Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Liverpool 8
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 1:12 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
W sieci pojawił się singiel Ringo z zapowiadanej płyty (styczeń). Piosenka nosi tytuł "Liverpool8". Można ją ściągnąć poprzez Polskie Forum The Beatles. Polecam wszystkim. Ciekawy jestem Waszych odczuć. Dla mnie kawałek jest naprawdę fajny. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że cała aranżacja (smyki, chórki, dodatki) przekracza dotychczasowe standardy wyznaczone przez twórczość Ringo. Choć nie ma co ukrywać, że sama linia melodyczna, rytmika i "skoczny" wokal są baaardzo "ringowate". Cóż mi ten styl Ringo odpowiada, jest poprostu swojski - nie musi być to geniusz. Genialności spodziewam się po kolejnych płytach Paula.

Pozdrawiam!

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 2:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Przesluchalem 3-4 razy i wystarczylo mi. Przypomina mi troche "szybsza" wersje "That's My Life" Freda Lennona :D Od kilku dnia staram sie jakos podejsc "ulgowo" do tego utworu ale jednak nie zmienie zdania, ze Ringo pasuje mi bardziej w utworach bardziej dynamicznych. Ale nie pisze, ze utwor jest zly - bo stoi na dobrym poziomie jak na Starkey'a :wink:

Mam nadzieje, ze najnowsza plyta Ringo bedzie utrzymana w stylu "Choose Love" :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 6:21 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
Dzięki macho. Ja mam nadzieję, że nowa płyta będzie dorównywała "goodbye vienna". Choć to będzie trudne ze względu na to, że na "goodbye..." wystąpił sam Lennon.

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 10:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Na niemieckim Amazon pojawil 30 sekundowy fragment teledysku "Liverpool 8" - zobaczcie sami :wink:

http://www.amazon.de/gp/mpd/permalink/m ... XWGYXN5MRG

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 11:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Nie miałam netu przez ponad dwa tygodnie i singiel już jest nie do ściągnięcia, możesz jakoś to odnowić Łukaszu, proszę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 12:05 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzisiaj prośby są spełniane błyskawicznie :) Wolę jednak posłuchać Ringo za czasów beatlesowskich. Dla mnie kawałek jest nie do strawienia, możecie porzucać we mnie kamieniami ;)
Dzięki macho.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 12:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Nie ma sprawy! Swoja droga ja tez jakos nie szaleje za tym utworem. Jak pisalem wyzej - wole Ringo w bardziej dynamicznych piosenkach rock'n'rollowych. Osobiscie singiel nie zachecilby mnie do kupienia calej plyty...choc patrzac na tworczosc Ringo uwazam, ze tekst jest dosc przemyslany.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 1:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Piosenka nie jest zła:) Ale też żaden powód do większych zachwytów...od Ringo powspominał Liverpool. Można posłuchać, byle nie za często;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 1:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Choc do premiery zostalo jeszcze kilka dni... plyta dotarla juz do Polski. Co wiecej - lezy u mnie na biurku :D

Po pierwszym przesluchaniu musze stwierdzi, ze plyta jest utrzymana na poziomie przypominajacym "Ringo Rame". Znajdziemu tutaj Ringo w roli rock'n'rollowca oraz muzyka balladowego. Niestety (a moze i stety) na plycie wiecej jest utworow spokojnych, czasami wrecz meancholijnych. Poczatek albumu jest dynamiczny, pozniej powoli tempo opada i tak az do konca plyty by znow pod koniec zainteresowac nawet wybrednego sluchacza. "If It's Love That You Want" - nr 10 na plycie, to wm mnie to najlepsza kompozycja na calym albumie. Swietna melodnia wpadajaca w uchu, prosty tekst i typowy dla Ringo wokal :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 11:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Znalazlem bardzo fajna recenzje plyty...

Cytuj:
Tak sobie płyty tej słucham i dochodze do wniosku, że jakos najtrudniej wlasnie perkusiscie Beatlesow rozstac sie z legenda dawnego zespolu. Nic zreszta dziwnego, cokolwiek by mówic, nie blyszczal wielkim talentem na tle swoich dawnych kolegow. I nigdy jakos nie stworzyl wlasnego stylu, nie osiagnal spektakularnego solowego sukcesu - choc probowal. Teraz tez nie powalil na kolana. Ale jednego nie mozna mu bylo nigdy odmowic. I teraz tez. Mysle o witalnosci, ktora tryska niezmienie od lat. Cieszy sie chlop zyciem i muzyka, ktora tworzy. A przciez nie jest latwo dzwigac przez tyle lat brzmie bycia eks-Beatlesem i najslabszym muzycznie ogniwem tej legendy. Ale rade dal sobie dobrze. Nie jest to odkrywanie nowych muzycnych ladow. Nie jest to wielkie dzielo. Ale nic to. Maja te piosenki swoj urok i oddech. Maja taka naturalnosc, ktora w dobie dopracowanych, doczyszczonych do granic przyzwoitosci nagran cieszy ucho. Nad produkcja najnowszego przejwu tworczych pragnien pana Starra piecze mieli Dave Stewart i Mark Hudson. Oraz sam eks-Beatles, ktory przy okazji premiery plyty laskaw byl stwierdzic niedawno, ze im starszy jest, tym udaje mu sie nagrywac plyty blizsze jego osobowosci. Za jakies dwadziescia lat dojdzie do perfekcji." wk

Metro City - Recenzje (18-24 stycznia 2008)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 9:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
A co powiecie na czerwony winyl?

Image

Wlasnie w takiej postaci wyszedl singiel zawierajacy utwory:

- Liverpool 8
- For Love

Krazek zostawy wypuszczony przez Parlophone i dpstepny jest tylko na terenie Wielkiej Brytanii :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 11:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Jaki ladny..
Mmmm, poki co jednak bede celowala w zdobycie albumu TANIO, najchetnie tej wersji na USB.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY