Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 6:30 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Mar 30, 2003 7:58 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Mar 30, 2003 7:48 pm
Posty: 5
Miejscowość: wloclawek
czesc,
mam pytanie czy ktos sluchal juz calego albumu Back In The World - Live?? jak tak to jak sie wam podobal??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 30, 2003 9:43 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
> Cały czas rozważam czy sobie przypadkiem nie kupić tego nowego
wydawnictwa -
> mówicie że lepsza wersja Back In The US ? na Back In The World jest chyba
> więcej kawałków ? - ech niech ktoś doradzi którą zakupić. BTW czy ktoś
> oglądał już DVD ? może to alternatywa dla płyty ?

Nie mam jeszcze DVD ale kupie. Zwlekalem, bo mam sporo VCD z koncertow i chcialem najpierw zobaczyc co jest na DVD zamiast kupowac w ciemno. Niestety nie znam nikogo z DVD. Widzialm rip na VCD i uwazam, ze jest zupelnie przyzwoity.

Pomijajc sprawy repertuarowe - roznice w jednym czy dwoch kawalkach, to:

1) Jak sie chce miec koncert "taki jak byl" to wystarczy bootleg "Waszyngton" Mirror Spock. Bardzo dobra jakosc, a przy tym nie sa powycinane zapowiedzi tak jak na "Back In The US". Bardzo dobry jest tez pierwszy koncert (1 kwietnia - Oakland): emocjonalny, troche fajnych pomylek ....ale niestety dzwiek jest mono.

2) Jak sie chce miec jeszcze lepsza jakosc to trzeba wziac DVD, bo jest
nagrane w 5.1 Koszt praktycznie ten sam co plyta CD = 10-12 GBP. Koncert nie jest jakims nadzwyczajnym wydarzeniem wizualnym - ot, stoi starszy pan i spiewa - z czego pol godziny przynudza na gitarze akustycznej ale mimo to DVD jest najlepszym wyborem nawet jak sie nie ma na czym sluchac "5.1"

3) Zakupu plyt CD nie rozwazalbym teraz w ogole. Mam tylko "...In The US" ale zamienilbym sie na DVD ;-)

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 31, 2003 4:40 pm 
Nie dawno kupiłem w Media Markt DVD(69 zł).Koncert jest naprawdę w porządku.Najlepsze momenty to z pewnością Band On The Run,Maybe I'm Amazed oraz Here Today.Jeszcze Matchbox jest super.Fajne są też cutscenki między innymi Macca dostaje odznakę od policjantów czy coś takiego,gra szympansowi na pianinku ale też możemy posłuchać odpustowej wersji Hey Jude.Dżwięk włączyłem w DTS i byłem po prostu w 7 niebie.Słychać nawet najmniejszy szelest.Lecz nadal brakuje mi Vanilla Sky czy Mother Nature Son.Które są na bootlegu z Waszyngtonu.Zresztą porównując koncerty wolę cały Waszyngtoński koncert.A propo moim zdaniem bardziej warto jest kupić Back In The World ze względu na super wersję She's Leaving Home której brakuje na Back In The U.S.

p.s Czy ktoś może wie co doszło do set listy w 2003r?


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY