Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: K o n i e c Afer
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 9:59 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Gdy zostałem Modem,
pierwsze co obiecałem, to że za mojej kadencji nie będzie już nigdy żadnych afer
niestety zaraz po moim mianowaniu pojawił się Raport Aduwnikla
potem posty kalosza
i afery zaczęły znowu targać Stronką

ponieważ nikt inny nie ma dość jaj by to skonczyć,
by na Stronce rozmawiać o The Beatles i Muzyce, a nie szukać haków na jeden drugiego,
postanowiłem że tak jak pierwszego dnia obiecałem
żaden User nie bedzie już musiał zniesmaczony pisać o TB posród różnych afer i aferek

informuję, że własnie skasowałem następujące Wątki:
"Poznaj prawdziwą twarz Pawła - Głosowanie"
"Poznaj prawdziwą twarz Aduwnikla"
"Pawel moderatorem - opinie"
"Kalosz is Gietek indeed"
"List otwarty do Admina Joryka"
oraz pojedyńcze posty-koszmarki porozrzucane po różnych Wątkach


o ile Admin od razu mnie nie wykasuje w całości za ten ruch,
to mam prośbę abyście napisali tutaj co myślicie o moim posunięciu - kasacji z korzeniami wszystkich afer jake tu od miesiąca się przewalały z jednego boku na drugi.

Będzie to dla mnie sygnał, czy mam moralne pozwolenie na dalsze uczestnictwo w Forum.

Dziękuję
pozdrawiam
Moderator Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel Śro Wrz 06, 2006 10:41 am, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 10:30 am 
Offline
Dr Robert

Rejestracja: Nie Sie 25, 2002 6:54 pm
Posty: 280
Miejscowość: Gdańsk
Nie uczestniczyłem w żadnej z afer i zupełnie mnie one nie interesują. Uważam też, że na forum o Beatlesach nie powinno być dla nich miejsca. Tu rozmawiamy o konkretnym zespole, a nie o naszych przywarach i że ktoś kogoś nie lubi.

Dlatego oczywiście popieram to co zrobiłeś.

_________________
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20715


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 12:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Drastyczne, ale chyba sluszne, bo innego pomyslu na uciecie tych przepychanek nie znajduje, a chyba coraz wiecej uzytkownikow mialo ich juz dosyc. Zreszta, chyba tym uzytkownikom, ktorzy sie w trakcie sporow nie udzielali, nie powinno to w niczym przezskadzac. Zainteresowani niech koresponduja miedzy soba przez privy, a na pojawiajace sie zaczepki z OBOJETNIE ktorej strony najlepiej nie odpowiadac.

pozd
Karol

Ten temat, jak juz sie uzytkownicy zapoznaja z jego trescia, tez moglby po pewnym czasie ulec samodestrukcji :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 12:33 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
BRAWO PAWLE !!!
Gratuluję odważnej decyzji i rozsądku! Powtórzę tylko to co napisałam wczoraj…
Ta stronka powinna nas łączyć, służyć wymianie informacji dotyczących muzyki naszych ukochanych Fab Four a nie zmieniać się w swoisty festiwal nienawiści, prowokacji i złośliwości ze strony nieodpowiedzialnych osób, tak jak to się działo w ostatnim miesiącu.
Dzięki pracy Pawła w charakterze moderatora ta beatlesowska stronka będzie miała wreszcie szansę na ostateczne uwolnienie się od bezsensownych „afer” i nieporozumień.

Pawle! Trzymam kciuki, pozdrawiam i…The Beatles Forever :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 2:11 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Każdy z moderatorów jest jednocześnie użytkownikiem i bardzo źle się dzieje, jeśli sam kasuje posty krytyczne wobec siebie.
Wyraźnie napisałem, żeby nie kasować "raportu Aduwnikla" i obszernie wyjaśniłem dlaczego tak ma być.

Paweł doskonale wiedział, że nie wolno mu skasować "raportu", a mimo to skasował. Dlatego tymczasowo odbieram Pawłowi uprawnienia moderatora w dziale administracyjnym. Ma tu być wolność słowa ograniczona tylko regulaminem. Oczywiście podobnie ma być w innych działach, a kto tego nie uszanuje ...

Zdaję sobie sprawę, że skasowanie tego wątku, który nie łamie regulaminu - i to skasowanie wbrew mojej prośbie - to tzw. "gruby numer" i zostanę zasypany postami domagającymi się przywrócenia wątków.
Nie przywrócę jednak raportu Aduwnikla. Po głębszym zastanowieniu uznałem, że był tu ponad miesiąc. Kto chciał - przeczytał i wyciągnął wnioski. Większość jest zmęczona tymi wątkami, więc nie będę ich na powrót stawiał Wam przed oczami.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 2:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Powiem tak - o ile Paweł spada z tego forum po decyzji Joryka..czuję,że i dla mnie nadchodzi kres bycia tutaj...to nie jest już forum,to jest cyrk.
Jestem tutaj dość długo,ale takich jaj jeszcze nie było...ta stronka umiera i szkoda ,że tak dzieje się przez ludzką głupotę.

Jeśli naprawdę macie jeszcze odrobinę normalności to poprzyjcie Pawła i koniec głupich tematów..które wykasował...bo to co pisze Joryk zakrawa o paranoję.....Najdroższy..admin.Joryku czy nie chodzi w tym wszystkim już tylko o to by forum żyło nieważne w jaki sposób...i z jakimi tematami....ale by tylko żyło.......
Takie mam odczucia......

Popieram zachowanie Pawła i to co zrobił...i bynajmniej nie jest to bunt na pokładzie....tak więc będę czekał na reakcję byłego moda działu administracyjnego...i powoli rezerwuję sobie bilet na - http://www.bootlegzone.com/ ,tam przynajmniej jest normalniej.....
Tak więc Joryku....."Kończ Waść Wstydu Oszczędź......."

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 3:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
beatles napisał(a):
(...)
Popieram zachowanie Pawła i to co zrobił...i bynajmniej nie jest to bunt na pokładzie....tak więc będę czekał na reakcję byłego moda działu administracyjnego...i powoli rezerwuję sobie bilet na - http://www.bootlegzone.com/ ,tam przynajmniej jest normalniej.....
Tak więc Joryku....."Kończ Waść Wstydu Oszczędź......."



moja reakcja?

a mogę tylko przewrócić oczami?

:roll:

mogę jeszcze zrobić duże oczy

:shock:

albo zapalić żarówkę

:idea:

nie mogę nic więcej zrobić....


a-ha i jeszcze
nieprawdą jest, że Admin powiedział mi kiedykolwiek "Pawle - nie kasuj/nie wolno ci kasować Raportu"
tak nie było
Było tak, że ja przez dwa tygodnie upraszałem Admina by wykasował cały ten Raport i aferę jaka z niego wyrasta, rośnie i pęcznieje,
a Admin wciąż powtarzał że nie wykasuje tego Raportu,
gdyż tam są prawdziwe cytaty o mnie i że ja powinienem wyciągnąć wnioski.

Więc ja mu mówię, że tak, wyciągnąłem wnioski, i można by już to zamknąć bo coraz więcej osób ma dość tej żenady,
a Admin wciąż na to, że nie będzie kasował bo tam są prawdziwe cytaty,
i tak w kółko.....
A afera zataczała coraz szersze koła,
najpierw odeszła Rita,
potem były posty kalosza,
potem Aduwnikll zaczął się 'rozkręcać'
potem już wszyscy poza Aduwniklem i Adminem mieli serdecznie dość.
Dostawałem wiele listów, privów i wiadomości sms, że ludzie są kompletnie zniesmaczeni atmosferą na Stronce.

Wczoraj w Liście Otwartym prosiłem Admina ostatni raz o kasację tych afer. Nic to nie dało.

Teraz Raportu (i inych afer) nie ma.
Ale moje cytaty zostały w różnych Wątkach.
Kazdy badacz historii (taki jak Aduwnikl) może sobie zobaczyć co kiedyś pisałem.
Nie trzeba było Raportu, afer,
ale Admin tego to tej pory nie rozumie.

Marku, ja też sobie zarezerwowałem bilet na bootlegzone.com

(od kilku dni jestem tu "na walizkach")

pozdr
ex-moderator Działu Administracyjne, Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 3:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Jak na razie nie pojawily sie glosy przeciwko wykasowaniu przez Pawla kontrowersyjnych tematow (nie liczac glosu Joryka), wiec nawet jesli moglo to byc zrobione np. w porozumieniu z pozostalymi modami, to sama decyzja wydaje sie sluszna. Albo, jak kto woli, mozna ja nazwac wyborem 'mniejszego zla'. Tamte dyskusje ABSOLUTNIE do niczego nie prowadzily i choc teoretycznie, z racji 'wolnosci slowa' mialy prawo zaistniec, to ich wykasowanie wydaje mi sie jedynym rozwiazaniem patowej sytaucji. Pawel, poki co, swietnie sprawdza sie w roli moda, wiec pomozmy mu, dajac kredyt zaufania, zamiast rzucac klody pod nogi.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 3:42 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Cyrk, o którym pisze Marek, to chyba mało powiedziane…
Szanowny Panie Administratorze, co Pan robi? :shock:
Czy głosy „za” oddane na Pawła jako moderatora i fakt, że zaczął porządkować stronkę w sensowny sposób nic nie znaczą? Tak Administrator „dziękuje” Pawłowi za to co dla nas wszystkich do tej pory zrobił ??? Oczywiście zaraz zostanie mi udowodnione, że nie wiem o czym piszę i że bardzo się mylę…Trudno…Nie będę protestować…
Moim zdaniem Paweł NIE ZASŁUŻYŁ na to w jaki sposób został tu potraktowany! Należy Mu się słowo PRZEPRASZAM…

A przecież miało nie być afer i bezsensownej wrogości na beatlesowskiej stronce…i jeszcze jakiś czas temu była na to szansa…
Dziękujemy panie Administratorze…to forum ma teraz spore szanse, na to by „umrzeć”

Kochani fani najwspanialszego zespołu wszechczasów! Poprzyjmy Pawła jeszcze raz!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 3:51 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Aferami to ja sie przydzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę.

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 3:55 pm 
Offline
Dr Robert

Rejestracja: Nie Sie 25, 2002 6:54 pm
Posty: 280
Miejscowość: Gdańsk
Joryk, sory, ale jeżeli nie podobało Ci się to co pisał wcześniej Paweł (a nie pisał "grzecznie" to fakt) nie trzeba go było robić adminem. Zawieszanie go po tym, jak próbuje sensownie, moim zdaniem, wywalić to co na tym forum JEST KOMPLETNIE NIEPOTRZEBNE, uważam za działanie zupełnie nieprzemyślane. Tyle ode mnie.

_________________
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20715


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 4:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
chciałbym jeszcze tylko zauważyć, że do godziny 12.11PM (wg zegra Forum)
niniejszy Wątek był pokojowy i raczej nie nosił znamion kolejnej afery czy prowokacji.
Ten Wątek to miał byc sygnał, że kończy się era afer.
Od tej pory administracja nie zajmowałaby się aferami, bo po prostu by ich nie było.....

O 12.11, post jednego z Userów zmienił tę sytuację,
i mamy kolejną Aferę.

Proponuję by Administrator Joryk wyciągnął konsekwencje wobec osoby która swoim postem z godziny 12.11PM rozpoczęła kolejną burzę i aferę.

(oczywiście, ten post to prowokacja, ale może da paru osobom, a szczególnie autorowi postu z godziny 12.11PM, coś do przemyślenia.....)

pozdr
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 4:57 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Moje zdanie się tutaj i tak nie liczy, ale powiem, że...
Ani nie mam nic przeciwko temu, że Paweł skasował posty, ani nie jestem jakoś specjalnie zachwycony. Nie żal mi ani jednego usuniętego posta.
Joryk uznał, że to było posunięcie wbrew regulaminowi i oczywiście muszę się z tym zgodzić.
Jeżeli Paweł został 'zawieszony' to oznacza to że zostanie predzej czy później przywrócony.
Oczywiście skasowanie spostów wymierzonych w jego samego budzi przekonanie, że Paweł zrobił to celowo, z osobistych pobudek - niekoniecznie kierowany 'dobrem ogółu'.
Niestety nie będę go bronił, gdyż mam w pamięci to co się stało, gdy moderatorem została Kasia (było coś o podwojeniu mojej władzy czy jakoś tak) :)
Uważam, że obie decyzje były i są słuszne.
Zadnej afery tutaj nie dostrzegam.
Jednakże, skasowanie tylu postów nie ma charakteru pokojowego - to jak zrzucenie bomby atomowej i pozbycie się całego problemu w jednym momencie :)

P.S. Pragnę zauważyć, że joryk odebrał moderowanie Pawłowi tylko na forum "Sprawy Administracyjne", więc nie ma o co się spierać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 5:51 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
ty Pawle wiesz że całkowice popieram to co zrobiłeś.
Mam nadzieję że dzięki temu ustaną wszelkie spory.
Ale jeśli nie, to niestety będę zmuszona stąd odejść, bo moja definicja forum, a juz szczególnie forum o The Beatles, mojego ukochanego zespołu brzmi : przyjemne miejsce, gdzie KULTURALNIE można porozmawiać z MIŁYMI SYMPATYCZNYMI ludźmi którzy MAJĄC COŚ DO POWIEDZENIA NA TEMAT, a na pewno NIE obrzucanie się obelgami, wzajemna nienawiść, złość i tym podobne.
Obyśmy zdołali o tym zapomnieć, a wszyscy niepokorni dali sobie spokój psuciem tego miejsca, naszych nerwów i humorów.
Uważam ze admin zrobił wielką głupotę pozbawiając Pawla funkcji moderatora skro Pawel zrobił to co zrobił dla DOBRA tego forum, by uratować je przed naturalną śmiercią, bo coraz więcej użytkowników niestety sugeruje swoje odejście, jeśli sprawy nadal będą się tak toczyć.
Nie boję sie tego co mówię i nie mam zamiaru tego ukrywać. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam.
Winter.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 6:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
beatles napisał(a):
będę czekał na reakcję byłego moda działu administracyjnego...


Marku,

Pawel - moderator bez jednej ręki
ale z obydwoma jajami :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 6:14 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pią Sie 18, 2006 8:57 am
Posty: 1
Pawel napisał(a):
beatles napisał(a):
będę czekał na reakcję byłego moda działu administracyjnego...


Marku,

Pawel - moderator bez jednej ręki
ale z obydwoma jajami :wink:



Joryk ma pewnie ma dwie ręce, ale co do tych jaj - już taki pewien bym nie był.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2006 9:37 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
STOP AFEROM, STOP GIERYTCHOWI!! :oops:

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
jak na razie Admina poparł tylko Kalosz, i to też nie do końca bo nie powiedział, że jest przeciwny kasacji afer....

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Czw Wrz 07, 2006 10:55 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:33 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Widzę, że niektórzy znajdują wielką przyjemność w dopiekaniu adminowi. Gdyby nie joryk, nie byłoby tego forum. Jestem tu samego od początku, nie było kiedyś taaakich afer. Były prowadzone bardzo fajne rozmowy na temat The Beatles. Niestety, pojawiło się kilku użytkowników, którzy zburzyli spokój na forum. Od dwóch lat przez forum przechodzą burze, jedna po drugiej. Użytkownicy się wynoszą na inne fora, lub grupy dyskusyjne by móc spokojnie porozmawiać sobie o The Beatles.
Szkoda mi tego forum. W sumie mogę napisać, że dzięki jorykowi i jego witrynie dużo się zmieniło na plus. Joryk, zrobił naprawdę świetną robotę i dziękuję mu za to. Szkoda, tylko, że tak to musiało się skończyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 10:57 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Noelka napisał(a):
Widzę, że niektórzy znajdują wielką przyjemność w dopiekaniu adminowi. Gdyby nie joryk, nie byłoby tego forum. Jestem tu samego od początku, nie było kiedyś taaakich afer. Były prowadzone bardzo fajne rozmowy na temat The Beatles. Niestety, pojawiło się kilku użytkowników, którzy zburzyli spokój na forum. Od dwóch lat przez forum przechodzą burze, jedna po drugiej. Użytkownicy się wynoszą na inne fora, lub grupy dyskusyjne by móc spokojnie porozmawiać sobie o The Beatles.
Szkoda mi tego forum. W sumie mogę napisać, że dzięki jorykowi i jego witrynie dużo się zmieniło na plus. Joryk, zrobił naprawdę świetną robotę i dziękuję mu za to. Szkoda, tylko, że tak to musiało się skończyć.

Nikt nie atakuje Admina Joryka za to że stworzył Stronkę.
To było cudowne jak Stronka powstała. Chyba najważniejsza Strona o TB w Polsce! 8)

Chodzi o to jaka tu panuje polityka teraz.

Skoro z Twojego postu wynika że brzydzisz się tych afer, to chyba popierasz moje posunięcie- kasację tych afer?

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY