Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 5:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rok temu w Pradze
PostWysłany: Nie Cze 05, 2005 7:27 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Rok temu już chyba wszyscy podekscytowani czekaliśmy na to co nastąpi jutro.

Z tego co pamiętam to, w Pradze byli ( kolejność alfabetyczna )

Dorothy
Kasia
Rita z ojcem
Bartek
McCartney z ojcem
Janand z rodziną
Macho
Paweł
Walrus
Zbig 13

Sorry jeśli o kimś zapomniałem :oops:

No i Marek Beatles - niekwestionowany bohater wieczoru.

No cóż, dziś możemy już tylko żyć wspomnieniami, a jutro na pewno jeszcze raz wrzucę sobie DVD z koncertem

A przed chwilką dostałem SMS-a od Dorothy, która wyłapała jak Sir Paul na DVD Movin' On powiedział :

" I'd like to play in Poland "

Pozdrawiam Staszek


Ostatnio edytowany przez Staszek (nieaktywny), Pon Cze 06, 2005 10:58 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 05, 2005 10:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
i ja tez się tam gdzieś plątałem :wink: to był piekny czas:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 05, 2005 10:41 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Sorry Greg, ale o Tobie nie wiedziałem :oops:

Macho - Czy ten Twój film się odnalazł? To już rok. :wink:

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 12:25 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Tak. Film mam - pierwsze fotki polecialy juz do ludzi ze strony (na razie do tych ktorzy nie miali mozliwosci obejrzenia koncertu na zywo). Na razie jestem jak wiesz w rozjazdach - ale jak tylko osiade na "stalym gruncie" powysylam do innych. Scany tez postaram sie umiescic na serwerze.....dajcie mi tylko troszke czasu.

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rok temu w Pradze
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 12:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Staszek napisał(a):
Rok temu już chyba wszyscy podekscytowani czekaliśmy na to co nastąpi jutro.

Z tego co pamiętam to, w Pradze byli ( kolejność alfabetyczna )

Dorothy
Kasia
Rita z ojcem
Bartek
McCartney z ojcem
Janand z rodziną
Macho
Paweł
Walrus
Zbig 13

Sorry jeśli o kimś zapomniałem :oops:

No i Marek Beatles - niekwestionowany bohater wieczoru.

No cóż, dziś możemy już tylko żyć wspomnieniami, a jutro na pewno jeszcze raz wrzucę sobie DVD z koncertem

Pozdrawiam Staszek


O tak... to byly piekne chwile... nawet pogoda troche podobna jak w tym roku... (to niezapomniane bagienko;-))
Ja tez chyba dzis zapuszcze kasete z tym koncertem (jeszcze raz dzieki Marek)
W.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 5:59 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Witajcie
Po prawdzie nie mam chęci do niczego, ale dzisiaj obejrzę sobie ten nasz koncert i choć w ten sposób wrócą radosne chwile.......na chwilę.
Jestem ciekaw ilu ludzi na świecie obejrzy go dzisiaj,gromadka napewno.
Powiem tak - mieliśmy szczęście zobaczyć coś niepowtarzalnego na żywo i wiem że warto było tułać się po drogach,aby dotrzeć do Pragi na czas...niektórzy to nawet bardzo się spieszyli aby zdążyć ,skutkiem czego wyprawa była troszkę droższa-prawda Staszek....a ja do dzisiaj trzymam jako pamiatkę niezapłacony mandat..... z Pragi.....hehehe-napisali nie po naszemu ,to myślałem że to może zaproszenie do jakiegoś nocnego lokalu ,abo co...... :wink: .

Cieszę się bardzo że mamy zapis z tego koncertu,może nie jest to ideał, ale wszyscy którzy tam byli i są związani emocjonalnie z tym wydarzeniem, doceniają to co posiadają....ja bardzo cieszę się z tego ,że mam zapis koncertu w którym uczestniczyłem i na dodatek przez chwilkę mnie widać......a kto się tam jeszcze odnalazł......czy zauważyliście gdzieś siebie......no dobrze Macho ....Twoją łysą pałę to cudnie było widać... .
Generalnie mamy rocznicę.......
Pozdrawiam ...

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 6:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Ja tez mam dzis bardzo podly dzien...siedze w akademiku - do multimediow nie mam dostepu...ale posmigalem sobie po witrynach i fotki poogladalem...a mandat trzymaj - kupa smiechow z nim byla......tak samo jak z Dneska w markecie czy biegiem w poprzek mostu Karola :wink: O koncercie nie pisze bo kazdy przezyl to na wlasny sposob - ale bylo cudownie.....(no i przejscie przez bramke).

beatles napisał(a):
......no dobrze Macho ....Twoją łysą pałę to cudnie było widać...

....a Ty to masz bujna czupryne, co? :wink:

Pozdrowienia dla wszystkich ktorych dane mi było spotkac...i nie tyko!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 6:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Staszku, jak mogłeś zapomnieć o Wieśku?
Przetułaliśmy się przecież z nim w trójkę przez pół Polski i pół Czech, też, tak jak Marek, okupując to mandatem, tyle że w Lesznie (Marku, ale macie piź....ców policjantów w Waszym pięknym mieście! :evil: );

i Staszku, czy uwzględniłeś tych dwóch z Rzeszowa, co jeden tłumaczył DVD Anthology na polski?

Też ostatnio powracam myślami do tamtych dni... :)
I wciąż nie mogę przeżałowac, że przegapiliśmy Rehearsal i w to taaaak głupi sposób!!! :?

No ale w sumie nie było tak najgorzej, chociaż Staszek nie dostałeś w końcu tej koszulki, bo Ci ją wyrwałem... :oops: :wink: :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Byłem tam
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 6:31 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:40 am
Posty: 7
Miejscowość: Toruń
Byłem - widziałem i płakałem ze szczęścia.Dziś dokładnie o 20:00 ponownie obejrzę film.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 06, 2005 9:36 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Nie zapomniałem o Wieśku, ale on nie jest tu znany ( a szkoda - jego strata ), więc o nim nie wspomniałem.

Od Anthology to Janand - też ostatnio całkiem zniknął z horyzontu - honoru rodziny broni tylko Father McKenzie - chyba nic nie pomyliłem.

Mariusz z Torunia ? Czemu tak rzadko tu bywasz? Ale ważne, że wiedziałeś kiedy wejść - w tę naszą rocznicę.

No i nie wspomniałem również o tym XX - z postu fan fanowi wilkiem :wink:

A Markowi jeszcze raz wielkie dzięki, choć wcale nie wierzyłem, że mu się to uda.

A gliniarze w Lesznie to rzeczywiscie wyjątkowo pazerne i nieprzejednane egzemplarze. Od rana popsuli nam humory, ale tylko na krótko.

Pozdrawiam wszystkich Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 9:37 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
No to ja mam taki apel do tych wszystkich, którzy byli w Pradze ale których nie znamy - zarejestrujcie się i podajcie chociaż swoje imię i skąd jesteście :)
Wiem, że było naprawdę dużo Polaków - z przodu dominowały polskie napisy i transparenty - Paul musiał być zdziwiony! :P
Z tyłu na trybunie był jeszcze pan Tomek z Poznania, mój znajomy, ze swoim kolegą... :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 1:17 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
"Janand z rodziną", czyli "tych dwóch z Rzeszowa", to było ich na Koncercie sześciu, z których pięcioro jest obecnych na ninejszym Forum przez duże F - ostatnio najczęściej duchem czyli bez logowania.
Nie mogli nie być, skoro to było spełnienie marzenia ich życia (różnej długości). A przy okazji poznaliśmy Staszka i Pawła, wtedy gdy jeszcze w powietrzu spadały ostatnie płatki kolorowego śniegu wyrzuconego na koniec przedstawienia.
Dlatego pokusiłem się o uzupełnienie listy Staszka o wszystkie nazwiska, które się tu wyżej pojawiły:

Staszek
Marek Beatles
Dorothy
Kasia
Rita z ojcem
Bartek
Greg
McCartney z ojcem
Janand z rodziną, czyli jeszcze
- Agata
- Filip Dreamer
- Dawid Jeremy_Hillary
- Patryk Father McKenzie
Macho
Mariusz
Paweł
Walrus
Zbig 13

P.S. Na Koncercie robiłem zdjęcia (byłem blisko, chociaż miałem aparat "oddalający"), które potem, zgodnie z sugestią Joryka, udostępniłem na Forum. Ale może mi się tylko wydawało, że udostępniłem, bo jakoś nigdzie ich nie widzę. Może coś sknociłem, to chętnie je znowu prześlę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 1:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Upierałbym się przy dodaniu do listy Wieśka jako powiedzmy 'Gościa' - choć nie ma go na Forum - to prawdopodobnie największy polski kolekcjoner oryginalnych płyt Beatlesów. Nie wiem czy w EMI mają te wszystkie wydania tak jak Wiesiek je ma. Serio! :)

No i pozdrowienia dla Was wszystkich z Rzeszowa, szczególnie dla przemiłego Filipa! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 1:38 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Witaj Jaśku :D

Właściwie to powinienem wykrzyknąć
" Powiedz stary gdzieś Ty był...", bo zapadłeś się strasznie dawno temu jak kamień w wodę. :(



Dzięki za uzupełnienie listy. Ja napisałem dyplomatycznie Janand z rodziną :wink: , aby nic nie poplątać, ale i tak w swoich myślach pomyliłem Dawida z Patrykiem, a o Agacie to już zupełnie zapomniałem. :oops:

A Twoje zdjęcia - co jakiś czas idą w świat - za Twoim zresztą osobistym przyzwoleniem :D - ostatnio do Francji

Pozdrawiam Rzeszów i mocną ekipę beatlefanów

Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 2:54 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Beatles napisał(a):
Jestem ciekaw ilu ludzi na świecie obejrzy go dzisiaj,gromadka napewno.


Ja również należę do tej gromadki. :wink: Wczoraj późnym wieczorem postanowiłem, że odtworzę koncert raz jeszcze. Wróciły wspaniałe dźwięki, niepowtarzalna atmosfera... Nie da się tego opisać słowami, ale nawet dzisiaj, po cały roku, jaki minął od tego wspaniałego wydarzenia odczuwam ciarki na całym ciele, gdy przywołuję te wspomnienia.
Marku! Raz jeszcze składam Ci Wielkie Dzięki za to, że uwieczniłeś ten koncert. :D
Oby Paul jak najprędzej zagrał jakiś koncert w Europie (o Polsce to już nawet nie piszę, bo byłaby to dla mnie pełnia szczęścia). :D

Natomiast Janand napisał(a):
"Janand z rodziną", czyli "tych dwóch z Rzeszowa", to było ich na Koncercie sześciu, z których pięcioro jest obecnych na ninejszym Forum przez duże F - ostatnio najczęściej duchem czyli bez logowania.

No właśnie - jest jeszcze jedna, bardzo ważna osoba, która nie została uwzględniona przez Jananda, gdyż nie należy do społeczności Forum. Jednak na koncercie była, a dodatkowo jest jednym z największych Beatlefanów, jakiego znam. To w zasadzie tylko dzięki niemu mogłem, wraz z młodszym bratem (znanym na forum jako Father McKenzie), być 6-go czerwca 2004 roku w Pradze, wysłuchać i zobaczyć Paula. Gdyby nie chętnie podjęty przez niego pomysł wyjazdu, to, że wziął wolne z pracy i dowiózł nas bezpiecznie przez te kilkaset kilometrów, to koncert znałbym tylko z Waszych relacji.
A zatem oficjalnie dodaję do listy osób obecnych na koncercie w Pradze mojego Tatę - Andrzeja. :D

Pawle i Staszku! Dziękujemy za pozdrowienia. :) My również życzymy Wam wszystkiego dobrego. :D

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 3:46 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Do listy osób dodaję kogoś z Poznania, chyba z branży informatycznej, był z żoną. Rozmawialiśmy długi czas, czekając na "największe wydarzenie odkąd człowiek postawił nogę na Księżycu".
Paweł napisał:
Cytuj:
Wiem, że było naprawdę dużo Polaków - z przodu dominowały polskie napisy i transparenty - Paul musiał być zdziwiony!

Ja nie wiedziałem, bo może nie patrzyłem, że Polaków było ponadnormatywnie dużo. Ale nie wiem, czy Paul, zwłaszcza występując na scenie, odróżnia Polaków od Czechów. Chociaż było trochę transparentów typu naszego "PAUL, COME TO PAULAND" (pomysł Patryka McKenzie), to było nas razem chyba dużo więcej, niż transparentów z Polską w nazwie.
Dziękuję za pozdrowienia Staszkowi i Pawłowi. Chcę Was pocieszyć, że ja nie wydaję tak wzniosłych okrzyków na waszą obecność, bo Was na szczęście często widzę na Forum. Bo jednak wchodzę tu, tylko się nie pokazuję, bo w pracy szef mnie goni, że za mało robię odkryć fizycznych. Faktycznie - z odkryciami jestem do tyłu, trochę też z powodu roku pracy nad Antologią.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 8:55 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Do tej listy osób,dodałbym jeszcze tych wszystkich ludzi którzy byli tam razem z nami.....i Niemców którzy stali obok,a z którymi mam kontakt do dzisiaj,Czechów ,Anglików tych z tyłu z piwem w ręku....i tych wszystkich nieznajomych.....
Obejrzałem wczoraj koncercik....i dzisiaj jeszcze mała powtórka....ale pogoda to się nam trafiła, w czasie tego deszczowego tour...wczoraj było fatanie, a wtedy w Pradze -rewelacyjnie....zresztą jak mogło być inaczej.
Jednym słowem obyśmy nie musieli żyć ,tylko wspomnieniami tamtego koncertu ....bo następny narazie się nie zapowiada....
Najważniejsze jednak jest to- że się udało..... :wink:

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 12:02 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
Ja tez tam bylam, razem z moim tata =) Spelnily sie nasze wspolne marzenia. Tak to bylo cos, na drzwiach mojego pokoju wisi plakat koncertowy i co dzien moge go podziwac i wspominac...
A imiona:
Jurek i Dorotka z Bydgoszczy =)
Pozdrawiam!

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 10:36 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Miałem szczęście byc na tym koncercie razem z małzonką.Niezapomniane wrażenia wracają po roku,mam też nadzieję że będziemy oglądać Paula w Polsce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 12, 2005 1:06 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Na dzień dzisiejszy lista wygląda tak :

Marek Beatles z kamerą :wink: (Leszno)

Dorota z tatą Jerzym (Bydgoszcz)
Dorothy ( Piaseczno)
Kasia (Bydgoszcz)
Rita z tatą (Chełm)
Bartek (Lublin)
Boro (Wrocław) :wink:
Greg (Wrocław)
Jacek K. z żoną (gorzowskie)
McCartney z tatą (Otwock)
Janand z rodziną, czyli jeszcze (Rzeszów i okolice)
- Agata
- Filip Dreamer
- Dawid Jeremy_Hillary
- Patryk Father McKenzie
Macho - człowiek z futerałem (z chleba) :lol: (Brzeg Dolny)
Mariusz (Toruń)
Nuanda (Lublin)
Paweł (Poznań)
Staszek (Poznań)
Pan Tomek z kolega (Poznań)
Wiesiek (Poznań)
Walrus z ... sorry może przypomnisz z kim (Warszawa)
Zbig 13, czyli Zbyszek z Ewą (Poznań)
Zigi z żoną (lubuskie)


Może jeszcze ktoś się dopisze.



Ale tu przypomniały mi się dwie historie dotyczące Pawła i Wieśka.

1. Kiedy pojechalismy do centrum Paweł i Wiesiek wypili po litrze piwa, choć upominałem ich, że przed koncertem nie warto. A potem biedaki męczyli się z powodu olbrzymich kolejek do kibelków. :wink:

2. A druga historia dotyczy Wieśka. Jak ciężko było przepchać się przed scenę - wiedzą wszyscy, którzy tę drogę pokonali. W końcu dotarliśmy.
Kiedy kupowaliśmy koszulki - zabrakło takiej jaką chciał Wiesiek, ale mieli dowieźć. Po godzinie Wiesiek poprosił mnie, abym mu towarzyszył ( chyba jako tłumacz ). No i poszlismy. W międzyczasie tłum jeszcze zgęstniał i dotarcie do miejsaca sprzedaży gadżetów to była istna droga przez mękę. Wiesiek " walił " prosto przez kałuże, a ja za nim boczkami, starając się maksymalnie być suchym. Ledwie za nim nadążałem. Tak po 20-tu minutach przedzierania Wiechu nagle obrócił się i rzekł :
" Najwyżej nie wrócimy przed scenę i koncert obejrzymy tu z boku"

Mnie zamurowało, ale kiedy odzyskałem głos puściłem mu soczystą wiazankę, której nie powstydziłby się żaden szanujący się szewc :twisted:
............. i zrobiłem w tył zwrot. I znowu to okropne przeciskanie.

Wiesiek też w końcu dotarł przed scenę z wymarzoną koszulką.

Po koncercie podszedł do nas Janand z "ekipą", a potem wreszcie natrafiłem na Kasię, Marka i Macho. Strasznie żałowałem, że Rita z tatą już poszli, ale co się odwlekło to....nie uciekło. Prawda Aniu :wink:


Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY