Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 6:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 5:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Wczoraj wieczorem, w reanimowanym w polskich kablówkach VH1, puszczono teledysk Woman w ramach Top 40 Faceci.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 12:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Po TV krąży reklama jakiejś kolekcji płyt częśc 1 (styczeń), częśc 2 (marzec), chyba to się zwie Polish Jazz Deluxe :?: Jest tam płyta z piosenkami Beatli w wykonaniu Ewy Bem. Ponadto w Szymonie Majewski Szoł widac zdjęcie Lennona (z gęstą brodą; wisi na ścianie nad plakatem The Blues Brothers, można je zobaczyc, gdy podczas Rozmów w Tłoku wychodzą przebierańcy) <-- czujne oko Maverica nie próżnuje

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 2:11 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Maveric napisał(a):
Po TV krąży reklama jakiejś kolekcji płyt częśc 1 (styczeń), częśc 2 (marzec), chyba to się zwie Polish Jazz Deluxe :?: Jest tam płyta z piosenkami Beatli w wykonaniu Ewy Bem. Ponadto w Szymonie Majewski Szoł widac zdjęcie Lennona (z gęstą brodą; wisi na ścianie nad plakatem The Blues Brothers, można je zobaczyc, gdy podczas Rozmów w Tłoku wychodzą przebierańcy) <-- czujne oko Maverica nie próżnuje





:D :wink:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 8:06 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Tym razem The Beatles w radio.
Trójka sprawiła słuchaczom niespodziankę. Otóż w drugi dzień świąt o godz.21, Piotr Metz poprowadzi audycję "Beatlesi o Beatlesach".
Aż chce się zrobić <jupi> :wink:

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 6:39 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Kasia napisał(a):
Trójka sprawiła słuchaczom niespodziankę. Otóż w drugi dzień świąt o godz.21, Piotr Metz poprowadzi audycję "Beatlesi o Beatlesach".


Spodziewałem się czegoś innego (myślałem, że będzie Mandaryna) i niestety w trakcie 'antologowej' wersji Tomorrow Never Knows wyłączyłem odbiornik.
Miałem znacznie ciekawsze zajęcie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 8:10 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
kalosz napisał(a):
Spodziewałem się czegoś innego (myślałem, że będzie Mandaryna) i niestety w trakcie 'antologowej' wersji Tomorrow Never Knows wyłączyłem odbiornik.
Miałem znacznie ciekawsze zajęcie...


Zgadzam się w zupełności. Ucieszyłam się na wieść o tej audycji, ale...jak dla mnie, nic specjalnego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 1:18 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 09, 2005 12:35 am
Posty: 53
Miejscowość: Gdańsk
a czego sie spodziewaliscie - nie kazdy zna na pamiec antologie, a trojki slucha pareset tysiecy ludzi;-) to tak jak z kadym tematem - dla fizyka atomowego kazdy artukul o fizyce atomowej w popularnej gazecie bedzie smieszny i powierzchowny.

mi tam sie podobalo.

pzdr

jarek

_________________
Life is what happens while you're busy making other plans.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 5:10 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Przed wczoraj na angielskim kanale 'Sky Three' emitowany był program Pop Years 2. Tym razem było o muzyce rozrywkowej z 1980 roku (w każdym odcinku jest inny rok). Wspomniano także o śmierci Johna Lennona.
Image
Image

Screenshoty robiłem z TV aparatem :P

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 1:12 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Gru 16, 2005 3:08 pm
Posty: 110
Miejscowość: Bydgoszcz
calkiem niezla jakos tych screenshotow, biorac pod uwage technike jaka zastosowales ;) :)

a co do audycji radiowej, wlaczylam po godzinie, plujac sobie w brode, ze zapomnialam wczesniej - po czym szybko pluc przestalam, bo specjalnie porywajacy pan prowadzacy nie byl.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 03, 2002 5:12 pm
Posty: 155
Miejscowość: wadowice
Kams napisał(a):
calkiem niezla jakos tych screenshotow, biorac pod uwage technike jaka zastosowales ;) :)

a co do audycji radiowej, wlaczylam po godzinie, plujac sobie w brode, ze zapomnialam wczesniej - po czym szybko pluc przestalam, bo specjalnie porywajacy pan prowadzacy nie byl.


Jak Piotr Metz - jeden z największych fanów The Beatles i Lennona , oraz jeden z największych kolekcjonerów ich płyt w Polsce nie jest porywający w audycji w której puszcza ich piosenki to generalnie nie wiem co może Cię poruszyć ;)

Dla mnie Metz nawet jak mówi rzeczy dobrze mi znane to zawsze tego słucham z prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo zawsze wygrzebuje jakieś zapomniane bądź nieznane wywiady/ciekawostki które puszcza przy okazji...
I mocno wczuwa się w rolę, tak jak w tej audycji puszczając Let It Be oraz The End z Abbey Road...

Podobnie zresztą jak Piotra Kaczkowskiego, którego opowiastki o teleksach w nocy z 8 na 9 grudnia 1980 opowiadanej przy okazji kolejnych rocznic słucham za każdym razem z poruszeniem...
Mimo, że znam ją na pamięć...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 2:05 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
31.12.2005 - BBC Prime - Top of the pops 2 -special (godz.11:25 - 12:30) - Yoko komentuje piosenki Johna, pokazywane są w całości teledyski - m.in."Just like starting over"

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 2:10 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
kolejny Top of the pops 5.01.2006 o 21:00, oczywiście w BBC Prime....

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 9:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
W nocy z 1 na 2 stycznia o godzinie 03:45 na kanale ČT 2 "The Beatles - taneční variace" :wink: (The Beatles taneczne wariacje; 41 minut; 1997)

opis z czeskiej telewizji : Choreografie I. Vejsady na hudbu legendární liverpoolské skupiny. Účinkuje baletní soubor Národního divadla moravskoslezského v Ostravě (1997). Připravili: K. Spurný, J. Plesník a J. Deák :wink:

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 11:33 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
w środę o 20:00 w TVP 2 - leci film biograficzny o Elvisie Presley'u...może to wiadomość off topic, ale bądź co bądź Elvis był jednym z głównych inspiratorów wczesnych Beatlesów....poza tym nie wiem jak was ale mnie fascynuje ta postać i to nie tylko w kontekście beatli.

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 11:41 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Tak, niewątpliwie jak Beatlesi to i Elvis :)
To po wysłuchaniu Heartbrake Hotel przecież nasz drogi Johnny dostał niemalże zawału.
Ciekawy jestem czy cokolwiek wspomnieli o Fab4 w tym programie.
Ktoś oglądał, ktoś wie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 10:03 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Oglądałam program "Elvis jakiego nie znacie" - ani słowa o The Beatles.
Za to rzeczywiście poznałam Elvisa trochę z innej strony- tej charytatywnej, prywatnej i jakże sympatycznej.
P.S. Jestem pełna podziwu dla" formy wizulanej" Priscilii Presley! Chciałabym tak wyglądać jak będę w jej wieku! Ale się kobitka trzyma! A śledziłam końcowe napisy, by wiedzieć z którego roku ta produkcja filmowa- i wysledziłam: 2005r.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 1:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Bardzo zgrabny to był film, choć nie mogłem obejrzeć do końca. Sporo ciekawych i mało znanych ujęć. Chętnie obejrzałbym jeszcze raz, w całości. Może jeszcze go powtórzą.
Ja też sprawdzałem, z którego roku ten film bo nie mogłem uwierzyć że to ta sama Priscilla...;) Musiała wydać fortunę na chirurgów plastycznych (zapewne miała z czego). Momentami córka Lisa wygladała starzej od matki ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 9:27 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Ja oglądałam, ale niestety tylko końcówkę... A i tak mi się bardzo podobało :D Istotnie, na początku nie mogłam uwierzyć w tą Priscillę :D :)

Nigdy nie interesowałam się specjalnie Elvisem, toteż zdziwiłam się, gdy pod koniec programu pokazali ile lat miał gdy umarł (to znaczy wiedziałam że umarł młodo i z jakiego powodu, ale nie wiedziałam że aż tak...42 lata... :( )

...a potem pomyślałam, że ci ludzie, "ikony", nieszczęśliwie umierają młodo i tragicznie... Lennon, Elvis, czy chociażby Marylin Monroe..

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 11:24 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Karolka napisał(a):
...a potem pomyślałam, że ci ludzie, "ikony", nieszczęśliwie umierają młodo i tragicznie... Lennon, Elvis, czy chociażby Marylin Monroe..


Ci, o których piszesz zginęli nie tyle tragicznie, co w tajemniczych okolicznościach... niestety.
To znaczy, niby wiadomo jak i dlaczego, ale... teorii jest wiele.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 11:23 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
Bardzo cenię Elvisa, jednak porównania do Beatlesów trochę mnie drażnią. Owszem słusznie nadano mu miano Króla Rocka, jednak należy pamiętać, że On "tylko" śpiewał i grał rock'ndrolla, natomiast beatlesi przede wszystkim tworzyli muzykę rock'ndrollową...prawda, że jest różnica? Kiedyś na forum fanów Elvisa dyskutowałem o tym "kto lepszy" moi beatlesi czy ich Elvis:) Dziś nie poważyłbym się na taką rozmowę, bowiem ... jestem trochę mądrzejszy i nie wszystko jest już dla mnie albo białe albo czarne :) Ale pamiętam, że moim koronnym argumentem było przewrotne pytanie: "Beatlesi w ciągu 10 lat istnienia skomponowali muzykę na 13 własnych albumów, Elvis wydał w ciągu 20 lat ponad 50 albumów...ile piosenek na tych płytach było jego autorstwa....?"

Pozdrawiam wszystkich

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY