Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Lut 15, 2006 9:10 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
okazało się, że info w artukule o Paulu pana Friedmana są nieprawdziwe. Pan ten znany jest od lat z nagonek na Paula. Piszę to wszystko bo marzyłoby mi się, żeby takich "newsów" nie zamieszczać na stronie
(ponoć!) miłośników macci. Piszcie o tym, co naprawdę miało miejsce!

pozdr.
K


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 15, 2006 10:14 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Myślę, że byłoby trudno sprawdzać każdego newsa przed wpisaniem go na stronę - czy informacje są prawdziwe czy nie.
Poza tym komentarze przy każdym newsie są po to, aby zwracać uwagę autorowi, że popełnił błąd.
Komentarz odnośnie newsa wyraźnie mówi o tym, że to są bajki - bodajże Paweł zwrócił na to uwagę. Bardzo słusznie.
A poza tym, miłośnicy Beatlesów (nie tylko Paula) być może mają ochotę poczytać sobie o tym jak to Paul zdzielił dziennikarza w gębę, albo o tym jak Ringo puścił bąka podczas przemówienia :)
A poza tym, że poza tym, to chciałem osobiście podziękować Ani1 za to, że jednak zadaje sobie ten trud i wpisuje newsy na stronę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 9:59 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Dzięki "Kaloszu".
Podaję informacje jakie znajdę i jakie się ukazują o Beatlach i kręgu z nimi związanym. Ja nie popełniam błędu podając krytykę innych osób- bo ten pan może i nie lubi Paula i dlatego taki był jego punkt widzenia. Lepiej publikowac tylko sam "miodek" i udawać ,że niepochlebne artykuły nie istnieją?
Osobiście podobał mi się występ Paula na rozdaniu nagród- szkoda ,że tylko 2 piosenki, ale cóż to w końcu nie jego koncert.
A co do komentarzy- to oczywiście są one po to by w tym miejscu wrazić swoją opinię na temat danej informacji. Ale nie mówcie mi,że popełniam błąd- bo to nie ja tak naprawdę jestem autorem , - podaję je bo możemy zdementować co niektóre informacje. A tego niestety nikt nie robi na portalach , z których pochodzią zaczerpnięte informacje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 11:44 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ponieważ jest to strona poświęcona Beatlesom i ex-Beatlesom, proponuję nie wrzucać na stonkę główną wszystkich "śmieci" informacyjnych jakie krążą po Sieci, szczególnie gdy kompromitują naszych ulubieńców.
Jeśli już jednak decydujemy się na wrzucenie takiej idiotycznej, i od razu widać że nieprawdziwej, "informacji" na stronę główną, to dobrze byłoby to od razu obdarzyć komentarzem.
Bez komentarza wygląda to tak jakby Ania1 była zadowolona z treści i możliwości zamieszczenia tej "informacji".

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
A moze jest zadowolona, to jest jej sprawa. Jest przynajmniej ktos komu chce sie wziasc i zamiescic te kilka newsów, kazdy sam chyba potrafi zrozumiec co jest prowokacja dziennikarska, a co moze byc rzetelna informacją. Ania musi wszystko komentowac?? nie przesadzajmy. Wiadomo ze zadne z nas nie przeprowadzi wywiadu z Paulem, czy nie zamiesci stricte "swojej" wiadomosci, dlatego ta strona to taka forma przedrukow tego co znajduje sie w sieci. Powtarzam, nie jestesmy malymi dziecmi, czytac warto wszystko, a kazdy sam sobie oceni co przyjmie do wiadomosci a co odrzuci. Luzu trochę.

Takze dołaczam się do podzienkowań dla Ani za to co jej się jeszcze chce robić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Mówimy o stronie głównej.
Tam zagląda sporo "przypadkowych" osób. Wiele z nich nie ma wyrobionego zdania o Paulu...
I czego się dowiadują?
że Paul to kretyn i dupek!

No ja przepraszam! ale albo takich głupot się nie zamieszcza albo od razu się je komentuje.
Dzięki!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 1:36 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Słuchajcie, przecież chodzi o to, żeby zamieszczać tam wszelkie informacje z obecnego życia ex-Beatlesów. Wydaje mi się, że to nie muszą być tylko miłe sprawy. A Ania napewno tego nie wymyśliła tylko znalazła i napisała, więc nie miejcie do niej pretensji. Ona przecież nie jest odpowiedzialna za to, co piszą inni.
A tak nawiązując do tego rzekomego wyjścia Paula: Sprawa jest nagłośniona, w radiu też o tym mówili. Powiedzieli, że Paul nie umie przegrywać, obrażony wychodzi z sali itd. Dla mnie to bzdura.
Pawel napisał(a):
Tam zagląda sporo "przypadkowych" osób. Wiele z nich nie ma wyrobionego zdania o Paulu...
I czego się dowiadują?
że Paul to kretyn i dupek!


Akurat na podstawie tej informacji tak, Pawel masz rację. Ale są tam też inne newsy, które można sobie poczytać, i niektóre są bardziej pochlebne np. "Paul McCartney bawi i naucza". Gdy ktoś akurat to przeczyta, będzie zdania, że Macca jest w porządku.
Poza tym mam nadzieję, że nie wszyscy wchodzacy czasem na tą stronę ludzie są tacy "mądrzy", żeby wyrabiac sobie opinię o Paulu tylko na podstawie jednego przeczytanego newsa. :D

Oczywiście to jest tylko moje zdanie i mogę nie mieć racji :wink: :D

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 1:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ręce opadają!

Jakie "tylko miłe sprawy"?!
Można napisać że Paul się obraził gdyby się obraził.
Jak dał komuś w mordę, a dał, to trzeba było o tym pisać (i zastanowić się dlaczego dał w mordę), popieram.
A jak się nie obraził, to nie pisać że się obraził!

Przepisywanie kłamstw i głupot bez słowa komentrza, tak jak to robią portale goniące za sensacją jest głupotą i nie służy krzewieniu dobrego imienia Paula.

Zdaje się że jesteśmy tu z Kate jedynymi obrońcami dobrego imienia Paula McCartney'a.
Jestem w szoku.

PS: Ja nie dziękuję Ani za to że wrzuca na stronkę główną wszystko, jak leci.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 2:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cytuj:
Ponieważ jest to strona poświęcona Beatlesom i ex-Beatlesom, proponuję nie wrzucać na stonkę główną wszystkich "śmieci" informacyjnych jakie krążą po Sieci, szczególnie gdy kompromitują naszych ulubieńców.
Jeśli już jednak decydujemy się na wrzucenie takiej idiotycznej, i od razu widać że nieprawdziwej, "informacji" na stronę główną, to dobrze byłoby to od razu obdarzyć komentarzem.
Bez komentarza wygląda to tak jakby Ania1 była zadowolona z treści i możliwości zamieszczenia tej "informacji


Z powyższych słów wynika, że należałoby pisać same superlatywy i zachwyty o ulubieńcach- albo nie pisać wcale- bo zdanie inne niż pozytywne nie ma racji bytu? Możesz sobie Pawle okreslać to mianem "śmieci" informacyjnych krązących po sieci. Ale właśnie na tych portalach przeczyta te śmieci około 300 osób i żadna tam nie komentuje nieprawdy. A na tej stronce zawsze znajdą się osoby, które zdementują sprawy nie mające miejsca a krążące po sieci- nie muszę to być zawsze akurat ja. Możesz Pawle także prowadzić redakcję newsów- myślę,że nic nie stoi na przeszkodzie. A przy Twojej profesjonalnej znajomości języka angielskiego mógłbyś znaleźć wiele ciekawych informacji i zamieścić je na tej stronce. Krytykować kogoś i posądząć o nieprawdziwe (i nie zamierzone) intencje jest bardzo łatwo i chyba najprościej...
P.S. Czy ja gdziekolwiek napisałam,że Paul to kretyn i dupek?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 3:25 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Pawel napisał(a):
Zdaje się że jesteśmy tu z Kate jedynymi obrońcami dobrego imienia Paula McCartney'a.
Jestem w szoku.


Czy na sali jest lekarz? :)

No ok. Rzeczywiście newsa można było zredagować inaczej.
Nie twierdzę jednak, że Ania postąpiła źle.
Pod nwesem są komentarze. Paweł zdementował "plotkę". Myslę, że lepiej byłoby, gdyby Katemacca również tam umieściła swoje wątpliwości. Każdy kto czyta newsa, czyta i komentarze.
Nie wierzę, że znajdzie się jakaś biedna istota, która wejdzie na stronę, przeczyta jednego newsa (bez komentarzy) i pomyśli "Ale ten Paul to dziadu". Bez przesady.

Nie pisać o takich sprawach i nie komentować ich, to tak jakby obawiać się, że jednak jest to prawda.
Ktoś przeczyta info na Onecie, wejdzie na naszą stronkę, a tu nic. Ni widu, ni słychu. I sobie pomyśli, że w Onecie piszą prawdę, a my się obraziliśmy.

Lepiej pisać i dementować/komentować niż udawać, że nic się nie stało.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 3:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Zdementowaniem powinna od razu zająć się Ania1.

Czekanie aż znajdzie się Paweł i zdementuje jest niepokojącym zjawiskiem.

Gdybym nie skometował, do teraz widniałby na stronce głównej Komentarz zamieszczony przez Anię1, z którego wynika że Paul to cham i dziadyga :roll:


Nie mogę uwierzyć, że zamiast dbać o dobre imię Paula, poświęcacie więcej uwagi adorowaniu się tu nawzajem :twisted:
O co tu w ogóle chodzi!?

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 4:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
To nie jest adorowanie Paweł. To jest jak to nazwałeś dbanie o dobre imię, ale nie Paula, tylko użytkowniczki forum, zeby uchronić ją przed tego typu komentarzami:

Cytuj:
(ponoć!) miłośników macci


Cytuj:
Bez komentarza wygląda to tak jakby Ania1 była zadowolona z treści i możliwości zamieszczenia tej "informacji".


które może nie obrażają nikogo, ale jednak chyba nie powinny były sie pojawić

Nikt nie ma obowiązku sprawdzania wszystkich newsów które zamieszcza...chyba że twierdzicie inaczej...? Bo jesli nie, to w czym problem??? Ania napisała...a raczej przepisała (po to by nie szukać po całym necie tylko miec wszystkie info tu pod nosem o Bitlach), Ty Pawle skomentowałeś, wszystko jest OK, a jednak macie z tym problem...PO CO??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 5:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cytuj:
Gdybym nie skometował, do teraz widniałby na stronce głównej Komentarz zamieszczony przez Anię1, z którego wynika że Paul to cham i dziadyga

Przepraszam bardzo!!!!! Proszę mi pokazać, gdzie istnieje taki "KOMENTARZ" z mojej strony!!!!???
To Ty Pawle nazywasz Paula chamem, dziadyga , dupkiem.

Skoro nie ustosunkowałeś się do moich sugestii to napiszę jeszcze raz:
ZAJMIJ SIĘ PAWLE REDAGOWANIEM NEWSÓW na stronce- znasz bardzo dobrze angielski, możesz to wykorzystać dla dobra ogółu. Czy widzisz jakies przeszkody?
Dziękuję wszystkim, którzy właściwie odebrali moją intencję odnośnie zamieszczenia "kontrowersyjnego" newsa. Dodaliście mi otuchy i wiary w ludzi rozsądnych, których celem jest pokojowe współistnienie na tym forum.
Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 5:33 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Wszystko się zgadza. Jest artykuł. Jest podane źródło. Ania nie zgrzeszyła ani trochę. Nie ma powodu do usprawiedliwień.

Nawiasem mówiąc WP przedrukowała artykuł z The Sun.
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006060939,00.html
Być może artykuł ten nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdą ...ale w każdym razie jest to informacja o tym, że w The Sun jest ktoś, kto niespecjalnie lubi McCartneya. A to tez informacja.

Jeśli ktoś twierdzi, ze było inaczej niz relacjonuje The Sun, to proszę o zamieszczenie notatki i linku w newsach na witrynie. Gazeta ponosi odpowiedzialność finansową za wszystko, co drukuje, więc w pewnym sensie mozna się oprzeć na jej relacji (tym bardziej, że prasa na całym świecie aż huczy na temat zachowania Paula).
W tej chwili wszystkie informacje, że było inaczej niż pisze The Sun, traktujemy jako szum informacyjny - chyba, że ktos nam dostarczy link do źródła opisującego sprawę inaczej.

pozdrawiam serdecznie
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 7:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Skandal.

Nasza Stronka z błogosławieństwem Admina Joryka zchodzi do poziomu brukowców i portali nie związanych z Beatlesami.

Strona mająca promować Beatlesów przedrukowuje (dziękuję jeszcze raz, Aniu) tekst ośmieszający Paula i przedstawiający go jako dupka, chama i dziadygę.
Nikt (poza mną i Kate) nie widzi potrzeby by autor przedruku (czyli Ania1) opatrzyła to od razu odpowiednim komentarzem. Autorka przedruku nie widzi by tekst ten można było tak odebrać. Dopiero Użytkownik Pawel nazwał Paula dziadygą i dupkiem.
("No przecież nikt inny by się nie domyślił z treści przedruku, że artykuł ten jest skrajnie anty-mccartneyowski, nawet taki sympatyczny się wydaje, taki wesoły i jakby żartobliwy......")
Ludzie! trzymajcie mnie! Mocno!!!



Dziękuję wszystkim za uwagę.
Mi to już wystarczy.
pzdr
Pawel (ponoć) Fan Macci

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:50 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Z pobieżnej tylko lektury prasy wynika, że obok The Sun relacje o zachowaniu McCartneya podały Digital Spy, Fox News, New Kerala, Irish Examiner, Seattle PI i kilka innych gazet (nie licząc dziesiątek serwisów hiszpańsko i niemieckojęzycznych. Nie jesteśmy więc w złym towarzystwie.
http://www.digitalspy.co.uk/article/ds29049.html
http://www.foxnews.com/story/0,2933,184440,00.html
http://www.newkerala.com/news2.php?acti ... ws&id=8051
http://www.irishexaminer.com/breaking/s ... =199297726
http://seattlepi.nwsource.com/people/25 ... source=rss

Nasza strona oczywiście nadal będzie publikowała korzystne i niekorzystne newsy o Beatlesach, tak aby każdy samodzielnie myślący fan mógł sobie wyrobić swoje zdanie i dyskutować. Strona nie ma promować Beatlesów (spoookojnie obejdą się bez tego) - strona ma przedstawiać informacje ze świata powołując się na konkretne źródła.

Sprawa druga - artykuł przedstawia Paula w złym świetle. Ponownie wzywam wszystkich, którzy twierdzą, że na Grammy było inaczej, aby opublikowali źródła swoich informacji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:01 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Dajcie spokój :!: Nie każdy jest wszechwiedzący i Ania1 mogła po prostu nie wiedzieć, jak było naprawdę (sama tego do końca nie wiedziałam). Może tak było - lecz gdyby wiedziała, napisałaby stosowny komentarz.

Pawle, widzę, że znalazłeś źrodło mówiące o tym, "jak to z Maccą na Grammy Awards było". Proponuję, byś również dał to na stronkę główną :) . No bo przypuśćmy, że osobie, która zniechęci się do Macci przeczytawszy news Ani1, nie będzie się chciało wchodzić na stronkę w celu dociekania, czy są to bzdury czy też nie... :) .


A skoro już jesteśmy przy temacie, to...

admin_joryk napisał(a):
Inne rangi specjalne mogę nadać:
1) redaktorom newsów - minimum sixty four newsów (...)


Niektórym, w tym Ani1, już się one należą... O ile tylko te osoby życzą sobie tych rang, oczywiście :) .

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:50 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Nie jesteśmy w złym towarzystwie, więc dawaj! dopierxxlić Paulowi ile wlezie!
Nagradzać autorów pierdół i głupot tytułami szlacheckimi!
Gówno nas obchodzi dobre imię Paula, grunt to rodzinka i samouwielbienie :D

:lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Paweł:
Cytuj:
Nie jesteśmy w złym towarzystwie, więc dawaj! dopierxxlić Paulowi ile wlezie!
Nagradzać autorów pierdół i głupot tytułami szlacheckimi!
Gówno nas obchodzi dobre imię Paula, grunt to rodzinka i samouwielbienie


Ponownie wywołałes mnie do tablicy Pawle.
Nie potrafisz być obiektywny i wciskasz mi autorstwo jak to okreslasz pierdół i głupot. Ignorujesz wszelkie sensowne argumenty jakie padły z mojej ( i nie tylko mojej) strony pod Twoim adresem- co wyraża się brakiem odpowiedzi na nie. Widzisz tylko swój "jedynie słuszny" punkt widzenia.
Podczas mojego pobytu na tej stronce raz już Ci uległam stosując się do Twojej petycji nie używania imienia zabójcy Johna - stanowiska tego konsekwetnie broniałm później w dyskusji wokół tego tematu.
W tym wypadku nie widzę powodów dla których miałabym NIE PRZEDSTAWIAĆ NEWSÓW, które nie zawsze są pochlebne dla tematów stricto beatlesowskich i postbeatlesowskich. Każdy może je ocenić i swoje zdanie napisać w komentarzu.
To co robisz w swoich postach Pawle - to zwyczajne obrażanie mnie i posądzanie o ZŁE INTENCJE. Tych ostatnich nigdy nie miałam w żadnej aktywności mojej ani na Forum, ani na stronie newsów. Jestem wielbicielką The Beatles i chiałbym żeby tylko same dobre rzeczy się pojawiały w mediach, aby móc pisac/przedstawić w temacie.Ale każdy medal ma dwie strony.
Zajęłam się prowadzeniem działu newsów społecznie i nie po to by otrzymywać za to tytuły szlacheckie. Część faktów jakie do mnie dotarły pozostawię bez komentarza wobec Twojej osoby - bo posiadam takt i wyczucie- czego TY mi odmawiasz. Niech to moje dalsze milczenie w tej kwestii będzie tego dowodem.

Dziękuję za uwagę i przeczytanie powyższych myśli.


Ostatnio edytowany przez Ania1, Pią Lut 17, 2006 12:55 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:28 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Podaję w komentarzu jedną z relacji naocznego świadka, który mówi na przykład, że Macca i Sting widzieli się tego dnia kilka razy. Za pierwszym razem się przywitali, a później ...normalnie - nie było powodu padać sobie w ramiona.
http://www.beatles.kielce.com.pl/index. ... ewsid=1970

Nie w tym rzecz, jak było na Grammy. Nie w tym rzecz, czy pogłoski o śmierci Paula w latach 60 były prawdziwe. My publikujemy te pogłoski bo to jest folklor Beatlesowski.

Jeśli ktoś pragnie tu być cenzorem i filtrować wiadomości, tak, żeby publikować tylko te korzystne, to na tej witrynie nic z tego nie będzie.
Jeśli ktoś chce powołania Inkwizycji (np. dwuosobowej) do oceny, co może być publikowane, a co nie, to również nic z tego.
Jeśli ktoś chce palić książki niekorzystnie przedstawiające Paula, Johna ....itd.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY