Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 9:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
gietek napisał(a):
Biały Mops... przepraszam... Mop znów się zbłaźnil.
Po raz drugi w historii "Idola" cokolwiek powiedział o The Beatles i po raz drugi sie zbłaźnił:
1) Back In The USSR śpiewa Lennon.
2) McCartney na okładce Abbey Road ma brodę.
Wielki pie*rzony znawca....

P.S. Odnośnie wykonania Come Together: rzeczywiście było średnio.... może nawet mniej niż średnio. Ale Piotrka i tak lubię.


Piotrek jest ok, ale to wykonanie...pozostawmy bez komentarzy :wink: :D
Co do Leszczyńskiego...nie chcę się wyrażać...po prostu nie lubię gostka :wink: cóż nie lubię pseudoznawców i recenzentów, którzy w swoich wypowiedziach mają więcej błędów niż potwierdzonych faktów. A na The Beatles to on się nie zna wyjątkowo...czytałam jego recenzje (płyt The Beatles) i nie owijając w bawełnę błędy, błędy, błędy i jeszcze raz błędy :D Zresztą jego artykuły o innych zespołach też zakrawają na herezję (BŁĘDY!!!).
Jeśli on jest znawcą, to ja królową Wielkiej Brytanii (mam nadzieję, że nie narobię sobie wrogów tym moim subiektywnym zdaniem :wink: :roll: ).
To tyle :wink: :D ....póki co :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 11:50 am 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Witajcie


Co do czworajszego programu...Zawiodłem sie ,bo miał byc wielki koncert a była wielka klapa i wiało nudą ze wszystkich stron.
Przechodząc do występu Piotrka i jego wykonaia Come Together hmmm nie było to na dobrym poziomie. Mam nieco wiecej zastrzeżeń do zespołu niż do Pana Lato. Aranż mi sie nie podobal i równoczesnie z tym słabym aranżem wypadł Piotr. Choc go lubie jego występ był nieudany(choć wybór piosenki znakomity :D )......................
a co do Leszczyńskiego. Jego komentarze na temat muzyki są męczące by nie powiedzieć żenujące. Gada głupoty i przy tym wywyższa sie .
heh pamiętam jego zdanie ... John Lennon miał więcej jaj niż pozostali Beatlesi...
No comments


Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 6:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Właśnie idzie jakiś program na MTV (co ja oglądam :roll: :wink: ), w którym prezentują dom Robbiego Williamsa i.....no sama nie wiem, bo to raczej była wpadka tego piosenkarza (a może zrobił to specjalnie :roll: ). A mianowicie.... w jednym z pokoi na szufladzie oparte było zdjęcie The Beatles (Sgt. Pepper), a Robbie skomentował to jakoś tak...podszedł do zdjęcia i powiedział: "jako muzyk słucham wielu zespołów i tak na przykład uwielbiam......BEACH BOYS!!! :shock: :shock: :shock:
W każdym razie pokazywał na Beatli, a mówił o BB.......już sama nie wiem co o tym myśleć :roll: :roll: :roll: :wink: Chyba programy na MTV są zawsze takie pokręcone :wink: :roll: :roll: :shock:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 8:43 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Ostatnio na TVP1 idzie zajawka meczu Liverpool-Milan z piosenką Twist and Shout


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 9:35 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
satfreee napisał(a):
Ostatnio na TVP1 idzie zajawka meczu Liverpool-Milan z piosenką Twist and Shout


Wczoraj parokrotnie widziałem fragmenty wywiadu z Dudkiem.
W tle biały fortepian, a na nim zdjęcie Lennona, obok gitara. Na ścianie - jakieś grafiki - przypominające prace Johna.
Może cos wiecej wiecie na temat miejsca, gdzie ten wywiad był przygotowywany i dlaczego taka aranżacja, wyraźnie nawiązująca do Beatlesów. Czy to mieszkanie Dudka, pomieszczenia klubowe, czy może jeszcze inne miejsce?

Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 10:04 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Staszek napisał(a):
Wczoraj parokrotnie widziałem fragmenty wywiadu z Dudkiem.
W tle biały fortepian, a na nim zdjęcie Lennona, obok gitara. Na ścianie - jakieś grafiki - przypominające prace Johna.
Może cos wiecej wiecie na temat miejsca, gdzie ten wywiad był przygotowywany i dlaczego taka aranżacja, wyraźnie nawiązująca do Beatlesów. Czy to mieszkanie Dudka, pomieszczenia klubowe, czy może jeszcze inne miejsce?
Staszek


Z tego co wiem dzis przed meczem (czyli koło 20) ma byc materiał filmowy red. Kurowskiego o Dudku w Liverpoolu, m. in. ten wywiad. Podejrzewam że nie było to mieszkanie Dudka bo kiedys czytalem, że nie jest on jakims szczególnym wielbicielem TB. Pewnie nakręcili to w muzeum, a moze w domu Johna? Wieczorem sie przekonamy.

ps. a wczoraj w Canal+ byl film dokumentalny pt. John i Yoko - rok pokoju. moze ktos przypadkiem ogladał?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 10:45 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Staszek napisał(a):
Wczoraj parokrotnie widziałem fragmenty wywiadu z Dudkiem.
W tle biały fortepian, a na nim zdjęcie Lennona, obok gitara. Na ścianie - jakieś grafiki - przypominające prace Johna.
Może cos wiecej wiecie na temat miejsca, gdzie ten wywiad był przygotowywany i dlaczego taka aranżacja, wyraźnie nawiązująca do Beatlesów. Czy to mieszkanie Dudka, pomieszczenia klubowe, czy może jeszcze inne miejsce?

Staszek

Na pewno pokazali to, żeby ludziom kojarzyło się z Liverpoolem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:32 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Mama mówi dzis do mnie : Szkoda że cię wczoraj nie było w domu ... Oko by ci zbielało :P
Okazało się, że wczoraj przed meczem pokazali Dudka-jakiś materiał o nim cyz coś takiego.
A mama przypadkiem na to trafiła. Podobno pokazywali muzeum Beatlesów, klub w którym śpiewali (spytałam cyz tak apiwnica jakby - to podobno tak :D ), podobno fortepian Lennona - na którym ponoć Dudek grał, a obok właśnie fotografia Johna i jego okulary. Co tam jeszcze ....
Dudek stał obok plakatu Abbey Road - i żartowali sobie ze Oni szli na mecz do Liverpoolu (chyba tka to było:) ). Może pokazali jeszcze inne rzeczy i miejsca, ale o tym nie wiem-mama za późno włączyła na dwójkę.

Spytałam się mamy czy się jej podobało.
Powiedziała, że czuć było ten klimat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:49 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Eee... nic takiego. 30 min. wywiad z Dudkiem w muzeum Beatlesow. Pokazali fortepian Lennona, okulary, pare zdjec, w tle dali She Loves You, Twist and Shout, Imagine, Hey Jude. Dudek troche nieumiejetnie sie wyslawial - mowil, ze slucha Beatlesow i czesto tu przychodzi, powiedzial ze lubie She Loves You i poopowadal troche o Liverpoolu. Nic ciekawego.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Iwo napisał(a):
powiedzial ze lubie She Loves You i poopowadal troche o Liverpoolu. Nic ciekawego.

Widziałem to: "Lubię tę piosenkę gdzie śpiewają Si lowz ju jejjeje" :lol:

PS.A teraz w Radiu Białystok leci Free As the bird ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:46 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
fajnie, a na moim komputerze dobywa sie koncert: beda wszystkie piosenki z Sgt. Peppera, bialego albumu i Abbey Road ;)

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
gietek napisał(a):
Biały Mops... przepraszam... Mop znów się zbłaźnil.
Po raz drugi w historii "Idola" cokolwiek powiedział o The Beatles i po raz drugi sie zbłaźnił:
1) Back In The USSR śpiewa Lennon.
2) McCartney na okładce Abbey Road ma brodę.
Wielki pie*rzony znawca....

P.S. Odnośnie wykonania Come Together: rzeczywiście było średnio.... może nawet mniej niż średnio. Ale Piotrka i tak lubię.


Z tego co pamietam to on nie mowil nic o 'Back In The USSR', mowil tylko o tym ze 'Come Together' to piosenka Lennona. A co do brody, to nie mowil o okladce 'Abbey Road' tylko 'Let It Be'. Tak sie tylko czepiam.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 1:42 pm 
Iwo napisał(a):
Z tego co pamietam to on nie mowil nic o 'Back In The USSR', mowil tylko o tym ze 'Come Together' to piosenka Lennona. A co do brody, to nie mowil o okladce 'Abbey Road' tylko 'Let It Be'. Tak sie tylko czepiam.


Jeśli oglądałeś poprzednie edycje Idola, to być może pamiętasz, że Leszczyński kiedyś mówił o Back In The USSR.
I zdaje się, że mówił o okładce Abbey Road, a nie Let It Be, gdyż Come Together pochodzi właśnie z Abbey Road... tak przynajmniej mam nagrane...


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 2:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Tego o 'Back In The USSR' nie widzialem. Comet Together oczywiscie ze jest z Abbey Road:) ale pamietam jak Leszczynski powiedzial do P.Lato dokladnie tak: 'jedyne co upodabnialo Cie do McCartneya w tym wykonaniu to broda jaka ten mial na okladce plyty Let It Be (w sumie mial racje)'. Niewazne, nie ma sie co dochodzic. W sumie to ja zaczalem, no ale przeciez jestem gowniarzem, mam mlodzienczy temperament i pyskuje, jak slusznie zauwazyl beatle:)

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 2:37 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Iwo napisał(a):
Tego o 'Back In The USSR' nie widzialem. Comet Together oczywiscie ze jest z Abbey Road:) ale pamietam jak Leszczynski powiedzial do P.Lato dokladnie tak: 'jedyne co upodabnialo Cie do McCartneya w tym wykonaniu to broda jaka ten mial na okladce plyty Let It Be (w sumie mial racje)'. Niewazne, nie ma sie co dochodzic. W sumie to ja zaczalem, no ale przeciez jestem gowniarzem, mam mlodzienczy temperament i pyskuje, jak slusznie zauwazyl beatle:)



Mi sie zdaje że powiedział co innego ,ale to już moje zdanie.
...A SŁOWA Leszyńskiego brzmiały zupełnie inaczej!!!



Pozdrawia Analfabeta :evil:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 4:14 pm 
Iwo napisał(a):
ale pamietam jak Leszczynski powiedzial do P.Lato dokladnie tak: 'jedyne co upodabnialo Cie do McCartneya w tym wykonaniu to broda jaka ten mial na okladce plyty Let It Be (w sumie mial racje)'. Niewazne, nie ma sie co dochodzic.


Ależ jest co dochodzić! ;)
Mi sie wydaje, że on powiedział, że "z tą brodą to przypominasz mi McCartneya z okładki Abbey Road"...
Pozdrawiam Cię i nie zachęcam do kontynuowania wątku :P
gietek


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 6:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
mhm, ja bede mowil ze bylo tak, a ty ze inaczej. Nie pozostaje nam nic innego jak czekac na jakies powtorki w wakacje;)

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: idol
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 7:21 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
gietek napisał(a):
Ależ jest co dochodzić! ;)
Mi sie wydaje, że on powiedział, że "z tą brodą to przypominasz mi McCartneya z okładki Abbey Road"...
Pozdrawiam Cię i nie zachęcam do kontynuowania wątku :P
gietek


I tu z Gietkiem się zgodzę. Leszczyński mówił o okładce Abbey Road.
Wcześniej o Beatlesach i Abbey Road wypowiedział się J. Cygan - więc gadka była napewno o "Abbey Road".
W którejś z edycji Idola uczestnik śpiewał "Imagine", po występie jurorzy zarzucili mu, że nie zrozumiał piosenki czy jakoś tak. On im na to powiedział, że czytał o tym, że piosenkę tą (Imagine) napisała Yoko po swoich przeżyciach w Wietnamie. Leszczyński powiedział mu na to : Nie wiedziałem że Yoko była Wietnamką?!

Ja w sumie nigdzie nie znalazłam taiej informacji. Może ktoś o tym czytał :P?

Z tego co pamiętam w Idolu śpiewane było także "Can't buy me love" i "A Hard Day's Night" oraz "Here Comes the sun".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 8:07 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Dzisiaj w Faktach(dnia 7 czerwiec) sypneli cos o Truskawkowych Polach Beatlesów.


No, a w programie na PLANETE o Hendrixie pokazali Bitli z roku chyba 67'

Mało ,a cieszy :D

Pozdro dla ziomali.

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 8:43 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
O kurde, ja to az sie wzruszylem jak Justyna Pochanke wspomniala o tym ze Beatlesi kiedys spiewali o truskawkowych polach. Na szczescie w nocy na tvn24 bedzie powtorka, to sobie nagram i dolacze do mojej kolekcji.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY