Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:22 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sty 10, 2024 1:00 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Źródła, „The Daily Mail”, Antyradio, muzyka, rock news, „Times”, „Hub Pages”

Oto dziewczyny Paula, i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby te historie nie rozgrywały się w jednym czasie. To są te miłosne historie które znalazłem, a ile jest takich o których nie wiemy i się nie dowiemy? 10 lat na topie to na pewno możliwości jest na kilkadziesiąt takich historii. W innym temacie Noelka napisała, że moja opinia dla niej była szokująca, a ja powiem, że te historie, to są dopiero szokujące, tym bardziej, jeśli postawimy się na miejscu pięknej i oficjalnej miłości Paula, Jane Asher. Ja bym ją na rękach nosił a on za każdym rogiem miał laskę.

Według Cynthii Lennon, pierwszej żony Johna, Paul był żigolakiem w Liverpoolu, ponieważ wiele roszczeń o ojcostwo zostało złożonych twierdząc, że jest ojcem. Paul przyznaje, że „ptaki" były łatwe do zdobycia i same się kładły, a on był bardzo przystojnym facetem

Dorothy „Dot” Rhone (1) 17-to letnia pierwsza poważna dziewczyna Paula McCartneya, którą artysta poznał w klubie Casbah w Liverpoolu (1959). Dorothy wiele razy wspominała, że McCartney lubi kontrolować związek – łącznie z tym, jak wyglądać powinna jego partnerka. Często wybierał dla niej ubrania i sugerował makijaż, zachęcając Rhone do zapuszczenia blond włosów – ponoć po to, aby podobna była do Brigitte Bardot. Wiele razy nalegał, by Dorothy zmieniła fryzurę, co mocno irytowało dziewczynę. Kiedy McCartney po raz pierwszy wyjechał do Hamburga z zespołem The Beatles, regularnie korespondował z Rhone. Para przetrwała w związku dwa i pół roku. McCartney ponoć miał oświadczyć się Rhone, która zaszła z muzykiem w ciążę. Gdy okazało się że Dorothy poroniła, Paul McCartney zerwał zaręczyny czując się wolny od zobowiązań.

Erika Hubers (2), niemiecka kelnerka którą Paul poznał i uprawiał seks podczas swoich dni w Hamburgu. Erika zagroziła, że wytoczy pozew cywilny przeciwko młodemu McCartneyowi, ponieważ zaszła w ciążę, a Paul nalegał na jej aborcję. Odmówiła, a dziewczynka, Bettina Hubers, urodziła się w dniu, w którym Paul opuścił Hamburg w 1962r. Gdy policja zbadała zarzut, Paul zapłacił tylko tyle, żeby zespół było stać na kontynuowanie gry w Hamburgu. Bał się, że zostanie odesłany do Anglii. Bettina Hubers znalazła listy miłosne między mamą a Paulem, które wskazują, że od 1959 do 1962 roku trwał wyraźny związek. Matka panny Huebers zeznała, że miała romans z McCartneyem w Hamburgu w latach 1961-62, kiedy Beatlesi pojawiali się w klubie nocnym Star. Niemiecki sąd wycofał sprawę, ponieważ stwierdzono, że domniemany incydent miał miejsce zbyt dawno temu.

Jane Asher (3) Piękna brytyjska aktorka, którą Paul pierwszy raz zobaczył 18 kwietnia 1963r. Pozowali razem podczas występu The Beatles w Royal Albert Hall w Londynie. Aktorka i muzyk rozpoczęli swój związek kilka miesięcy później. Paul niedługo potem zamieszkał z Jane w domu jej rodziców, przy ulicy Wimpole 57 w Londynie. Mieszkali tam razem przez ponad dwa lata, a później wyprowadzili się do własnego domu w St. John’s Wood (marzec 1966). Potem wiadomo, co się stało.

Alice Doyle twierdziła, że w 1964r jej nowo narodzony syn należy do Paula. Zarówno dziewczyna, jak i jej rodzice spotkali się z ówczesnym adwokatem Paula. Jej wujek zagroził, że pójdzie do prasy w tej sprawie, który szantażował McCartneya. Przygotowano umowy prawne, żeby dać 5000 funtów, aby sprawa zniknęła.(brak więcej wyników w sieci na ten temat.)

Peggy Lipton (4) 19-to letnia aktorka znana z serialu „Miasteczko Twin Peaks", którą Paul poznał w 1965r na trasie po Stanach Zjednoczonych. Paul podobno oczarował ją swoją grą na pianinie. Aktorka wspomina to tak: [...] „Następnie poszliśmy na górę. Wziął mnie w swoje ramiona i całował [...]. Wzięłam prysznic, żeby trochę zwolnić tempo, w którym to wszystko się dzieje i wyszłam owinięta ręcznikiem, pieścił mnie i ręcznik spadł na podłogę". Aktorka przegrała walkę z rakiem i 11 maja 2019 roku i zmarła w Los Angeles.

Maggie McGivern (5, 6, 7) rozpoczęła tajny związek z Paulem McCartneyem w 1966r, który od trzech lat spotykał się z Jane Asher. „Była bardzo ziemistą, robotniczą dziewczyną" - zauważył Dunbar. „W przeciwieństwie do Jane". Związek trwał około trzech lat. W tym czasie Maggie pracowała jako niania dla syna Marianne Faithful i Johna Dunbara, Nicholasa. Podczas opieki nad Nicholasem w mieszkaniu Marianne w Chelsea Maggie po raz pierwszy spotkała Paula. McGivern miała wtedy chłopaka, więc fakt, że zarówno ona, jak i Paul zdradzali swoich partnerów, oznaczał, że ich spotkania albo musiały być tajne, albo zostały zaprojektowane jako „przypadkowe” na spotkaniach publicznych. Ten luźny układ pasował im obojgu. „Robiłam swoje, a Paul widywał się ze mną, kiedy mógł" - powiedziała mi. „Nie zastanawiałam się, dokąd jedzie i co robi. To była jedna z tych rzeczy, kiedy byliśmy razem to byliśmy razem. Fakt, że to było tajemnicą".

Francie Schwartz {8} (ur. 1944) to amerykańska scenarzystka i pod koniec lat 60-tych była dziewczyną Paula McCartneya, który nazywał ją „Franny”. W tym czasie McCartney był zaręczony z aktorką Jane Asher, która zerwała zaręczyny, gdy znalazła ich razem w łóżku.
Pamiątkowe specjalne wydanie osławionej autobiografii Francie Schwartz „Body Count" (9), po raz pierwszy wydano przez Rolling Stone's Straight Arrow Books w 1972 roku. Najbardziej kontrowersyjny jest rozdział 8, (20 stron) zatytułowany „Don't Cry, I'm a count" (10), w którym szczegółowo opisuje jej wiosnę i lato z Paulem McCartneyem i Beatlesami, jako dziewczyna Paula, wokalistka na White Album i asystentka publicysty Apple zmarłego Dereka Taylora. Z uwagi na to, że nie ma wyraźnych szczegółów seksualnych, ta książka mówi jak naprawdę wyglądał żywy mit medialny lat 60-tych.

John Lennon czasem powtarzał, że Beatles nie są grzecznymi chłopcami, i to pokazuje, że to prawda.
Widzę, że forum coraz bardziej wysycha, ale cóż się dziwić, bo ile można te tematy z przed wielu lat wałkować, gdzie dziś dużo jest do znalezienia w sieci, dlatego chciałem trochę to miejsce ożywić ale małe szanse na powodzenie.
Pozdrawiam, Janusz.


1>Image .2>Image .3>Image .4>Image .5>Image .6>Image .7>Image .8>Image .9>Image .10>Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY