,
- zadnego udziału w ploteczkach, kto jest fajny, a kto nie.
Słowem - wyłącznie teksty na temat zespołu.

Potrzebuję czasu, żeby przemyśleć szczegóły i poznać Wasze zdanie. Mój priv znacie.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 8:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
admin_joryk napisał(a):
Tak sobie myślę, że osoba z taką wiedzą i zaangażowaniem w sprawy Beatlesów, jak Paweł, powinna mieć pewne przywileje na naszym Forum. Właściwie może nie tyle przywileje ale większe możliwości działania - stosownie do swojego wkładu pracy. pozdrawiam
joryk


Bardzo i szczerze dziękuję za te miłe słowa,
doceniam, naprawdę doceniam dobre intencje Joryka,
ale absolutnie nie zgadzam się na nadanie mi jakichś "przywilejów", jakichś większych "możliwości działania".

Ten zamysł jest całkowicie sprzeczny z moim swiatopoglądem i etyką.

Ci z Was którzy mnie znają, dobrze pamiętają, że to właśnie Pawel był największym wrogiem dawania komukolwiek na Stronce jakichkolwiek przywilejów, a także nawet specjalnych tytułów.... :idea:

Naprawdę rozumiem dobre intence Joryka, i dziękuję, ale na takie propozycje całkowicie nie mogę się zgodzić,
absolutnie nie mam zamaiaru posiadać jakichkolwiek przywilejów! :) :lol:

Przez sierpień i początke wrzesnia byłem tu Modem i radziłem sobie całkiem dobrze, zdobyłem sympatię i uznanie wielu osób,
ta sympatia i uznanie były jeszcze większe na yoyo,
to było bardzo miłe, i motywowało mnie do dużego wkładu i zaangażowania w działanie yoyo :D

W sierpniu, tuż po mojej nominacji na Moda, padłem ofiarą oszusta i manipulatora, który postawił sobie za cel zniszczenie mnie jako Moda.
Suma sumarum - osiągnął swój cel - nie tylko przestałem być Modem, ale uwikłany w całe te oszustwo i tzw Raporty, zostałem wręcz zbanowany.

Wykasowałem parę afer, ale nie kasowałem nikomu jakichkolwiek komentarzy, także niepochlebnych o The Beatles czy ex-Beatles! :idea:

Mogło się tak zdarzyć przypadkiem, jeśli te posty akurat znajdowały się w jednym z tych kilku tematów-afer, które wyciąłem, ale z tego co pamiętam nie wyciąłem nic merytorycznego na temat The Beatles czy ex-Beatles.

Dziękuję za tzw "odbanowanie" mnie
myślę, że kolejnym krokiem do przywrócenia status quo, jest konsekwentnie decyzja o przywróceniu moich praw do moderowania.

Jeszcze raz podkreślam, że jestem absolutnie przeciwny nadawaniu mi jakichkolwiek niepostykanych dotąd u Joryka przywilejów. Nie przyjmę ich :)

pozdr
Pawel

podobnie jak Joryk zachęcam do komentowania tej sytuacji i propozycji a) Joryka, b) mojej-Pawla
i myślę, że można to robić w tym temacie, a niekoniecznie, "po cichaczu", na privach :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 11:32 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 20, 2005 3:12 pm
Posty: 93
Miejscowość: Poznań
eee tam chłopie..ktos musi miec jakies dodatki bo inaczej bałagan się wkradnie....zreszta modsi sa od roboty a nie od rządzenia...poza tym niech na tym miejscu będzie ktos kto się zna na tej robocie....a wierz mi..jak forum powiększy sie do 100 aktywnych (po 5 postów dziennie) to i 7 moderatorów może byc mało...umiesz obsługiwac forum?...lubisz tu bywac ? ..znasz z grubsza stałą ekipe ?...lubi cię szef ? :wink: ...czyli masz pełna kompetencje do tego by byc tym kimś z dodatkami specjalnymi
pozdrawiam modsa

ukradłem Ci awaterki....ale użyłem gdzie indziej :wink:

_________________
Informuję, że wszystkie moje wypowiedzi są bardzo subiektywne i powstają spontanicznie w danym momencie, więc są tylko odzwierciedleniem stanu moich mysli z danej chwili - z czasem mogą ulec nieznacznym zmianom.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 11:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Tak sobie mysle, ze po czesci zgadzam sie i z Jorykiem i Pawlem. Ciesze sie ze Pawel wraca na "kielce" bo z pewnoscia wzbogaci to forum, tak jak to robil przez dlugi czas. W sierpniu pokazal tez, ze potrafi byc sprawnie dzialajacym modem i w sumie przychylalbym sie do przywrocenia mu zwyczajowych praw moderatora. Jednakze, tak jak to Joryk przedstawil, dobrze by bylo, zeby dzialalnosc Pawla jako moderatora (moze niekoniecznie jako uzytkownika) ograniczala sie do spraw zwiazanych z tematem The Beatles. Nie trzeba tego chyba regulowac poprzez ograniczenie praw w moderowaniu, a wystarczy na zasadzie "dżentelmeńskiej umowy". Nie mowie, ze Pawel w przyszlosci moglby na tym polu popelnic bledy, ale majac na wzgledzie niedawna przeszlosc (nie wchodzac w szczegoly czyja to byla i w jak wielkim stopniu wina), wydaje mi sie, ze lepiej bylo by pozostawic dzialalnosc na polu poza-beatlesowskim pozostalym, moze nieco bardziej "zimnokrwistym", modom.

Wierze, ze to co robil Pawel do tej pory na "kieleckim" forum, wynikalo tylko i wylacznie z jego dobrych checi, ale sytauacja w pewnym momencie wymknela sie spod kontroli i mam nadzieje, ze wszyscy na tym forum, z zainteresowanymi wlacznie, niedopuscimy do powtorzenia sie podobnych sytuacji, nawet czasem za cene ugryzienia sie w jezyk 8)

Pawel jako moderator ma moj glos oraz kredyt zaufania, ktory mam nadzieje ma prawo bazowac na doswiadczeniu wynikajacym z przeszlych, nieprzyjemnych sytuacji.

cytujac kogos tam - PEACE & LOVE :)
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:14 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Pomału.
Mówiąc o większych możliwościach działania miałem na myśli jedynie uprawnienia moderatora.
Jeśli ktoś chce pracować to nie ma sensu mu zabraniać, a wręcz przeciwnie - trzeba zachęcać.
Jest też logiczne, że jak się od kogoś oczekuje, że posprząta to trzeba mu dać chociaż narzedzie w postaci miotły, a jak ktoś ma porządkować Forum, to musi miec możliwość kasowania postów, itp. czyli moderowania.
Jedyna wątpliwość dotyczy tego, że miotłą można nie tylko zamiatać ale i komuś przygrzać :) Dlatego uprawnienia pewnie będą ograniczone - stosownie do potrzeb.

Na opinie czekam na privie, dlatego zamykam publiczną dyskusję. Mam swoje powody. Na Forum dyskutujemy o Beatlesach. Dziękuję za zrozumienie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY