Paul McCartney w Krakowie 03/12/2018

Opinie na temat twórczości McCartneya i osób z nim związanych.

Re: Paul McCartney w Krakowie 03/12/2018

Postprzez ziggi » Czw Lip 19, 2018 11:13 am

Mnie tez.Sektor C2 chyba nie najgorzej.
ziggi
Sierżant Pepper

Miejscowość: Sulechów

Postprzez piotrcies » Czw Lip 19, 2018 12:27 pm

Bilet kupiony, sektor GA EE;)
Widzimy się w Krakowie :D
piotrcies
fan

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Iwo » Czw Lip 19, 2018 9:50 pm

Też udało mi się GA EE.
Ah, matches.
Awatar użytkownika
Iwo
Admiral Halsey

Miejscowość: Kielce

Postprzez barsliw » Sob Lip 21, 2018 8:45 pm

Macie jakąś wiedze czy te sektory A1...A11 to już się wyprzedały??
Chcę zabrać staruszków a oni trzech godzin nie wystoją na płycie a chciałbym zeby oglądali Paula a nie Paula na bimach...
Na Narodowym były normalnie krzesła...
barsliw
Nowhere Man

Postprzez Rita » Nie Lip 22, 2018 8:31 am

Wystarczy wejść np. na Ticketmaster czy Livenation i spróbować je kupić ;)

Moim zdaniem są jeszcze dostępne. Jednak stuprocentowej pewności nie mam, gdyż gdy próbowałam je kupić, pokonało mnie CAPTCHA...
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
Awatar użytkownika
Rita
Beatlesiak

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Yer Blue » Wto Lip 24, 2018 2:29 pm

Paul zagrał wczoraj aż 4 nowe utwory, które raczej na pewno będą grane na trasie i tym samym zabrzmią w Krakowie. Do tych 4 pewnie jeszcze dojdzie "I Don't Know". Jak dla mnie nowe utwory to główna atrakcja koncertu, gdyż reszta może być już mocno oklepana. Po cichu liczę na coś niegranego dotąd z Białego Albumu (w końcu koncert niemal się zejdzie z jego półwieczem) - Martha / Honey / Rocky, ale szanse na to są raczej niewielkie.
Image
Awatar użytkownika
Yer Blue
Beatlesiak

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Postprzez Lucy in the sky » Śro Lip 25, 2018 7:27 pm

Udało mi się kupić bilet na płytę w pierwszych minutach przedsprzedaży, ale wiem, że dużo ludzi miało problemy z kupnem. W ogóle zaniemówiłam widząc ogłoszenie tego koncertu. Bo czy byście pomyśleli, że dzień po swoim pierwszym koncercie Ringo Starra usłyszycie o powrocie Paula do Polski? Bo ja nie, aż do dnia 12 lipca. Dziś jeszcze pisząc tą odpowiedź nie wierzę, że opisuję swoją własną historię....Dwa lata temu postanowiłam postarać się podziałać trochę na rzecz powrotu Beatlesa do Polski i zachęcić innych fanów, by ukazywali wszędzie, gdzie można swoją chęć zobaczenia idoli w naszym kraju. Oczywiście byli i tacy, którzy pukali się w głowę, mówiąc, że taka akcja nie ma żadnych szans na powodzenie... Robiliśmy wszystko, co mogą zrobić fani, pisanie maili do agencji artystycznych, dziennikarzy, itp. Pewnie nigdy nie dowiem się ile w tym było mojego, naszego wkładu, ale najważniejsze, że ten koncert stanie się rzeczywistością. Jednym z moich największych marzeń było zobaczyć dwóch Beatlesów. Miałam już za sobą dwa koncerty Paula i byłam pewna, że Praga w 2016 była moim ostatnim. No i spełniło się - 11 lipca zobaczyłam Ringo Starra w Rzymie. Będąc jeszcze w "depresji pokoncertowej" następnego dnia odpaliłam Facebooka i ....już wiecie, co zobaczyłam. Dosłownie poryczałam się ze szczęścia i wzruszenia...
Lucy in the sky
Nowhere Man

Postprzez bobski66 » Czw Lip 26, 2018 9:07 pm

Wczoraj bez problemu kupiłem bilet dla mojej siostry na płytę przed sceną. Ciekawe kiedy u nas koncert się wyprzeda. Te 20 minut w Wiedniu jest wprost nie do uwierzenia.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez Helter-Skelter » Pią Lip 27, 2018 4:07 pm

No, to oficjalnie już dołączam do grupy posiadaczy biletów. Płyta główna
Wyrażam też głęboką nadzieję, że Lechu znowu z czymś nie wyskoczy i nie będzie męczył buły naszemu Pawełkowi :shock:
Awatar użytkownika
Helter-Skelter
Admiral Halsey

Miejscowość: Cieszyn

Postprzez romekww » Sob Lip 28, 2018 7:42 am

Czy ktoś zwrócił uwagę na to że dzień wcześniej wieczorem jest na płycie Tauron Areny Disney on ice ? Ustawienie sceny w Warszawie trwało kilka dni a teraz zrobią to w kilka godzin czy scena będzie dużo mniejsza ?
romekww
Nowhere Man

Miejscowość: Żory

Postprzez bobski66 » Czw Sie 02, 2018 3:06 pm

Dzisiaj otrzymałem bilety na koncert, dla mnie i dla mojej siostry. Tak sobie myślę, czy warto było wydawać dwie stówki więcej by wejść na koncert 15 minut wcześniej niż moja siostra i stać na tej samej płycie. Już czuję ten napór tłumu z tyłu.
Image
P.S. I mogli się za takie pieniądze "wysilić" na ładniejsze bilety.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez ivettebeat » Pią Sie 03, 2018 11:42 pm

bobski66 napisał(a):Dzisiaj otrzymałem bilety na koncert, dla mnie i dla mojej siostry. Tak sobie myślę, czy warto było wydawać dwie stówki więcej by wejść na koncert 15 minut wcześniej niż moja siostra i stać na tej samej płycie. Już czuję ten napór tłumu z tyłu.
Image
P.S. I mogli się za takie pieniądze "wysilić" na ładniejsze bilety.

Myślę, że to zależy jak bardzo chcesz, żeby być jak najbliżej sceny. Ja mam bilet GA. Chciałam kupić GAEE, ale kiedy kupowałam (18.07. o 10.05), to EE nie były dostępne i zdecydowałam się na zwykłe GA. Nie wiem, jaka będzie kolejka na koncercie w Krakowie. Jeśli ludzie zaczną przychodzić już o 13.00, to żeby być pod sceną trzeba będzie stać parę godzin w kolejce. Koncert jest w grudniu i nie wiadomo jaka będzie pogoda. Bardzo zależy mi, żeby być blisko sceny, dlatego będę musiała odstać swoje :) Myślę, że Twoje EE ma swoje zalety.
Awatar użytkownika
ivettebeat
fan

Miejscowość: Kraków

Poprzednia

Wróć do McCartney - utwory, płyty, koncerty - recenzje.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość