Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:18 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 31, 2004 8:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Łukasz nie bedę wskazywał palcem, tego co wniósł aparat w bochenku chleba. Chciałbym się jednak dowiedzieć, gdzie są zdjęcia.
Bo chyba nie powiesz mi, że przez pomyłkę po koncercie schrupałeś chlebek z nadzieniem i zdjeć.....nie ma.
Pozdrowienia Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 31, 2004 8:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zdjecia sa.....ale. No wlasnie. Wszystkie ładnie pieknie wyszly...ale w domu mam tylko klisze :( Jeden z naszych (pozdrawiam) poprosil mnie o scany tych fotek. jako, ze ja nie mam skanera poprosilem o to znajomego...no i wcielo go wraz z fotkami...To byl powod dlaczego milczalem - nie bylem w stanie ich ofiarowac. Mam nadzieje, ze z koncem wakacji skoncza sie te problemy i zdjecia bezpiecznie trafia do wlasciciela...a pozniej na witryne.

ps. prosze o cierpliwosc Walrus.

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 04, 2004 3:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
macho napisał(a):
ps. prosze o cierpliwosc Walrus.
pozdrawiam


Czesc Macho
nie ma pospiechu z tymi zdjeciami - jak bedziesz mial to przeslesz. ja na razie i tak jestem w fazie aklimatyzacji bo dopiero co wrocilem z urlopu;-)
pozdrowienia
Walrus


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Brawo !
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2004 9:14 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Marku, ja co prawda nie widziałam tego koncertu, ale gratuluje wytrwałości i pomysłowości :).

Pozdrawiam,
Kinga


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2004 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zapis koncertu widziałem...i musze przyznać, ze beatles odwalił kawał dobrej roboty. Mam kilka zapisów koncertów Paula w swojej kolekcji, ale żaden nie jest na poziomie markowego krążka. Obraz jest świetny (czasami nawet myślę, ze nagramy kamera cyfrowa)...zazwyczaj obrazy są matowe i ciemne...tutaj mamy pełne i soczyste kolory. Dźwięk - zaskakuje. Nie wie jak to zrobił, ale w czasie utworów nie słychać prawie publiczności....Poza tym sam sposób wykonania jest niezły - mamy wiec zbliżenia, obraz z telebimów i publiczność....a wiec za tym mamy świetna rzecz, która śmiało może wędrować w świat.

Na koniec coś dla wszystkich, którzy wyciągają wady tego koncertu - LUDZIE!! Przecież nie jest to wydawnictwo legalne - dostępne w Empiku itd...To jest koncert...nagrany amatorska kamera...przez amatora....w warunkach "POLOWYCH"! Nagrany przez fana dla fanów...I jest jeszcze jedna rzecz, za którą powinniśmy szanować to wydawnictwo - jest w nie włożone serce...Który z nas zgodziłby się przegapić koncert swojego idola na rzecz stania prawie w bezruchu z kamera przy oku....dla dobra historii?

Jeszcze raz Marku - wielki dzięki!

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 26, 2004 7:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Marku, jak wiesz ja też mam to Twoje dvd, i bardzo ale to bardzo Ci dziękuję! :D 8)
Nie wiem jak przeszmuglowałeś tę kamerę (i parę innych gadżetów!) na koncert ale zrobiłeś świetną robotę!!! 8)

Życzę Ci żebyś następnym razem mógł się już skupić na samym występie, a nie poświęcać się dla nas i patrzeć na Paula przez 'szkiełko' :wink:

Pełne uznanie 8) ,
pozdrawiam, Paweł :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY