Przekrój i The Beatles

zapowiedzi, informacje, recenzje i komentarze o tym, co ukazuje się w prasie na temat zespołu

Przekrój i The Beatles

Postprzez Noelka » Sob Sie 04, 2018 11:08 am

Zasługuję raczej na politowanie w tej chwili, ale właśnie odkryłam stronę internetową Przekroju. O tym, że pismo powraca było wiadomo jakieś dwa lata temu. Mimo wszystko nie zainteresowałam się nigdy by sprawdzić, czy gazeta ma swoją stroną internetową. Jako nastolatka często odwiedzałam czytelnię i przesiadywałam godzinami tam czytając z wypiekami na twarzy różne czasopisma, w tym i Przekrój. Nie będę dalej zanudzać Was moją ekscytacją, więc do rzeczy. Nie wiem czy byliście świadomi, że na stronie Przekroju można poczytać, pobrać (i to jeszcze bezpłatnie) artykuły z Beatlesami jakie pojawiły się na przestrzeni lat! Jeśli jesteście zainteresowani, to proszę kliknijcie pod ten link: https://przekroj.pl/archiwum/artykuly?p ... aj=beatles
Image
Strawberry Fields Forever
Awatar użytkownika
Noelka
Beatlesiak

Re: Przekrój i The Beatles

Postprzez Yer Blue » Sob Sie 04, 2018 11:22 am

Nie wiem czego się z tych artykułów można dowiedzieć, ale jako, że są teksty z epoki, z czasów istnienia zespołu lub chwilę po ich rozpadzie - nabierają one sporo wartości.
Kiedyś, za nastolatka lubiłem Przekrój, śledziłem szczególnie jedną rubrykę ;)
Image
Awatar użytkownika
Yer Blue
Beatlesiak

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Postprzez Nowhere Man 1965 » Sob Sie 04, 2018 10:35 pm

Niesamowicie mega historia. Kiedyś przerzucałem stare numery przekroju w poszukiwaniu informacji o Beatlesach. Ale wycinałem tylko zdjęcia. Teraz się cieszę że będę mógł przeczytać artykuły. Ze starych wycinków mam „kolaż” który przetrwał już ponad 30 lat. Jak się nauczę wstawiać obrazki na Forum to pokaże zdjęcie
Nowhere Man 1965
Nowhere Man

Postprzez bobski66 » Nie Sie 05, 2018 2:34 pm

Wielkie dzięki za link. Mam zaledwie kilka z tych artykułów i wzmianek prasowych więc, fajnie zobaczyć pozostałe i dowiedzieć się jak się wtedy o zespole pisało. Brakuje mi czegokolwiek o zespole z 1967 roku. Dziwne, że przez cały rok nic nie napisali.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Wróć do Beatlesi w prasie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość