Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 7:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lut 15, 2004 10:12 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Beatlemania wraca po części na antenę radia lublin. W niedzielę od 18-19 będą tylko beatlesi. Dzisiaj już pojawiłem się na antenie. Ciekawe czy mnie słyszeliście i co o tym myślicie. Na za tydzień przygotuję coś ciekawego. Możecie słuchać radia lublin przez internet www.radio.lublin.pl

Pozdrawiam,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 26, 2004 9:33 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Jako że kilka osób się do mnie odezwało po audycji z miłym słowem ;))) chciałbym się Was spytać czy macie jakieś życzenia co do bootlegowego materiału prezentowanego w programie??

Beatelmania - Niedziela od 18 do 19 w Radiu Lublin. Można słuchać przez internet www.radio.lublin.pl

Pozdrawiam,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 9:04 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Chętnie usłyszałbym materiał z sesji Get Back, SZCZEGÓLNIE chętnie piosenkę Watching Rainbows oraz trochę historii o sesji


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:50 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Sesje Get BAck przedstawialem juz dwukrotnie wiec zajme sie nimi za jakis czas. Za jakies 2-3 tygodnie. Bede pamietal o Watching Rainbows.

Ktoś coś innego?

Pozdrawiam,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 01, 2004 12:20 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Frapuje mnie temat wkładu George'a Martina w sukces Beatlesów. Chętnie usłyszałbym np. home demo Please, Please Me i to samo po obróbce Martina. Jest też kilka innych utworów, które realizator poprawił. Ciekawie byłoby je zaprezentować. Jednak PPM to jest utwór szczególny, bo otworzył Beatlesom wszystkie drzwi.
Temat ambitny bo home demo PPM nie istnieje, ba - nie ma nawet 'wolnej' - przedmartinowskiej wersji ale kto wie, może znalazłoby sie coś równie ciekawego?

Chętnie zebrałbym też na 1 czerwca wersje 'śmieszne', gdzie w czasie spiewu Beatlesi zarykują sie ze śmiechu, gdzie zrywa się struna, albo gdzie są nietypowe komentarze.

Jest też kilka nagrań, gdzie Beatlesi występują solo w cudzym repertuarze - George śpiewający Yesterday, itp.

Teoretycznie było to juz prezentowane na naszej stronie ale pewnie i tak znajdzie sie wielu chętnych na powtórke.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 01, 2004 9:30 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Zapewniam Cie ze rzeczy, które wrzucam w audycji nie były prezentowane u Ciebie...Z resztą są wogóle trudno dostępne w obiegu kolekcjonerskim...:)

Zapraszam do sluchania. Lubelaki znaja częstotliowść a dla pozostałych słuchaczy z kraju www.radio.lublin.pl

Pomysl ze smiesznymi utworami jest jak najbardziej interesujący :)

W najblizsza niedziele ze wzgledu na wejscie do EU bedzie etniczno kulturowy beatlesowski kogel-mogel :)))));)


Pozdrawiam,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Maj 02, 2004 11:16 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Zapewniam Cie ze rzeczy, które wrzucam w audycji nie były prezentowane u Ciebie...

a dlaczego?

Cytuj:
są wogóle trudno dostępne w obiegu kolekcjonerskim...

no to zrób listę unikatów i puść w obieg jako Listę Przebojów Programu Lubelskiego

Cytuj:
Zapraszam do sluchania

Ja nie mam mozliwości. Ale mam możliwość wrzucenia na serwer CD z Twoją audycją. Jeśli cos się uda w tej sprawie zdziałać to daj znać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Maj 02, 2004 2:17 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
admin_joryk napisał(a):
Cytuj:
Zapewniam Cie ze rzeczy, które wrzucam w audycji nie były prezentowane u Ciebie...


a dlaczego?

a dlatego ze nei lubie sie powtarzac i nie uznaje odgrzewanych kotletow zwlaszcza z kapusta....

Cytuj:
są wogóle trudno dostępne w obiegu kolekcjonerskim...


no to zrób listę unikatów i puść w obieg jako Listę Przebojów Programu Lubelskiego

zabawa/praca w Radio polega na zaskoczeniu, niespodziance, tak zwanej atmosferze. Nie byloby zadnej przyjemnosci gdybym wczesniej pisal dokladnie co bede puszczal. Byloby to kaleczenia rzemiosla a z drugiej strony ustaalm program czesto doslownie na godzine przed...:)


Cytuj:
Zapraszam do sluchania


Ja nie mam mozliwości. Ale mam możliwość wrzucenia na serwer CD z Twoją audycją. Jeśli cos się uda w tej sprawie zdziałać to daj znać.


Jest wielu sluchaczy moze ktos poczciwy by zgral i przeslal Jorykowi...???

Pozdrawiam i do zasluchania,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY