Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 10:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 6:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Fangorn napisał(a):
Reedycje z 1993 roku to też były remiksy? Czy tylko remastery?

Cała 16-albumowa „Paul McCartney Collection” z roku 1993 to były remastery oryginalnych miksów, nie było tam remiksowania.

Tamten zestaw obejmował albumy od McCartney do Flowers In The Dirt (z pominięciem Wings Over America). Wszystkie wznowienia-remastery zawierały bonusy z wyjątkiem płyt: McCartney, Wings Greatest i Tug Of War.

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Ostatnio edytowany przez Argus9, Pon Paź 19, 2015 7:35 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 6:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
To przynajmniej tyle dobrego, bo zaczynałem myśleć, że w edycji deluxe jest remaster starego remiksu... A tak jest "tylko" remaster remastera. Powinni się jednak wstrzymać z wydaniem, skoro nie mogli znaleźć oryginalnych taśm.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 11:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Z tego co czytałem na dodatkowym dysku z wersji deluxe wykorzystano oryginalny miks z 1982 roku, a nie remaster z 1993.
Nie sądzę, żeby ktoś publicznie przyznał się do wtopy z zaginięciem taśmy i obawiam się, że w najbliższym czasie nie doczekamy się prawdziwego remastera Tug Of War.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 12:16 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
hans80 napisał(a):
Nie sądzę, żeby ktoś publicznie przyznał się do wtopy z zaginięciem taśmy

W zasadzie, McCartneyowi "spełnił się" scenariusz filmu Give My Regards To Broad Street :wink:

hans80 napisał(a):
Z tego co czytałem na dodatkowym dysku z wersji deluxe wykorzystano oryginalny miks z 1982 roku, a nie remaster z 1993.

Czyli wersję Oryginalną uznano za Wzorcową? (albo Macca chce, żeby wersja z 1993 też pozostała „w obiegu”…)

W nowej wersji 2 CD (bo takową mam) pod tym strasznym remiksem 2015 podpisani są Steve Orchard (znacząca postać w branży) i… Paul McCartney (jednak maczał w tym palce). I cóż… okazuje się, że połączone siły wielkich nazwisk + XXI-wieczna technologia NIE SĄ W STANIE DORÓWNAĆ starej dobrej robocie starego dobrego Martina. Chociaż, okładka oryginalnego winyla Tug Of War CHEŁPI SIĘ informacją: „This album was mixed digitally” - a był to rok 1982! (ponad 30 lat temu!)

Pamiętam, że kiedy słuchałem WÓWCZAS winyla Tug Of War, Jakość Dźwięku była Porażająca! Nieporównywalna z innymi Mac-Płytami.

Nie ukrywam, że Wiele sobie obiecywałem w związku z nowym remasterem akurat Tego Albumu…

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 2:05 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
http://www.billboard.com/articles/news/ ... ol-records

Paul McCartney po raz kolejny zmienia swój status fonograficzny. Nie wczytałem się jeszcze w szczegóły, ale rozumiem, że kontraktowy powrót do Capitolu oznacza koniec współpracy z firmą Concord (?) odpowiedzialną za projekt „Paul McCartney Archive Collection”.

Być może te machinacje są przyczyną zastopowania reedycji kolejnych zremasterowanych Mc-albumów? I jaki teraz ich los?

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 12:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Nowy (globalny!) kontrakt McCartneya z Capitolem obejmuje całą dotychczasową twórczość solową (jest to WYDARZENIE!).
Co do dalszych losów reedycji, w oficjalnym komunikacie napisano:

Capitol i Universal Music Enterprises, razem z McCartneyem i jego zespołem zarządzającym opracowują obecnie wszechstronny plan dotyczący muzycznego katalogu artysty, który będzie wdrażany począwszy od lipca 2017 roku”.

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 5:47 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Argus9 napisał(a):
Nowy (globalny!) kontrakt McCartneya z Capitolem obejmuje całą dotychczasową twórczość solową (jest to WYDARZENIE!).

A do Hear Music/Concord nie przeniósł również całej twórczości solowej? Archive Collection wychodziło pod tym szyldem, a były to nagrania od 1970 r. do 1983 r., a w planach były jeszcze do 1993 r.
Argus9 napisał(a):
Co do dalszych losów reedycji, w oficjalnym komunikacie napisano:

Capitol i Universal Music Enterprises, razem z McCartneyem i jego zespołem zarządzającym opracowują obecnie wszechstronny plan dotyczący muzycznego katalogu artysty, który będzie wdrażany począwszy od lipca 2017 roku”.


Czyli co? Nowe remastery?

Kto jak kto, ale Macca to umie się ustawić. Chyba zaczyna przeganiać Yoko Ono pod tym względem :wink: Choć (przynajmniej na razie) nie wydaje nowych-starych składanek co cztery lata, jak wdowa po Johnie. No i Archive Collection było wydane porządnie. A tyle materiału Paula marnuje się w archiwach. I trochę szkoda, że nie ma remasterów z bonusami od Ringo. Pewnie byłbym jedynym zainteresowanym, ale demówki i jakieś niedokończone utwory byłyby ciekawe :)

Swoją drogą to interesujące: decyzja Paula przejścia do nowej, małej wytwórni (Concord/Hear Music) była dla mnie bardzo zaskakująca. Ale jego "akcje" poszły chyba ostatnio w górę (wprawdzie "New" chyba sprzedawało się tak sobie, w USA jest tendencja spadkowa wśród albumów solowych, ale były za to spore sukcesy komercyjne z Rihanną i Kanye Westem), no i teraz wrócił do Capitolu (czyli jakby do dawnego EMI) - na pewno na lepszych warunkach. Przeczekał zawirowania związane z rozwiązaniem EMI i wrócił, gdy się uspokoiło. Następnym celem powinno być dogadanie się ze spadkobiercami Michaela Jacksona...

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 6:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Fangorn napisał(a):
Argus9 napisał(a):
Nowy (globalny!) kontrakt McCartneya z Capitolem obejmuje całą dotychczasową twórczość solową (jest to WYDARZENIE!).


A do Hear Music/Concord nie przeniósł również całej twórczości solowej? Archive Collection wychodziło pod tym szyldem, a były to nagrania od 1970 r. do 1983 r., a w planach były jeszcze do 1993 r.

Owszem, przeniósł, ale teraz “odebrał” z Hear Music/Concord to co im dał i przeniósł WSZYSTKO do Capitolu.

Fangorn napisał(a):
Czyli co? Nowe remastery?

Być może seria Archive Collection będzie kontynuowana pod szyldem Capitolu (?) - a JAK oni się tam wszyscy między sobą dogadają (i za ile!) to my i tak się nie dowiemy. (podobno ‘w drodze’ już było wzowienie Flowers In The Dirt).

Fangorn napisał(a):
Swoją drogą to interesujące: decyzja Paula przejścia do nowej, małej wytwórni (Concord/Hear Music) była dla mnie bardzo zaskakująca.

Również i ja byłem kompletnie zaskoczony tym ruchem, choć na początku było bardzo dużo pozytywnego szumu (ze strony McCartneya) na temat tej współpracy.

Ciekawe, że przed ostatecznym sfinalizowaniem (TAKIEGO!) kontraktu (tego nowego - z Capitolem) nic nie wyciekło - że takie negocjacje w ogóle się toczą, a oczywiste jest, że TAKICH SPRAW nie załatwia się w jedno popołudnie.

Fangorn napisał(a):
Ale jego "akcje" poszły chyba ostatnio w górę (...), no i teraz wrócił do Capitolu - na pewno na lepszych warunkach.

Kulisów całej operacji pewnie też nie poznamy, ale nie oszukujmy się - Capitol z pewnością mniej zainteresowany jest (z oczywistych względów) przyszłymi wydawnictwami McCartneya, niż tym, że ma w ręku 46 lat Solowej McTwórczości! Z kolei McCartney chce (moim zdaniem) umieścić swój katalog w rękach dużego poważnego gracza. Uważam, że dla obu stron nowy album(y) McCartneya nie jest tu sprawą pierwszoplanową (zresztą temu faktowi poświęcono w całym, dość długim komunikacie tylko jedną linijkę).

PS. Przeszło mi przez myśl, że McCartney (zdając sobie sprawę ze swojego wieku) tym posunięciem ostatecznie porządkuje/organizuje politykę wydawniczą swojej muzyki (choć na pewno już wcześniej poczynił odpowiednie kroki) na wiadomą przyszłość… A to lepiej załatwić z takim gigantem jak Capitol, niż z ‘jakimś’ Concordem.

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 6:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Argus9 napisał(a):
Fangorn napisał(a):
A do Hear Music/Concord nie przeniósł również całej twórczości solowej? Archive Collection wychodziło pod tym szyldem, a były to nagrania od 1970 r. do 1983 r., a w planach były jeszcze do 1993 r.

Owszem, przeniósł, ale teraz “odebrał” z Hear Music/Concord to co im dał i przeniósł WSZYSTKO do Capitolu.

Czyli przeniesienie katalogu do Hear Music/Concord też było WYDARZENIEM, a nie wydarzeniem :wink: Śmiem twierdzić, że nawet ciekawszym, bo niespodziewanym. Kroki na przyszłość wywnioskowałeś, a przeniesienie się do nikomu nieznanej wytwórni było jednak zaskoczeniem :)

Argus9 napisał(a):
Kulisów całej operacji pewnie też nie poznamy, ale nie oszukujmy się - Capitol z pewnością mniej zainteresowany jest (z oczywistych względów) przyszłymi wydawnictwami McCartneya, niż tym, że ma w ręku 46 lat Solowej McTwórczości!

Na pewno, ale chcę wierzyć, że zabezpieczenie przyszłości przez McCartneya nie oznacza końca wydawania nowych albumów. Mam nadzieję, że dla wytwórni też korzystnym będzie wyłożenie kasy na nowości, a nie posiadanie w katalogu wykonawcy "martwego za życia" i wypuszczanie kolejnych wznowień. Choć z drugiej strony Macca ma tyle kasy, że mógłby pewnie nowy album sfinansować z własnej kieszeni.

Argus9 napisał(a):
Być może seria Archive Collection będzie kontynuowana pod szyldem Capitolu (?) - a JAK oni się tam wszyscy między sobą dogadają (i za ile!) to my i tak się nie dowiemy. (podobno ‘w drodze’ już było wzowienie Flowers In The Dirt).

Mam nadzieję, że będzie kontynuowana, a nie że zostanie wydany jakiś nowy cykl reedycji (co jest częstą praktyką po pozyskaniu całych katalogów wykonawców przez wytwórnie). Ta seria jest porządnie zrobiona (nie licząc wtopy z "Pipes of Peace") i warto by ją było kontynuować.

Swoją drogą i na marginesie, to kto kilka lat temu uwierzyłby, że EMI się rozpadnie? Kto by uwierzył, że upadnie Parlophone? (no dobra, zostanie wykupiony, ale po tej transakcji stracił już na znaczeniu). Virgin też już prawie nie istnieje. Została w zasadzie wielka trójka: Universal, Warner i Sony.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 12:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Miałem nadzieję, że ‘Paul McCartney Archive Collection’ będzie OPTYMALNYM ZBIOREM OSTATECZNIE PORZĄDKUJĄCYM Solowy Katalog Twórczości McCartneya
Oj naiwny, naiwny, naiwny:wink:

Na 24 marca 2017 roku zapowiedziano wydanie remastera ‘Flowers In The Dirt’ - liczyłem, że wydanie rozszerzone zbierze liczne (i dobre!) utwory rozproszone na wielu ówczesnych singlach, tymczasem część z nich będzie dostępna tylko w wersji download, a część została w ogóle POMINIĘTA (!) przy wznowieniu tego wydawnictwa…
(brawo pro-fanowska polityka wydawnicza Jamesa Wielkiego i równie wielkiego Capitolu!)

Na komplet Mc-nagrań pewnie trzeba będzie poczekać na jakąś następną reedycję -np. ‘Macca Ultimate Collection’- już za kilka dekad… :lol:

Trzeba wyjątkowej ‘determinacji’, żeby tak SCHRZANIĆ to wydawnictwo... :(
https://www.paulmccartney.com/news-blog ... n-the-dirt

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 10:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Trafiłam na stronę, na której opisano niezadowolenie miłośników Paula: http://www.superdeluxeedition.com/news/ ... e-edition/

Ciekawe czy Capitol weźmie sobie do serca uwagi fanów?

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 11:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Noelka napisał(a):
Trafiłam na stronę, na której opisano niezadowolenie miłośników Paula: http://www.superdeluxeedition.com/news/ ... xe-edition

A jeśli komuś nie chce się czytać licznych wkurzonych słusznych pretensji fanów, to niech streszczeniem oburzenia będzie poniższy obraz - ‘Dirt in the Flowers:wink:
do którego dorzucam adekwatny fragment tekstu z tego albumu:

“She sprinkles flowers in the dirt
That's when a thrill becomes a hurt


Załączniki:
dirt in the flowers.jpg
dirt in the flowers.jpg [ 114.15 KiB | Obejrzany 13427 razy ]

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 11:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Hmmm... jestem zawiedziony. Ale jakby nie zaskoczony...

Argus9 napisał(a):
Miałem nadzieję, że ‘Paul McCartney Archive Collection’ będzie OPTYMALNYM ZBIOREM OSTATECZNIE PORZĄDKUJĄCYM Solowy Katalog Twórczości McCartneya
… Oj naiwny, naiwny, naiwny… :wink:


Mi się wydaje, że takie Ultimate Collections, jak to nazwałeś, zbierające całość dokonań, ukazują się najczęściej po śmierci danego wykonawcy. I to nie od razu, bo przecież trzeba zapewnić utrzymanie rodzinie, potomkom itd. I nie za jednym zamachem. Biznes musi się kręcić. Niestety dla fanów. Bo fani fanami, ale to przede wszystkim klienci, którzy zostawiają pieniądze. Wielkie wytwórnie wykorzystują w ten sposób fanów, którzy i tak kupią takie niepełne kolekcje (ja kupię, Ty pewnie też kupisz, choć tak tu sobie narzekamy). Chciałbym tylko wierzyć, że Paul musiał się po prostu podporządkować polityce wytwórni - ale przy tak wielkim muzyku, który ma tyle funduszy, nie wydaje mi się to niestety prawdopodobne. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że sprzedaż fizycznych nośników musi nie zadowalać wytwórni, skoro zdecydowała się na dystrybucję w wersji cyfrowej. Co źle zwiastuje kolejnym reedycjom.

Z drugiej strony, mogło być gorzej. Na przykład: "Nie znaleźliśmy oryginalnych taśm, więc zamiast remasterów ukażą się wspaniałe remiksy A.D. 2017"! :wink:

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 1:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Fangorn napisał(a):
Biznes musi się kręcić. Niestety dla fanów. Bo fani fanami, ale to przede wszystkim klienci, którzy zostawiają pieniądze.

Ale ja mam na półce już TRZY wersje 'Flowers In The Dirt' - to ILE (i ZA ILE?) mam ich nakupować, żeby mieć wreszcie KOMPLET ówczesnych nagrań?

Fani są zdecydowanie i jednoznacznie oburzeni kształtem, ceną, ale przede wszystkim rozczarowującą zawartością przyszłorocznego wznowienia ‘Flowers In The Dirt’. Mnóstwo jest głosów deklarujących bojkot tego wydawnictwa, pojawiły się nawet propozycje wystosowania zbiorowego listu otwartego… (z wiadomym skutkiem)

http://www.superdeluxeedition.com/news/ ... /#comments

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 6:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Argus9 napisał(a):
Ale ja mam na półce już TRZY wersje 'Flowers In The Dirt' - to ILE (i ZA ILE?) mam ich nakupować, żeby mieć wreszcie KOMPLET ówczesnych nagrań?

Patrząc na politykę wydawniczą konkretnego koncernu i samego McCartneya, stwierdzam, że nigdy nie będziesz miał kompletu, jeśli go sobie sam nie skompilujesz :( W odniesieniu do Paula dziwi, że taki system jest wprowadzany w czasach, gdy np. Bob Dylan potrafi wydawać coraz obszerniejsze, ostatnio 6-płytowe pozycje z "The Bootleg Series" lub 36-płytowe (!) zestawy koncertowe (z jednego tylko roku!). Albo Pink Floyd ("The Early Years"). Widocznie ktoś uznał, że fani The Beatles i McCartneya to wyjątkowo cierpliwi i majętni ludzie...

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 10:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
No i dobra, już po premierze remastera Flowers - jakieś komentarze?

Kilka dni temu przyszła do mnie przesyłka z wersją deluxe z Amazonu (niecałe 520pln) i próbuję się jakoś w tym wszystkim odnaleźć.
Box fajnie wydany, podoba mi się, stosowana już przy Venus and Mars i Wings at the Speed of Sound, koncepcja rozciągnięcia grafiki na całą dostępną powierzchnię, ale wciąż irytuje brak konsekwencji stylistycznej między kolejnymi wznowieniami. I jakoś nie potrafię znaleźć entuzjazmu dla tych wszystkich papierowych dodatków podbijających cenę wydawnictwa. Osobna książka z sesją do okładki płyty? Osobno książka ze zdjęciami wyciągniętymi z teledysku? Dajcie mi książkę ze szczegółowym opisem sesji, utworów, jakimś esejem wprowadzającym i będzie git. No i oczywiście z zawartością audio/video :)

Co do jakości remasteringu głównego albumu, to nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ale od dłuższego czasu było wiadomo, że do rangi głównego dania urastać ma zawartość płyt 2 oraz 3 prezentująca kolaborację Paula z Elvisem Costello i tu jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. O ile surowe demówki duetu PM/EC od lat chodziły na bootlegach, to już zespołowe aranżacje tych utworów są absolutną nowością. Obie dodatkowe płytki to rewelacja, choć osobiście surowe wersje z 1987 roku robią na mnie większe wrażenie.

Skandalem jest pozostawienie całej reszty utworów towarzyszących oryginalnej płycie poza głównym wydawnictwem, jedynie w formie cyfrowej do ściągnięcia, ale o tym była już wcześniej mowa, więc wiemy o co chodzi. Ściągałem to wszystko przez ostatnie dwie godziny, ale jeszcze nie zabrałem się do słuchania. Koniec końców wypalę pewnie z tego samodzielnie fizyczny produkt.

No i jeszcze jedna sprawa nieco osładzająca wygórowaną cenę zestawu i brak b-side'ów na dodatkowym CD - wczoraj ukazał się do ściągnięcia na stronie Paula już trzeci, a mam nadzieję, że jeszcze nie ostatni, utwór demo z sesji do FITD (Back on My Feet, a wcześniej This One i Distractions). Tak jak Argus napisał - podstawowej wersji albumu mamy już pod dostatkiem, natomiast niepublikowane wcześniej wersje demo to to, co tygryski lubią najbardziej ;) Szkoda jednak, że jedynie w formacie mp3...

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 1:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Jak wiadomo, Capitol przygarnął McCartneya. I na grudzień, specjalnie pod choinkę, wznawia się po przerwie cykl reedycji "Archive" - dwoma tytułami: Wild Life i Red Rose Speedway. I w zasadzie powinna to być dobra wiadomość dla fanów, ale... słowa "capitol" i "kapitalizm" chyba nieprzypadkowo brzmią podobnie... Oto szczegóły tych dwóch wydawnictw:

WILD LIFE

CD1 – Remastered Album
1. Mumbo (2018 Remaster)
2. Bip Bop (2018 Remaster)
3. Love Is Strange (2018 Remaster)
4. Wild Life (2018 Remaster)
5. Some People Never Know (2018 Remaster)
6. I Am Your Singer (2018 Remaster)
7. Bip Bop Link (2018 Remaster)
8. Tomorrow (2018 Remaster)
9. Dear Friend (2018 Remaster)
10. Mumbo Link (2018 Remaster)

CD2 – Rough Mixes
1. Mumbo [Rough Mix]
2. Bip Bop [Rough Mix]
3. Love Is Strange (Version) [Rough Mix]
4. Wild Life [Rough Mix]
5. Some People Never Know [Rough Mix]
6. I Am Your Singer [Rough Mix]
7. Tomorrow [Rough Mix]
8. Dear Friend [Rough Mix]

Taka wersja dwupłytowa prawdopodobnie będzie u nas kosztować poniżej 70 złotych. Ale jest też wersja deluxe z dodatkowymi krążkami:

CD3 – Bonus Audio
1. Good Rockin’ Tonight [Home Recording]
2. Bip Bop [Home Recording]
3. Hey Diddle [Home Recording]
4. She Got It Good [Home Recording]
5. I Am Your Singer [Home Recording]
6. Outtake I
7. Dear Friend [Home Recording I]
8. Dear Friend [Home Recording II]
9. Outtake II
10. Indeed I Do
11. When The Wind Is Blowing
12. The Great Cock And Seagull Race [Rough Mix]
13. Outtake III
14. Give Ireland Back To The Irish
15. Give Ireland Back To The Irish (Version)
16. Love Is Strange [Single Edit]
17. African Yeah Yeah

DVD – Bonus Video
1. Scotland, 1971
2. The Ball
3. ICA Rehearsals
4. Give Ireland Back To The Irish (Rehearsal)

I taka wersja będzie prawdopodobnie kosztować około 600 złotych!


RED ROSE SPEEDWAY

CD1 – Remastered Album
1. Big Barn Bed (2018 Remaster)
2. My Love (2018 Remaster)
3. Get On The Right Thing (2018 Remaster)
4. One More Kiss (2018 Remaster)
5. Little Lamb Dragonfly (2018 Remaster)
6. Single Pigeon (2018 Remaster)
7. When The Night (2018 Remaster)
8. Loup (1st Indian On The Moon) (2018 Remaster)
9. Medley (2018 Remaster)
* a) Hold Me Tight
* b) Lazy Dynamite
* c) Hands Of Love
* d) Power Cut

CD2 – “Double Album”
1. Night Out
2. Get On The Right Thing
3. Country Dreamer
4. Big Barn Bed
5. My Love
6. Single Pigeon
7. When The Night
8. Seaside Woman
9. I Lie Around
10. The Mess [Live At The Hague]
11. Best Friend [Live In Antwerp]
12. Loup (1st Indian On The Moon)
13. Medley
* a) Hold Me Tight
* b) Lazy Dynamite
* c) Hands Of Love
* d) Power Cut
14. Mama’s Little Girl
15. I Would Only Smile
16. One More Kiss
17. Tragedy
18. Little Lamb Dragonfly

Taka wersja dwupłytowa prawdopodobnie będzie u nas kosztować poniżej 70 złotych. Ale jest też wersja deluxe z dodatkowymi krążkami:

CD3 – Bonus Audio
1. Mary Had A Little Lamb
2. Little Woman Love
3. Hi, Hi, Hi
4. C Moon
5. Live And Let Die
6. Get On The Right Thing [Early Mix]
7. Little Lamb Dragonfly [Early Mix]
8. Little Woman Love [Early Mix]
9. 1882 [Home Recording]
10. Big Barn Bed [Rough Mix]
11. The Mess
12. Thank You Darling
13. Mary Had A Little Lamb [Rough Mix]
14. 1882 [Live In Berlin]
15. 1882
16. Jazz Street
17. Live And Let Die [Group Only, Take 10]

DVD 1 – Bonus Video
1. Music Videos
2. James Paul McCartney TV Special
3. Live And Let Die [Live in Liverpool]
4. Newcastle Interview

DVD 2 – Bonus Film
1. The Bruce McMouse Show
5.1 Surround Dolby Digital, 16bit 48kHz /PCM Stereo

Blu-Ray - The Bruce McMouse Show
5.1 Surround DTS-HD Master Audio, 24bit 96kHz/PCM Stereo 24bit 96kHz

I taka wersja będzie prawdopodobnie kosztować około 700 złotych! (drożej niż White Album w wersji super deluxe!).


Brak słów na komentarz...

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:42 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
"The Bruce McMouse Show" - niepublikowany do tej pory wczesny koncert Wings. Ukazał się on 7 grudnia br. na DVD i Blu-ray w ramach boksu do "Red Rose Speedway". Jestem świeżo po obejrzeniu...Świetny koncert Wings! Obraz, dźwięk, montaż - pierwsza klasa, kto by pomyślał, że tak wczesne koncerty Wings były profesjonalnie filmowane...https://we.tl/t-8Nj4I7vvS5 Miłego oglądania!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:38 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
jacek84 napisał(a):
Jestem świeżo po obejrzeniu...Świetny koncert Wings! Obraz, dźwięk, montaż - pierwsza klasa, kto by pomyślał, że tak wczesne koncerty Wings były profesjonalnie filmowane...

Holendrzy raczej nie odwalali muzycznej popeliny. Ekstra się oglądało, wielkie dzięki.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 6:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzięki za podzielenie się!

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY