Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 4:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 12:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Dziś wywiad z zabójcą Lennona na Channel4 10pm GTM
John Lennon Live (Koncert Live in NY) na niemieckim Hit24 o 22.05
Sporo ciekawych programów będzie też na Vh-1 Classic

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 4:04 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
satfreee napisał(a):
Dziś wywiad z zabójcą Lennona na Channel4 10pm GTM
John Lennon Live (Koncert Live in NY) na niemieckim Hit24 o 22.05
Sporo ciekawych programów będzie też na Vh-1 Classic

Cholera, nie mam żadnego z tych kanałów :cry: Oczywiście na polskich stacjach mozemy się spodziewać co najwyzej wzmianki w telexpresie :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 4:28 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Ja mam, więc postaram się coś obejrzeć :) A teraz słucham Capital Gold.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 6:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Grochu napisał(a):
satfreee napisał(a):
Dziś wywiad z zabójcą Lennona na Channel4 10pm GTM
John Lennon Live (Koncert Live in NY) na niemieckim Hit24 o 22.05
Sporo ciekawych programów będzie też na Vh-1 Classic

Cholera, nie mam żadnego z tych kanałów :cry: Oczywiście na polskich stacjach mozemy się spodziewać co najwyzej wzmianki w telexpresie :?


No właśnie była wzmianka w teleexpresie. Dobre to i to chociaz zważywszy na to kim był John, jaką jest postacią kultową powinni wyemitować cokolwiek, choćby IMAGINE. Choć chyba to każdy fan Johna i The Beatles oglądał ale to zawsze coś! Zainteresował by może kogoś ten film z poza grona fanów, może zainspirował do czegoś.... Takie moje zdanie. Pozdrawiam.

JOHN LENNON ['] ['] [']

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 8:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dziś rano w Kawa Czy Herbata na TVP1 po siódmej rano zaprezentowano sylwetkę Johna. Wypowiadał się Wojciech Mann, pokazano uliczkę im. Johna Lennona w Warszawie. Puszczono archiwalne materiały, itp...

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:04 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Sie 08, 2004 7:09 pm
Posty: 1
Miejscowość: Śląsk
Grochu napisał(a):
satfreee napisał(a):
Dziś wywiad z zabójcą Lennona na Channel4 10pm GTM
John Lennon Live (Koncert Live in NY) na niemieckim Hit24 o 22.05
Sporo ciekawych programów będzie też na Vh-1 Classic

Cholera, nie mam żadnego z tych kanałów :cry: Oczywiście na polskich stacjach mozemy się spodziewać co najwyzej wzmianki w telexpresie :?


witaj w klubie :cry:
Ledwo co wrocilem do domciu i od razu wskoczylem na forum.

Ale mam za to nowy cel w nowym roku.. na wakacje odwiedzic Liverpool. Mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie po mysli i odwiedze Abbey Road :wink:

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Dziś zaczepiło mnie co najmniej 6 osób i powiedziało : "Ej, wiesz w Kawie, czy herbacie leciało dziś (...) i tu pytanie co właściwie leciało". Na początku mówiono mi, że Hello, Goodbye, później, że All You Need Is Love :P Dziś wszystkie dzienniki trąbią o tej smutnej rocznicy

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:29 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Niemal w każdych programach informacyjnych nadawali wiesc o rocznicy śmierci Johna. Tylko jeden Polsat sie wyłamał i ani słowa o tym wydarzeniu nie powiedział.No coż...
No ale Polska dowiedziała sie że John napisał jakby tylko jeden utwór...wiecie o co chodzi :? Troche dziwne...a napisał piekniejsze utwory
od tego no wiecie :?
:? :? :?

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:31 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:04 pm
Posty: 1
Miejscowość: podkarpackie
http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=19138 ... t=0&ltp=3#

zdjecia Lennona:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:33 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Aha i przypominam że dzis na TVP Kultura o godz 22.05 film John i Yoko...

Zapraszam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 11:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Kurka, chcę nagrać ten program z TVP Kultura, ale właśnie przeprowadziłem próbne nagranie i okazało się, że program z satelity nagrywa mi się tylko w wersji czarno-białej !! :shock: Chyba już za dużo różnorakich sprzętów jest podłączonych do telewizora, tak że nikt nie jest już w stanie nad tym zapanować ;) No nic, dziś nagram w wersji bez kolorów, a może do niedzieli uda mi się jakoś dopracować prawidłowe podłączenie video, satelity i telewizora i wtedy nagram program jeszcze raz, tym razem prawidłowo :lol:

PRZYPOMINAM: powtórka filmu na TVP Kultura w niedzielę (11.12) o 13:35

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 12:04 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Image
Image
Image

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 1:16 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
no wlasnie mam to, tylko jakies takie czarno-biale bardziej!! :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: BEATLES W TELEWIZJI
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 8:14 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
"Największe sekrety Beatlesów" film dokumentalny 2004 Wielka Brytania
Kanał Viasat History . emitowany wczoraj o 20.00 i powtorka w dniu dzisiejszym o 14.00.O ile pamiętam kanał ten miał polska wersję językowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Wroński Beat
PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 10:44 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
9 GRUDNIA na TVP3 był program Wroński Beat w całości poświęcony Beatlesom, powtórka o 19.30 w niedzielę, 10 Grudnia w programie "Dzień dobry! TVN" zajmowano się fenomenem Lennona (wypowiadał się Piotr Metz i Zbigniew Wodecki). Doszli do wniosku:
- Lennon był fenomenem nie tylko dla tego, że był Geniuszem, lecz miał oparcie w zespole (+genialny menadżer i inżynier) i trafił na lata 60, gdzie się dużo działo,
- W Polsce są też "Beatlesi", lecz oni nie mają szansy rozwoju i nikt ich nigdy nie dostrzeże
- Piotr Metz chwalił się, że otrzymał kartkę od John'a z wakacji (pewnie coś w stylu Love Yoko And John pisane przez sekretarkę jako odpowiedź na wszystkie prośby o autograf)...
Nie wiem, kiedy będzie powtórka "Dzień dobry! TVN", choc wydaję mi się, że raczej nigdy.

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wroński Beat
PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 11:02 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Maveric napisał(a):
- Piotr Metz chwalił się, że otrzymał kartkę od John'a z wakacji (pewnie coś w stylu Love Yoko And John pisane przez sekretarkę jako odpowiedź na wszystkie prośby o autograf)...
.


Może jednak otrzymał oryginalny autograf? ;)
Kod:
Could you write to the Beatles after the break up? Absolutely! All 4 members have answered letters and enclosed signed material. John Lennon was accessible when he was in New York City. From 1976 through 1980 you could get a response within one month.

:shock:
http://www.autographworld.com/beatles/s ... 7.asp?sf=0

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 5:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Znow temat radiowy.....

Tym razem w cyklu PRAWDZIWE GWIAZDY, legendarny wywiad z Johnem Lennonem - 48 godzin przed tragiczną śmiercią artysty.

Radio Złote Przeboje - niedziela (11 grudnia) godzina 18:00

http://www.zloteprzeboje.pl

Image

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 6:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
macho napisał(a):
Znow temat radiowy.....

Tym razem w cyklu PRAWDZIWE GWIAZDY, legendarny wywiad z Johnem Lennonem - 48 godzin przed tragiczną śmiercią artysty.

Radio Złote Przeboje - niedziela (11 grudnia) godzina 18:00

http://www.zloteprzeboje.pl

Image


Dzięki za przypomnienie. Teraz czeka mnie tylko szaleńcze poszukiwania po domu jakiejś kasety magnetofonowej (Boże, kiedy ja ostatni raz używałam kaset :wink: ).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 11:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Uff, po dwóch dniach walczenia z kablami udało mi się sprzęt poprawnie podłączyć, tak więc nagrałem na VHS niedzielną powtórkę filmu John i Yoko z TVP Kultura, tym razem z kolorami :lol:
Jak znajdę chwilę, to postaram się go jakoś przekopiować na CD lub DVD i jeśli ktoś będzie miał ochotę, to chętnie go udostępnię.

Chociaż po obejrzeniu tego filmu czułem trochę niedosyt, gdyż koncentruje się on praktycznie jednowątkowo na jednym roku z życia Johna (niby już w podtytule filmu jest o tym powiedziane). W sumie nie jest to zarzut co do treści filmu jako takiego, bo obiektywnie nie jest zły, a jedynie w rocznicę śmierci Johna spodziewałem się czegoś obszerniejszego i bardziej przekrojowego. No ale to już tylko moje fanaberie :) a i tak warto było obejrzeć dokument, którego wcześniej zobaczyć nie miałem okazji.

pozdr

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 4:49 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Hej

Chce troche pomarudzic wam o moich wrazeniach o filmie "John i Yoko i ogolnie to co sie działo wokół spraw rocznicy. :D

Film początkowo myslałem że bedzie o lezeniu w łózku itd. Wiecie o co chodzi .. kolejny dokument z cyklu "John Lennon i Yoko Ono -Seans w łózku " bo gdzies tam juz mam cos podobnego :roll: . No ale nie wazne :!: .
Mile wrazenie sprawiły wywiady przede wszystkim z Yoko :roll: Co było zaskoczniem. Całoroczna "batalia" o pokój na świecie , wywiady,bed-in,konferencje dodało dokumentowi blasku. Niektórych scen przedtem nie widziałem,wiec kolejny plus. John przedstawił sie jako przywódca duchowy pokoju albo jako organizator wielkiego koncertu(Koncert Pokoju). Film "John i Yoko- Year of Peace" mozna polecic znajomemu lub ukochanej osobie :wink:


Duzo mówiono sie o fakcie rocznicy w mediach. Co chwile musiałem czuwac z kaseta. Przypadkiem natrafiłem na Dzień dobry TVN w której Wodecki i Metz wypowiadali sie o fenomenie Lennona. Powiem szczerze że ten niby wielki fan Beatlesów czyli Piotr Metz tak go sie ciezko słuchało ze szkoda gadac. Cos tam marudził o popie ,czasach ,beznadzieja :roll: . W moich oczach w tym temacie on jest nijaki. Za to Wodecki mówił od siebie,opowiadał o geniuszu Beatlesów o ich harmoni i wielkosci.
ooo to sie słuchało juz z zaciekawieniem :P .



W piątkowym naszym "Expresie Bydgoskim " cała strona została poświecona Johnowi pt "Popularniejszy od Chrystusa" a zespoł "żuki" nagrał song pt "Mr.Lennon" .Mozna sciągnąc to ze strony: www.zuki.pl :D

W nocy z czwartku na piątek w programie "Mini Max " poswiecony byl Lennnowi. No i było.Na początek Pan Kaczkowski puscił Free as a Bird a pozniej rewelecja!!! Relacja na zywo z Central Parku :D gdzie połącznie umozliwiło nam usłyszec jak około 1000 osób śpiewało Mother .
Jak sie to wtedy słuchało przez radio,to mówie wam cos niesamowitego :D . Sam prowadzący nie mógł dojsc do siebie.Przezywał to bardzo....


No koniec ,wczorajsza audycja w radiu "Złote Przeboje" i ostani wywiad (48 godzin przed śmiercią)Johna Lennona. Niestety za pozno właczyłem,ale Lennon opowiadał o nowej płycie o trasie o życiu ... smutne :cry:



To tyle ,choc domyslam sie że w tym tygodniu było jeszcze głosniej o Johnie.Nie wszystko mozna zobaczyc.... :cry: nawet jesli sie bardzo chce :cry:



Pozdrawiam :D

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY