Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Jaka jest Twoja ulubiona piosenka na tym albumie ?
Fine Line 0%  0%  [ 0 ]
How Kind Of You 11%  11%  [ 2 ]
Jenny Wren 21%  21%  [ 4 ]
At The Mercy 5%  5%  [ 1 ]
Friends To Go 0%  0%  [ 0 ]
English Tea 16%  16%  [ 3 ]
Too Much Rain 5%  5%  [ 1 ]
Certain Softness 0%  0%  [ 0 ]
Riding To Vanity Fair 5%  5%  [ 1 ]
Follow Me 16%  16%  [ 3 ]
Promise To You Girl 5%  5%  [ 1 ]
This Never Happened Before 11%  11%  [ 2 ]
Anyway 0%  0%  [ 0 ]
She Is So Beautiful (bonus) (japan edition) 0%  0%  [ 0 ]
Comfort Of Love (bonus) (fine line) 0%  0%  [ 0 ]
Growing Up Falling Down (bonus) (fine line) 0%  0%  [ 0 ]
Summer Of 59 (bonus) (jenny wren) 5%  5%  [ 1 ]
This Loving Game (bonus) (jenny wren) 0%  0%  [ 0 ]
I Want You To Fly (bonus ) (jenny wren) 0%  0%  [ 0 ]
hidden track 'I've Got Only Two Hands' 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 19
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 5:45 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Dziś wpadłam na to, że Summer Of 59 i Comfort Of Love to świetne piosenki, a z początku uważałam je za jedne z najsłabszych.

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 9:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Może chodzi o... duduk? :wink:

NIe uwierzysz, ale dostałam ataku śmiechu od tego duduka. Mam łzy w oczach. (konkluzja: nawet patrzenie na narkotyki w "Hair" źle na mnie działa) Ale duduk... Dlaczego słowo "sitar" brzmi wzniośle, a duduk nie? Jedną langustę na wynos, per favore.

Michelle napisał(a):
Nie, ja nie jestem taka mądra, żebym wiedziała to od samego początku i zapamiętała nazwę tegoż instrumentu. ;) Poszperałam tylko w starych tematach. :lol: :roll:

Mam nadzieję, że jednak... że jednak DUDUK! (Audrey, nie możesz być taka niepoważna! Doprowadzam cię do porzą... duduk! )

Michelle napisał(a):
A poza tym, to przestań mnie wychwalać, bo mi głupio. :oops: :twisted: :wink: :roll:
No i jeszcze cieszę się z twojego powrotu, swojego (:lol:) i tego forum. :lol: (Nie ma to jak odrobina prywaty :lol: :roll:)

Robię to z czystej złośliwości, bo... Ty chciałaś, żebym narzekała, a ja na złość nie narzekam i się cieszę, że mi takie ŁADNE rzeczy przysłałaś! (ha ha ha! Ale ja jestem wredna! DUDUK!)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 10:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
Robię to z czystej złośliwości, bo... Ty chciałaś, żebym narzekała, a ja na złość nie narzekam i się cieszę, że mi takie ŁADNE rzeczy przysłałaś! (ha ha ha! Ale ja jestem wredna! DUDUK!)
Duduk! :roll: :lol:
(Ktoś tu dostał niezłej głupawki).
Przypomina mi to dzień, gdy moją wiecznie-nie-interesującą-się-tym,-co-ja koleżankę nakłoniłam do obejrzenia ze mną "Monty Python And The Holy Grail". W każdej innej sytuacji cieszyłabym się z takiego obrotu sprawy (przez cały film - co w tym życiu było wydarzeniem bezprecedensowym - siedziała nieruchomo, nie narzekała, nie wierciła się ani nie odrywała od "projekcji"... nie wspominając już o tym, że po zakończeniu, stała przed telewizorem jakieś pięć minut kompletnie ogłupiała :lol:), gdyby nie konsekwencje. Przez jakiś okrągły tydzień, kiedy potrzebowałam czegoś się od niej dowiedzieć i próbowałam nawiązać z nią jakiś "kontakt", ona uporczywie odpowiadała mi tylko: "Ni!".
W ciągu pierwszych dwóch dni było to cholernie zabawne, ale po tygodniu bliska byłam obłędu! :twisted: :roll: :lol:
Co gorsza, najwyraźniej "cip cip kukuryku" nie przypadło jej do gustu i na wcześniej przytoczoną monosylabę byłam skazana. (Dobrze, że w mojej lodówce nie ma i nie było śledzi ;)) Dodam jeszcze, że w ciągu tamtego tygodnia miałyśmy zrobić projekt na biologię i jej upór utrudnił "nieco" pracę nad wyznaczonym tematem. :roll: Ale tu może skończmy tę jakże rzewną anegdotkę, bo dostaję szału na samo wspomnienie... :twisted:

Dobra, kończę tę rozkręcającą się prywatę. Jeszcze dostanę po głowie od moderatorów. :P :roll: :oops:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 11:00 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
(przez cały film - co w tym życiu było wydarzeniem bezprecedensowym - siedziała nieruchomo, nie narzekała, nie wierciła się ani nie odrywała od "projekcji"... nie wspominając już o tym, że po zakończeniu, stała przed telewizorem jakieś pięć minut kompletnie ogłupiała :lol:), gdyby nie konsekwencje.

To tak jak ja przy moim pierwszym Monty Pythonie (flmik instruktazowy "Jak być niewiedzialnym"). I nie to, że nie rozumiałam. Po prostu nie wiedziałam, jak zareagować! "A to ten sąsiad - BUM!, a to jego dom- BUM!..." Ja się mam śmiać teraz? :roll:

Michelle napisał(a):
Dobra, kończę tę rozkręcającą się prywatę. Jeszcze dostanę po głowie od moderatorów. :P :roll: :oops:

Dostaniesz, Madziu, dostaniesz :wink: I ja za to, że Ci pomagam jeszcze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 8:35 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
"Jenny Wren" oczywiście! Wspaniała melodia i aranżacja. Strasznie mi się też podoba "turu-turu" w końcówce tego utworku. :)
Ostatnio kupiłem sobie RAM i moim zdaniem nie dorasta on "Chaosowi..." do pięt.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY