Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 5:32 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 1:07 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 11, 2011 11:30 am
Posty: 73
Miejscowość: Toruń
Dziś poczta przekazała dopiero 4 przesyłki do doręczenia. Tak wynika z e-monitoringu. Są to miejscowości w okolicy Torunia.
Uwaga do płyt dvd. Płyta jest dwuwarstwowa 8,5 GB. Niektóre odtwarzacze mogą mieć trudności z jej odczytaniem. Wszystkie płyty osobiście sprawdziłem na 2 rodzajach odtwarzaczy. W komputerze i na ps3, ale dziś odkryłem, że jedna z moich płyt dvd nie odtwarza się na stacjonarnym odtwarzaczu blu-ray. Nie rozumiem o co chodzi. Informujcie mnie o wszystkich nieprawidłowościach.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 3:57 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Płytka dotarła.Na gorąco przeleciałem przez material.Jestem pod wrażeniem.Jak to mówia Włosi z Neapolu że tylko u nich wychodzi najlepsza pizza bo wkładaja do niej swoja dusze.Tak samo odnosze to do plyty.Zrobiona z perfekcją i starannoscia na ile pozwalał dostepny materiał.Profesjonalna oprawa graficzna.Na koniec wspaniała relacja Ady.Brawo Mario.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 4:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Melduję, że do mnie przesyłka też dotarła. Postaram się dzisiaj oglądnąć całość. Jeszcze raz bardzo dziękuję za ogrom pracy i poświęcony tak cenny i bezcenny czas.
Image
P.S. Fajny znaczek pocztowy


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 4:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Zapowiada się rewelacyjnie...
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 11:45 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pią Mar 15, 2019 8:17 pm
Posty: 1
Obejrzałem, przesłuchałem - niesamowite emocje!!! Z powrotem poczułem ten klimat, tą atmosferę! Świetnie się ogląda i słucha. Znakomicie zrobiona płyta jak na możliwości techniczne materiału, który posiadał Mario. Wkład pracy, jego pasja i zaangażowanie są bezcenne. Mariusz, wielkie, wielkie dzięki!!! Płytę odebtałem osobiście, w piątek. Mario, to świetny, bardzo sympatyczny facet z niesamowitą pasją! Mariusz, dzięki za wspaniałą płytę, za bezcenną pamiątkę! Serdecznie pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 6:08 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 03, 2014 11:42 pm
Posty: 84
Miejscowość: Kielce
Melduję, że płyta dotarła dzisiaj już do Kielc! Raz jeszcze dziękuję ogromnie za realizację i rozmowę :)
Mogliśmy zrobić wspólne oglądanie - to by było coś!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:21 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Wto Kwi 05, 2016 6:17 pm
Posty: 12
Dotarło - bardzo dziękuję. Znaczek pocztowy - wisienka na torcie!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:00 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 11, 2011 11:30 am
Posty: 73
Miejscowość: Toruń
agoosia napisał(a):
Melduję, że płyta dotarła dzisiaj już do Kielc! Raz jeszcze dziękuję ogromnie za realizację i rozmowę :)
Mogliśmy zrobić wspólne oglądanie - to by było coś!


Nic Wam nie pisałem, ale próbowałem załatwić wspólne oglądanie w cinema-city. Finansowo nie było najgorzej, ale wszystko rozbiło się o prawa autorskie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:56 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
Melduję że i do mnie płyta dotarła. Serdecznie dziękuję :D Nie miałem czasu odpalić i pooglądać ale ważne że jest. Na koncercie nie byłem, więc to nagranie będzie dla mnie prawdziwą ucztą i choć namiastką bycia TAM WTEDY z WAMI. :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 10:16 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Wto Lut 19, 2019 2:48 pm
Posty: 15
Żałuję, że nie pojechałam na ten koncert :( patrząc na wasze wpisy wiem że sporo straciłam. Ale fajnie, że go tak miło wspominacie, a płyta na pewno będzie świetną pamiątką


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 2:52 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 11, 2011 11:30 am
Posty: 73
Miejscowość: Toruń
Pojawiają się pierwsze kłopoty z płytami DVD. Odtwarzając płytę na stacjonarnym odtwarzaczu DVD, w okolica utworu Eleanor Rigby płyta przechodzi na drugą warstwę i czasem się zacina. Kłopotu nie powinno być odtwarzając płytę na laptopie. Wytłumaczeniem tego problemu może być rodzaj lasera odczytującego ścieżki, ale sam nie wiem. Jak pisałem wyżej moje płyty DVD też zachowują się dziwnie na różnych odtwarzaczach. Z dzisiejszą wiedzą nie podjąłbym się produkcji płyt DVD. Od fachowców dowiedziałem się, że standard 8,5 GB nie został dopracowany i są z nim kłopoty. Firma, która podjęła się produkcji płyt, nie wykona ich już więcej. Musieli wytłoczyć ponad 80% więcej płyt niż zamówiłem właśnie z uwagi na ich "awaryjność". Marne to wyjaśnienie dla Was, ale bądźmy dobrej myśli, wszystkie płyty osobiście sprawdziłem (oczywiście nie oglądałem ich w całości) na dwóch rodzajach odtwarzaczy.
Z płytami blu-ray nie będzie żadnych kłopotów. Gdy ostatnia osoba odbierze przesyłkę udostępnię oryginalne nagranie w formacie DVD w wersji cyfrowej do samodzielnego nagrania. Udostępnię również obrazek do nadrukowania na płycie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 3:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Płyta dotarła do mnie wczoraj.
Jestem pod wielkim wrażeniem jakości tego zapisu- momentami, jest taki dynamiczny montaż i niemal perfekcyjny dźwięk i obraz, że ma się wrażenie, że to oficjalne DVD. Podejrzewałem, że będzie wysoka jakość ale nie aż tak. Szkoda jedynie "Back In The USSR" (zauważalna niespójność w montażu i dźwiękowy dysonans), z uwagi też na pamiętną akcję.
Na koncercie dużo mnie ominęło, tutaj odkryłem sporo niuansów ( np. układ choreograficzny Abe na "Dance Tonight"), na plus tłumaczenia, bo nie wszyscy znają dobrze angielski. Wspomnienia Ady to idealne ukoronowanie tego wieczoru - bardzo naturalnie wypadła a w momencie gdy w tle leci "If I Fell" aż za serce ściska - idealne połączenie dramaturgii opowiadań z rozrywającą serce melodią i dwugłosem.

Słowem duże podziękowania dla Mario!

PS. U mnie też zacina się na "Eleanor Rigby", ale nawet nie miałem zamiaru tego zgłaszać bowiem nie przepadam za wykonywaniem tego utworu na żywo i zazwyczaj go przewijam ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 5:17 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Lut 25, 2014 8:52 am
Posty: 20
Witam wszystkich,
Dołączam się do chóru piewców - Mario wykonał gigantyczną i zachwycającą pracę! Nie spodziewałem się aż takiego efektu. Płyta wygląda i smakuje jak zakupiona z oficjalnej dystrybucji.
Gratuluję wspaniałej roboty, Mario. Jestem pod ogromnym wrażaniem, a moja wdzięczność za taką pamiątkę nie ma granic.
Pozdrawiam,
SixtyFour


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 10:08 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 21, 2019 8:16 pm
Posty: 2
Płyta dotarła dzisiaj. Całości jeszcze nie obejrzałem ale już po pierwszych utworach widać jak starannie jest to wykonane. Nawet sobie nie wyobrażam ilości pracy włożonej w montaż tego koncertu :)

Mario, kawał dobrej roboty! Dziękuję Ci bardzo i przekazuję podziękowania od reszty (równie zachwyconych co ja) domowników.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 10:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Śpieszę donieść, że długo wyczekiwana przesyłka dotarła dzisiaj również i do mnie.

Przyjemność oglądania zostawię sobie jednak na weekend, żeby móc koncertowi oddać należytą jemu uwagę :)

Już teraz jednak Mario chciałabym Ci serdecznie podziękować za trud i za wszystko. I za znaczek, który był maleńkim, ale jakże zachwycającym dodatkiem do całości :D

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 2:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Płytka była awizowana już 18 marca w poniedziałek. Podejście na pocztę, to u mnie prawie ...wyprawa, więc dopiero dziś odebrałem. Na razie tylko sprawdziłem czy wszystko gra z odtwarzaniem. Jest ok. Treść zweryfikuję wkrótce. Wielkie dzięki Mario


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 4:39 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Czw Mar 14, 2019 4:18 pm
Posty: 18
SixtyFour napisał(a):
Witam wszystkich,
Dołączam się do chóru piewców - Mario wykonał gigantyczną i zachwycającą pracę! Nie spodziewałem się aż takiego efektu. Płyta wygląda i smakuje jak zakupiona z oficjalnej dystrybucji.
Gratuluję wspaniałej roboty, Mario. Jestem pod ogromnym wrażaniem, a moja wdzięczność za taką pamiątkę nie ma granic.
Pozdrawiam,
SixtyFour

Popieram w całej rozciągłości, miałam okazję słuchac płyty u znajomego i jestem pod wrażeniem. Wielkie dzięki za tworzenie taki arcydzieł :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 7:34 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 03, 2019 4:20 pm
Posty: 1
Miejscowość: Chorzów
I do mnie płytka dotarła. Samo opakowanie mnie zachwyciło :D Nie odtwarzałam jeszcze niestety, mam nadzieję, że w tym tygodniu się uda :roll:
Dziękuję za piękną pamiątkę po moim pierwszym koncercie Paula :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 10:58 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Maj 15, 2013 1:26 pm
Posty: 6
Miejscowość: Mojesz
Płyta dotarła w poniedziałek :) Wczoraj pierwsza próba odtworzenia, a jedyny sprzęt potrafiący zrobić to z Blu-Ray to playstation syna :) Chwilę zajęło mi "rozpracowanie" tego urządzenia. Następną dłuższą nieco podłączenie do sprzętu audio...i nie działa :( Kolejne kilkanaście minut spędzone na telefonicznym instruktażu od syna..i nic :( Nagle olśnienie :) !!!! Płyta w pudełku a nie w odtwarzaczu :P :P :P Nie powtarzajcie proszę :D Jestem pod wrażeniem Twojej pracy. Ogromne dzięki Mario :) Pozdrawiam serdecznie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 1:58 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Czw Mar 14, 2019 4:18 pm
Posty: 18
ms190170 napisał(a):
Płyta dotarła w poniedziałek :) Wczoraj pierwsza próba odtworzenia, a jedyny sprzęt potrafiący zrobić to z Blu-Ray to playstation syna :) Chwilę zajęło mi "rozpracowanie" tego urządzenia. Następną dłuższą nieco podłączenie do sprzętu audio...i nie działa :( Kolejne kilkanaście minut spędzone na telefonicznym instruktażu od syna..i nic :( Nagle olśnienie :) !!!! Płyta w pudełku a nie w odtwarzaczu :P :P :P Nie powtarzajcie proszę :D Jestem pod wrażeniem Twojej pracy. Ogromne dzięki Mario :) Pozdrawiam serdecznie

hahhaa zdarza się :) sma kiedyś podobną wpadkę zaliczyłam. Nawet się wykłócałam że sprzęt nie działa...wstyd potem


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY