Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 9:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 5:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Poznaję moje karteczki. Tak dla hecy wydrukowałem tekst po obu stronach i rozdałem pod sceną. Przynajmniej Ci z tyłu wiedzieli o co chodzi.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 1:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Yer Blue napisał(a):
greg napisał(a):
No i akcja z z Poland Station - duże gratulacje! Z góry fajnie było widać karteczki na płycie. Realizator dużo tego pokazywał na telebimach, no i Paul - dwukrotnie nawiązał do akcji... bodajże w ostatnim wersie Back in ten USSR, jeszcze śpiewając napomknął Back in Poland Station, a potem jeszcze idąc do pianina dwa słowa, zanim wrócił do standardowej opowiastki o rosyjskich dyplomatach :) Moim zdaniem, bardzo fajnie.


Na tym filmiku wszystko fajnie widać i słychać reakcję Paula. Na końcu dodał Cośtam remember, być może coś w rodzaju będę pamiętał.
https://www.youtube.com/watch?v=LgCUOI4mMIM


Tak, fajnie tu słychać:
2:27 - "Back in Poland Station" wplecione w utwór
3:00 - "(..?..) we're back in the Poland station....cheers...allright...thank you for that..." - podziękowania, których też do końca nie jestem w stanie rozszyfrować, jeśli chodzi o pierwsze słowa. Może @Rita lub @Noelka dadzą radę:)?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 2:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Na końcu koncertu forumowa ivettebeat wrzuciła na scenę poduszkę z napisem Poland Station. Macca wychodząc trzymał ją w dłoniach i kto wie, może sobie zachował na pamiątkę. Kolejny fajny akcent wynikły z naszej karteczkowej akcji.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 12:03 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Super jest ten filmik, bo widać jak nam się akcja udała. Polscy fani nie zawiedli.

A Paul pięknie zauważył naszą akcję wplatając na koniec utworu słowa: Back at Poland Station. Później, powiedział (a przynajmniej tak mi się wydaje): And remember we're a back at Poland station, cześć, alright, thank you for that.

Rita i Argus są specjalistami od angielskiego i w razie czego poprawią :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 4:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Wg mnie Noelka ma rację, chociaż moim zdaniem Paul mógł też powiedzieć "I'll rembember we're back at Poland station". Ciężko wyłapać :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 7:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 865
Jutro miną trzy tygodnie...Taka refleksja pachnąca nawet banałem. Paul, lat 76 skończone, ale energia i szacunek dla fanów. Mógłby zagrać godzinny set akustyczny i niewielu mogłoby mieć do Niego pretensje. A jednak ponad 2.40! Był cały przekrój stylistyczny: pop, ballada, rock, folk etc..Swojego głosu z lat poprzednich już nie przeskoczy. Biologia jest nieubłagana, ale Macca daje z siebie 1000 procent mocy i kunsztu. Niewiarygodne, to co nam zagrał to przecież prawie wszystko jego kompozycje, a ma przecież w zanadrzu tyle innych z których stworzyłby kolejne sety. Prawdziwa podróż w czasie...Fenomenalny Mister Melodyk. Mega szacunek.Piękny wieczór. Podczas ostatniej kompozycji The End, znowu pomyślałem sobie, że to chyba moje ostatnie z Nim spotkanie. Ponad 55 lat na profesjonalnej scenie, a moje ponad 40 lat wzruszeń...
P.S.Sekcja dęta rewelacja
P.S. Dziękuje niektórym z tego forum za''nocne Polaków rozmowy'' o Beatlesach i Paulu. Spotkanie po koncercie forumowiczów było fajne, ale za krótkie..
P.S.S. W dniu koncertu spotkałem z macho Wickensa. Piękne uzupełnienie krakowskiego wyjazdu.


Ostatnio edytowany przez dr Maxwell, Pon Gru 31, 2018 6:59 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 2:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Relacja z koncertu w "Teraz Rock" już na forum.
http://beatles.kielce.com.pl/phpbb2/viewtopic.php?f=21&t=1459&p=53691#p53691


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY