Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 8:32 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 11:30 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 09, 2005 12:35 am
Posty: 53
Miejscowość: Gdańsk
Dzisiaj, przypadkiem odkrylem elektroniczny projekt McCartneya - Fireman i szczena mi opadla. Spytalem mula o plyty i po kilku godzinach dostalem Liverpool Sound Collage - myslalem, ze potraktuje to jako ciekawostke, a slucham juz chyba 5 raz i nie moge sie oderwac. Ze wszystkich beatlesowkich eksperymentow (Virgins, Wonderwall, McCartney II) ten jest zdecydowanie najlepszy - swietnie brzmienie, swietny pomysl i te bitelsowskie smaczki - szukalem tej swiezosci w splesnialych bootlegach, a znalazlem tutaj. Jedna z lepszych okolobitelsowskich rzeczy jakie dotad slyszalem. 'Made Up', gdy McCartney chodzi po Liverpoolu i pyta przechodniow o the Beatles, albo caly utwor oprty na loopie ze slow Georga. Pieknie brzmi to wszystko na moim telefunkenie ;-) Jesli nie boicie sie nowych brzmien i zabaw z dzwiekiem, polecam!

pzdr

jarek

_________________
Life is what happens while you're busy making other plans.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 1:34 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
dzerry napisał(a):
Dzisiaj, przypadkiem odkrylem elektroniczny projekt McCartneya - Fireman i szczena mi opadla. Spytalem mula o plyty i po kilku godzinach dostalem Liverpool Sound Collage - myslalem, ze potraktuje to jako ciekawostke, a slucham juz chyba 5 raz i nie moge sie oderwac. Ze wszystkich beatlesowkich eksperymentow (Virgins, Wonderwall, McCartney II) ten jest zdecydowanie najlepszy - swietnie brzmienie, swietny pomysl i te bitelsowskie smaczki - szukalem tej swiezosci w splesnialych bootlegach, a znalazlem tutaj. Jedna z lepszych okolobitelsowskich rzeczy jakie dotad slyszalem. 'Made Up', gdy McCartney chodzi po Liverpoolu i pyta przechodniow o the Beatles, albo caly utwor oprty na loopie ze slow Georga. Pieknie brzmi to wszystko na moim telefunkenie ;-) Jesli nie boicie sie nowych brzmien i zabaw z dzwiekiem, polecam!

pzdr

jarek
słuchałem i jestem pod wielkim wrażeniem

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY