Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 9:26 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Ufajac programowi telewizyjnemu portalu wp.pl - 13 wrzesnia o godzinie 13:00 :wink: CANAL+ zafunduje nam film "John i Yoko Rok Pokoju" (John and Yoko's Year of Peace). Kolejny smaczek dla fanow Lennona jak i samych Beatlesow. Wiecej o tym filmie tutaj.

pozdrawiam
macho

ps. tylko z tymi godzinami emisji to ostroznie :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:56 am 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Dzis czyli dnia 18 wrzesnia o godz.15.20 :D zostanie wyemitowana powtórka powtórek czyli "Droga do Gwiazd" w którym wystapi zespól THe Postman wykonujcy utwór Twist&Shout :P .Kto tego nie widziaB teraz bedzie miaB szanse to zobaczyc.
:wink: Dla mnie wykonanie bez zarzutu cho byly male uchybienia :D
Ogolnie fryzury przebiBy :o :lol: ,muzyke chBopaków zreszta sami zobaczcie i ocencie.
---------------------------------------------------------------------------

Teleplotki TVP3:(powtórki z niedzieli)
Poniedzialek-10.45
Czwartek-11.46

:D :o :lol: Zostal wyemitowany krótki news o Paulu bo niestety trafilem na sama koncowke! Dlatego nie powiem wam dokladnie :cry:
ale mysle ze bylo to zwiazane z Chaos and Creation.Poniewaz (co sie zdziwilem) puscili klip to Fine Line :shock: :shock: :shock: .Zreszta musze przyznac fajny :D .

Mam nadzieje ze dowiem sie wiecej od was ,co w Teleplotkach pokazali bo ja niestety nie bede mial mozliwosci obejrzec:-(


Pozdrawiam :D


P.S No wlasnie a propo klipu do Fine Line! :shock:

WIECIE COS O TYM? :?: :?: :?:
:roll: :D :P

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 1:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Tomek napisał(a):
Dzis czyli dnia 18 wrzesnia o godz.15.20 :D zostanie wyemitowana powtórka powtórek czyli "Droga do Gwiazd" w którym wystapi zespól THe Postman wykonujcy utwór Twist&Shout :P .Kto tego nie widziaB teraz bedzie miaB szanse to zobaczyc.
:wink: Dla mnie wykonanie bez zarzutu cho byly male uchybienia :D
Ogolnie fryzury przebiBy :o :lol: ,muzyke chBopaków zreszta sami zobaczcie i ocencie.


heheh a ja ten program widziałam wczoraj :wink: gdzieś koło 9:00 :wink: ja sobie spokojnie czytam a tu wpada mój tato i krzyczy na całe mieszkanie: "Magda! Coś o Beatlesach w tv!!!"
Szkoda, że nie widzieliście mojego szaleńczego biegu do telewizora :wink: :lol: :lol: :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 2:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Oj szkoda, szkoda! Ale mogę go sobie wyobrazić. :shock: :roll: :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Ja dzis widzialem te plotki. Lecial sobie calkiem przyjemny teledysk do Fine Line, ukazujacy jak to Paul gra na wszystkich instrumentach w tej piosnce (akcja dzieje sie w studiu) - pianino, perkusja, bas, gitara akustyczna. Speaker mówił o płycie, o wirtuozerii Paula, o tym jak Paulowi w głowie przemawia czasem głos Johna i takie tam:) Potem wspominal jeszcze o aferze z Jacksonem i prawami autorskimi i o czyms jeszcze..ale już zapomniałem :) Jak przypomne sobie to napisze:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:48 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
greg napisał(a):
Ja dzis widzialem te plotki. Lecial sobie calkiem przyjemny teledysk do Fine Line,


ten teledysk mozna od dłuższego czasu zobaczyć na oficjalniej stronie Paula


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 9:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Dzisiaj na TVP Kultura był czwartek muzyczny z Jimim Hendrixem.
Tak gdzieś koło 21:00 była (na razie ciągle trwa) też transmisja koncertu Monterey Pop Festival, no i jak pewnie wiecie na początku Hendrixowska wersja "Sgt. Pepper`s Lonely Hearts Club Band".
Ktoś jeszcze oglądał/ogląda?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Nie wiem czy ktos z Was ogladal program "jaka to melodia", mi czasem zdarza sie, gdy blakajac sie po kanalach trafie akurat na niego, bo pośród róznych dziwnych Trojanowskich i takich tam trafiaja sie czasem tez jakies miłe utworki:) ostatnio program ten zmienil szate graficzna oraz...muzyczna. Teraz zamiast dawnego muzycznego logo programu po kazdym odcinku rozbrzmiewa "From Me To You"i chociaż zespół dodał trochę własnej inwencji...to miło sie słucha bitlów w popularnym programie prawie codziennym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 6:14 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Michelle napisał(a):
Dzisiaj na TVP Kultura był czwartek muzyczny z Jimim Hendrixem.
Tak gdzieś koło 21:00 była (na razie ciągle trwa) też transmisja koncertu Monterey Pop Festival, no i jak pewnie wiecie na początku Hendrixowska wersja "Sgt. Pepper`s Lonely Hearts Club Band".
Ktoś jeszcze oglądał/ogląda?


Obejrzałem wszystko co mogłem. Naprawde dzień pod tym wzgledem był udany. Czekałem na ten blok pare tygodni. Mysle że sie opłaciło.
TVP KULTURA pokazała sie z bardzo dobrej strony. Mielismy dokument o Hendrixie+ Trzy koncerty! i do tego miedzy seansami pogaduszki Hołdysa z goscmi m.in Leszek Cichoński czy Wiesław Weiss z Teraz Rock.
No było co wybierac i dla zwykłego zainteresowanego cos sie znalazło.
Dzisiiaj czyli piątek zobaczymy jeszcze Dokument pt.Blues Suede Shoes(godz 21.00 TVP Kultura) mówiący o dekadzie muzycznej lat 60.Mam nadziej że wspomną w nim cos o Lord of Psychodelic :D :wink: .
.... czyli the Beatles
Oki...



------- OZNAJMIAM ŻE W ŚRODE 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 23.35 NA ----

TVP1! POKAŻA PONOWNIE FILM BACKBEAT!!!!

Ci którzy nie widzieli, mają szanse to nadrobic :D


Dzieki za uwage pa



P.S Mam taką cichą nadzieje że 9 października w dniu 25 urodzin Johna Lennona pokaża podobny blok premierowy taki jak przy Hendrixie!!!!!!!!!!


ale narazie ciiiiiiii...bo to moje ciche marzenia.... :D :wink:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 6:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Tomek napisał(a):
Michelle napisał(a):
Dzisiaj na TVP Kultura był czwartek muzyczny z Jimim Hendrixem.
Tak gdzieś koło 21:00 była (na razie ciągle trwa) też transmisja koncertu Monterey Pop Festival, no i jak pewnie wiecie na początku Hendrixowska wersja "Sgt. Pepper`s Lonely Hearts Club Band".
Ktoś jeszcze oglądał/ogląda?


Obejrzałem wszystko co mogłem. Naprawde dzień pod tym wzgledem był udany. Czekałem na ten blok pare tygodni. Mysle że sie opłaciło.
TVP KULTURA pokazała sie z bardzo dobrej strony. Mielismy dokument o Hendrixie+ Trzy koncerty! i do tego miedzy seansami pogaduszki Hołdysa z goscmi m.in Leszek Cichoński czy Wiesław Weiss z Teraz Rock.
No było co wybierac i dla zwykłego zainteresowanego cos sie znalazło.
Dzisiiaj czyli piątek zobaczymy jeszcze Dokument pt.Blues Suede Shoes(godz 21.00 TVP Kultura) mówiący o dekadzie muzycznej lat 60.Mam nadziej że wspomną w nim cos o Lord of Psychodelic :D :wink: .
.... czyli the Beatles
Oki...



------- OZNAJMIAM ŻE W ŚRODE 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 23.35 NA ----

TVP1! POKAŻA PONOWNIE FILM BACKBEAT!!!!

Ci którzy nie widzieli, mają szanse to nadrobic :D


Dzieki za uwage pa



P.S Mam taką cichą nadzieje że 9 października w dniu 25 urodzin Johna Lennona pokaża podobny blok premierowy taki jak przy Hendrixie!!!!!!!!!!


ale narazie ciiiiiiii...bo to moje ciche marzenia.... :D :wink:


Ja oglądałam praktycznie od południa do wieczoru. Ale w jednym momencie niemal spadłam z krzesła, kiedy Hołdys powiedział, że do jego sklepu przychodzą młodzi gitarzyści i mówią, że nie lubią muzyki Hendrixa!! :shock: :shock: :shock: :? :? :x :? :shock:
Nie wiem czy próbował być oryginalny :wink: czy po prostu... takie czasy :? :? :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 6:48 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Michelle napisał(a):
Tomek napisał(a):
Michelle napisał(a):
Dzisiaj na TVP Kultura był czwartek muzyczny z Jimim Hendrixem.
Tak gdzieś koło 21:00 była (na razie ciągle trwa) też transmisja koncertu Monterey Pop Festival, no i jak pewnie wiecie na początku Hendrixowska wersja "Sgt. Pepper`s Lonely Hearts Club Band".
Ktoś jeszcze oglądał/ogląda?


Obejrzałem wszystko co mogłem. Naprawde dzień pod tym wzgledem był udany. Czekałem na ten blok pare tygodni. Mysle że sie opłaciło.
TVP KULTURA pokazała sie z bardzo dobrej strony. Mielismy dokument o Hendrixie+ Trzy koncerty! i do tego miedzy seansami pogaduszki Hołdysa z goscmi m.in Leszek Cichoński czy Wiesław Weiss z Teraz Rock.
No było co wybierac i dla zwykłego zainteresowanego cos sie znalazło.
Dzisiiaj czyli piątek zobaczymy jeszcze Dokument pt.Blues Suede Shoes(godz 21.00 TVP Kultura) mówiący o dekadzie muzycznej lat 60.Mam nadziej że wspomną w nim cos o Lord of Psychodelic :D :wink: .
.... czyli the Beatles
Oki...



------- OZNAJMIAM ŻE W ŚRODE 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 23.35 NA ----

TVP1! POKAŻA PONOWNIE FILM BACKBEAT!!!!

Ci którzy nie widzieli, mają szanse to nadrobic :D


Dzieki za uwage pa



P.S Mam taką cichą nadzieje że 9 października w dniu 25 urodzin Johna Lennona pokaża podobny blok premierowy taki jak przy Hendrixie!!!!!!!!!!


ale narazie ciiiiiiii...bo to moje ciche marzenia.... :D :wink:


Ja oglądałam praktycznie od południa do wieczoru. Ale w jednym momencie niemal spadłam z krzesła, kiedy Hołdys powiedział, że do jego sklepu przychodzą młodzi gitarzyści i mówią, że nie lubią muzyki Hendrixa!! :shock: :shock: :shock: :? :? :x :? :shock:
Nie wiem czy próbował być oryginalny :wink: czy po prostu... takie czasy :? :? :?


Trudno to skomentowac. Tak pamietam to zdanie...i zastanowiło mnie to kto w takim razie może byc ideałem dla młodego gitarzysty jesli nie Hendrix...
:roll:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 5:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Dziś na brytyjskim Performance Channel był "Ed Sullivan: Lennon & McCartney". W programie pokazano m.in Ticket to Ride śpiewany przez The Beatles (a jakże inaczej ;) ) i covery piosenek Fool On The Hill (Petula Clark), Yesterday (Smokey Robinson) był jeszcze A World Without Love (nie pamiętam wykonawcy) i I Don't Want To See You Again (Peter and Gordon). Wszystko z showu Eda Sullivana

Kod:
Ed Sullivan: Lennon & McCartney
    Watch this show to see how Lennon & McCartney's song-writing genius leant itself to other great performers throughout the 60s, including Petula Clark, Smokey Robinson and Billy J. Kramer.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 6:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
satfreee napisał(a):
...był jeszcze A World Without Love (nie pamiętam wykonawcy)

A nie byl to przypadkiem duet Peter&Gordon?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 7:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Niestety nie. Wiem, że P&G wykonywali ten utwór (ze sporym sukcesem :D ), ale w tym programie AWWL śpiewał jakiś inny wykonawca (może Billy J. Kramer z swoim zespołem , no nie pamiętam :oops: ).

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 4:06 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pią Paź 22, 2004 11:42 am
Posty: 33
Jutro (sroda) na TVP 1 o 23.35 film "Backbeat" o Beatlesach sprzed Beatlemanii. Akcja toczy się w latach 1960-61. Podobno w filmie piosenek w wykonaniu Beatli nie ma (a szkoda! :) ) Szkoda też, że jest tak późno. Mam jednak zamiar obejrzeć. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 10:23 pm 
cooo :?: przecież niedawno leciał,jakiś miesiąc temu...To fajnie,ale to trochę dziwne,chociaż właściwie nie powinnam się dziwić,to jest poprostu polska telewizja,hehe :lol:

Liffey.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 05, 2005 3:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Badzcie czujni co do godziny :wink: Ostatnio terlewizja nas zaskoczyla - sprawdzalem na onecie, wp, interii, telegazecie i programie w formie papierkowej - wszedzie ta sama godzina - 23:35 :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 05, 2005 4:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
"Backbet" - TVP 1, Środa 5.10.2005r, godz: 23:35
prod:Wlk.Bryt./Niemcy 1994
reż. Iain Softley

Jest to film biograficzny skupiający się na losach Stuarta Sutcliffe'a oraz jego podróży z Beatlesami do Hamburga, Stu gra Stephen Dorf a jego dziewczynę Astrid Kirchherr - Sheryl Lee, film trwa ok 100 min.

Miłego oglądania, mam nadzieje, że będzie warto, nie widziałem tego filmu i jak każdy z Was oczekuję, że dostaniemy solidną i profesjonalną porcję materiału o Bitlach, obawiam się jednak, że będzie trochę inaczej...cóż mimo wszystko Stu w jakiś sposób jest częścią legendy TB, obejrzymy, pogadamy...

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 10:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Widziałem dziś materiał o Beatlesach w TVP 3 w programie "Wroński Beat". Był pokazany jakiś koncert Beatlesów, którzy grali She Loves You (i publika się darła:-) . Później coś wspomniał o konkursie, o Stingu (dlaczego gra na gitarze basowej? - bo podziwiał McCartney'a). W następnych odcinkach ma być coś więcej o Chaosie... zobaczymy, czy na obietnicach się nie skończy :-)

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 3:59 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
a dokladniej o ktorej jest? i co tydzien w niedziele?

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY