Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 3:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 11:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Od dawna chodziły plotki, że Paul McCartney wystąpi w finale programu The XFactor. Ponoć to było największe marzenie Simona Cowella. I proszę Simon dopiął swego! Występ był pod wielkim zapytaniem, we wczorajszym odcinku nawet nie wspomnieli o Paulu. Angielskie tabloidy trąbiły od wczoraj, że Macca owszem wystąpi i zaśpiewa Drive My Car. I przyszła godzina 21 czasu brytyjskiego i zapowiedziano największą niespodziankę finałowego odcinka: na scenie pojawił się Sir Paul McCartney! Na początku zaśpiewał zapowiedziane wcześniej przez tabloidy Drive My Car, w połowie piosenki dołączyło do niego 12 finalistów The XFactor. A potem Paul dał czadu i zaśpiewał Live And Let Die.
Paul już wcześniej w wywiadach przyznał się, że na bieżąco ogląda z córką The XFactor i o zgrozo kibicował koszmarnym bliźniakom (John&Edward). Zresztą sami zobaczcie ten koszmarek:

http://www.youtube.com/watch?v=IjYKHTbD ... re=related

Przyznaję bez bicia, że też śledziłam odcinki XFactor z powodu tego pana:

http://www.youtube.com/watch?v=lcBJoMoN ... re=related

Wracając do występu Paula, jak tylko się pojawią filmiki w sieci rzucę je na stronę. Na razie jest za wcześnie, minutę temu skończył się program.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 11:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Niesamowici są ludzie, na youtube można obejrzeć już występ Paula w programie:

http://www.youtube.com/watch?v=ScTmkHIuATU

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się lepszej jakości zapisy.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 2:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Dzięki za Paula (w Berlinie brzmiał lepiej ;) ), a Jamie rzeczywiście świetny! Jak się potoczyły jego losy w programie?

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 3:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
To prawda, że Paulowi trochę głos się załamywał. Ale ma u mnie dużego plusa, że nie grał z playbacku jak niektóre gwiazdki. Na przykład Cheryl Cole, piosenkarka a zarazem jurorka X-Factor miała jakiś czas temu swój występ, ale nie zagrała na żywo.

Jamie Afro wymiatał po prostu. Szedł jak burza, ale niestety odpadł 3 odcinki przed finałem. I wtedy przestałam już oglądać program :D Niestety ten program nie jest nastawiony na wyłapanie utalentowanych ludzi. Największa rywalizacja panuje wśród jurorów, którzy gloryfikują swoich podopiecznych bez względu na to czy są dobrzy czy też nie. Takim przykładem może być juror Louis Walsh (menedżer Westlife). Pod jego opieką byli dwaj koszmarni bliźniacy nie umiejący śpiewać wcale. Louis ich wysławiał pod niebiosa, a o Jamie Afro powiedział, że jest zwykłym piosenkarzem z dużymi włosami i słabym głosem :shock:

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 11:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Melduje posłusznie, że wkrótce pojawiły się lepszej jakości zapisy :wink:

Dopadłem zrzut z cyfrowej TV bezpośrednio upchany w formacie DVD, więc przeanalizowałem do razu pojemność tego materiału i tak jak jest (bez dodatkowej kompresji) wrzuciłem do ściągnięcia:

http://www.megaupload.com/?d=QQQPRQMJ

Wszystko zajmuje około 261 MB ale nie przejmujcie się tym, tylko zrzucajcie materiał na dysk! Naprawdę wszystko to wypadło znakomicie a kapitalna jakość obrazu dodaje jeszcze "smaczka" :wink: Ciekawe intro, niezły montaż, materiał dobrany pomysłowo (tak trudno wybrać 2 utwory z arsenału kompozycji), Paul jak zawsze się wygłupia... no i te emocje :wink:

Na początku trochę przypominało mi to finał Super Bowl... choć tym razem wokalnie było gorzej. Tłumaczę sobie to tym faktem, że wciąż jest w podróży po europejskich zakamarkach, więc struny głosowe zaczynają odczuwać zmęczenie. Na szczęście przekonał do siebie jury i udało mu się dostać do następnej rundy! :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY