Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 1:51 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Michelle napisał(a):
. uote="Libra"]A ja nie mogłam obejrzeć , bo w szkole byłam... :? Mam nadzieję , zę jeszcze kiedyś sie na ten program załapię...

Bardzo potrzebny temat :D

To ja ci ze swojej strony radzę tego nie oglądać (lepiej już sobie Antologię obejrzeć :wink: ). Kiepściusieńki program, straaaaasznie nudny jak dla mnie i pomimo szczerych chęci nie mogłam wytrwać do końca (też byłam w szkole rzecz jasna, ale nagarałam sobie - teraz wiem, żę niepotrzebnie :D ). Strasznie po amatorsku przedstawionei wiało jakąś taką paranoją i (powtórzę się :D ) NUDĄ i to nie do zniesienia.
Jeśli ktoś ma inne zdanie prosze je wyrazić, bo ciekawa jestem czy tylko ja tak źle odebrałam ten film :D :wink:




Ej ciesz sie z tego co jest a nie nosem kręcisz! :twisted:




Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 3:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Tomek napisał(a):
Michelle napisał:
. uote="Libra"]A ja nie mogłam obejrzeć , bo w szkole byłam... Mam nadzieję , zę jeszcze kiedyś sie na ten program załapię...

Bardzo potrzebny temat


To ja ci ze swojej strony radzę tego nie oglądać (lepiej już sobie Antologię obejrzeć ). Kiepściusieńki program, straaaaasznie nudny jak dla mnie i pomimo szczerych chęci nie mogłam wytrwać do końca (też byłam w szkole rzecz jasna, ale nagarałam sobie - teraz wiem, żę niepotrzebnie ). Strasznie po amatorsku przedstawionei wiało jakąś taką paranoją i (powtórzę się ) NUDĄ i to nie do zniesienia.
Jeśli ktoś ma inne zdanie prosze je wyrazić, bo ciekawa jestem czy tylko ja tak źle odebrałam ten film.


Ej ciesz sie z tego co jest a nie nosem kręcisz!




Pozdrawiam


Oczywiście cieszę się, żę pokazali COKOLWIEK ! Ale jeśli będą tylko takie programy emitować, a nie coś bardziej na poziomie to podejrzewam, że to może tylko zniechęcić tych, którzy wiedzą jeszcze niewiele w temacie The Beatles i nie będą po taki programie chcieć dowiedzieć się czegoś więcej.

A i owszem jestem marudna :D (to moja kolejna wada :wink: ) .

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 7:54 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 4:10 pm
Posty: 15
Udało mi się obejrzeć tylko fragment programu i przyznam, że wartość informacyjną to on może i miał, tak samo promocję bitli, ale rzeczywiście, raczej nie dla przypadkowego "gapia". Odniosłam wrażenie, że chodzi w nim przede wszystkim o wywołanie u fana Fab Four zazdrosnego westchnienia "tym to dobrze..." ;)
Nie wiem, czy mógłby on pchnąć kogoś w kierunku twórczości Żuczków. Wydaje mi się, że takie dość chaotyczne przedstawienie zespołu - tu Cavern, tam sierżant Pieprz, jeszcze gdzie indziej Maharishi - ojej - raczej zdezorientowałoby kogoś "nie w temacie". No, ale cieszmy się tym, co dają... Zawsze coś, prawda? :roll:

_________________
War is not healthy for children and other living things.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 8:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
mały_potwór napisał(a):
Udało mi się obejrzeć tylko fragment programu i przyznam, że wartość informacyjną to on może i miał, tak samo promocję bitli, ale rzeczywiście, raczej nie dla przypadkowego "gapia". Odniosłam wrażenie, że chodzi w nim przede wszystkim o wywołanie u fana Fab Four zazdrosnego westchnienia "tym to dobrze..." ;)
Nie wiem, czy mógłby on pchnąć kogoś w kierunku twórczości Żuczków. Wydaje mi się, że takie dość chaotyczne przedstawienie zespołu - tu Cavern, tam sierżant Pieprz, jeszcze gdzie indziej Maharishi - ojej - raczej zdezorientowałoby kogoś "nie w temacie". No, ale cieszmy się tym, co dają... Zawsze coś, prawda? :roll:


Oooo i takie jest też moje zdanie!!!! Jak się zastanowić to dokładnie przedstawiłaś sprawę. Film ma wartość dla zainteresowanych, ale nie przyciągnie tych "początkujących".

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Czw Mar 24, 2005 8:43 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 8:43 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 4:10 pm
Posty: 15
Cieszę się, że się zgadzamy :) Tyle tylko, że ja jestem rodzaju żeńskiego... Przynajmniej kiedy ostatnio sprawdzałam :wink: Ale rozumiem, nick mylący ;)

_________________
War is not healthy for children and other living things.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 8:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Sorki za to.....już poprawiłam. Po prostu spojrzałam na nick i jak czytałam to jakoś nie zauważyłam.......przepraszam jeszcze raz :oops: :oops: :oops:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 8:56 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 4:10 pm
Posty: 15
Ależ ja się nie gniewam :)
Wracając do wspominanego programu, muszę powiedzieć, że oglądałam z zainteresowaniem, jak długo mogłam - myśląc sobie, jak pięknie byłoby się tam znaleźć wydać wszystkie posiadane pieniądze i przez następne trzy lata gryźć ściany :roll:

_________________
War is not healthy for children and other living things.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 06, 2005 6:31 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Czworaj przelaczam na Lige Mistrzów w Polsacie Sport na mecz Liverpool:Juventus i nagle słysze... utwór REAL LOVE! Odrazu ciśnienie mi skoczyło bo żadko sie zdarza żeby Real Love puscili w TV. A tu nagle taki szok. Komentator opowiadał o kibicach z Liverpoolu a wtle słowa Bitli. Przezycie świetne. :D

Mało tego zaraz po tym puscili zdjecia JANA PAWŁA II na tym samym kanale i w podkładzie leciało ...Because.Nie było to org. wykonanie lecz tylko linia melodyczna:-( No ale coż i warto sie z tego cieszyc że obok postaci Papieza zaprezentowali utwór Beatlesów.
Cisnienie było wysokie :wink:

Nie dawno na VIVIe Polskiej puscili "Imagine" to tez można powiedziec ...... cos niezwykłego. :wink: :D


Pozdrawiam Tomek

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 11:37 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Od dzisiaj w TV jest nowy program TVP Kultura i czwartki będą poświęcone muzyce....mam nadzieję ,że będą puszczą coś beatlesów :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 7:23 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Może to nie było w TV :D ale jednak coś. Puścili jakieś 2 tygodnie temu w Radiu Zet Imagine Johna Lennona a potem She Loves You :D

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 8:19 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
BEATLEMAN napisał(a):
Może to nie było w TV :D ale jednak coś. Puścili jakieś 2 tygodnie temu w Radiu Zet Imagine Johna Lennona a potem She Loves You :D




No wiesz co do Imagine to jeszcze bym nie był zdziwiony :D ale jesli chodzi o ...She Loves You ...to jestem w szoku :!: :!: :shock: Bo za Zetką nie przepadam gdyż puszczają tam bubel choć widac że od czasu do czasu zaprezentują klasową muze :D :) . Bravo chociaż za tę krople...



Pozdrawiam Wszystkich

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:32 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
a ja widzialam (chyba w pierwszy dzien istnienia tvp kultura) wlasnie na tym kanale pisenke Imagine ale z teledyskiem, ktory wyrezyserowal Polak!! nie pamietam niestety nazwiska ale byla to wersja eksperymentalna wszystko fanie tylko zabraklo Johna...

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 04, 2005 7:48 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Ostatnio na angielskim kanale tv The Vault puszczono teledysk Johna- Women


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 9:36 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 8:36 pm
Posty: 87
Miejscowość: Kraków
Czasami na MTV Classic można usłyszeć i zobaczyć teledyski
-Johna: "Imagine", "Instant Karma" i "Woman".
-Paula: "Say, say, say", "Hope od delivarence" i jeszcze jakieś piosenki, ktorej tytułu nie pamiętam.
-Georga: "This is love", "I got my mind set on you" i tutaj również umknął mi tytuł conajmniej jednej piosenki.
No i wreszcie sami Beatelsi i ich "Free as a bird"

_________________
"Gdyby każdy żądał pokoju, zamiast kolejnego telewizora, to zapanowałby pokój." John Lennon


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 6:38 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Ja też oglądam MTV Classic i mogliby w końcu zacząć puszczać jakieś inne teledyski :!: ....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 6:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
artur napisał(a):
Ja też oglądam MTV Classic i mogliby w końcu zacząć puszczać jakieś inne teledyski :!: ....


heheheh nie liczyłabym na to :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 3:58 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
wiem ,wiem ale pomarzyć zawsze można... :D :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 1:56 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Dziś w Idolu bedzie temat koncertu: King's And Queen's"
Jak przeczytalem na stronie Idola www.idol.interia.pl
wykonwcy bedą spiewac utwory ... w tym The Beatles. Może byc ciekawe wiec wszyscy dzis przed telewizory i czekamy na cover Fabsów w wykonaniu Idola :D
Godz. 20.00






Pzdr

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 8:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Co sądzicie o wykonaniu "Come Together"??? Według mnie było....beznadziejnie :? wybaczcie mi. Wiem, że narzekam, ale to była jakaś komedia. Jakieś wrzasi wykrzyczane jednym tchem...ech.
Za to miałam niezły ubaw jak Cygan mówił o The Beatles...... :wink: .....już nic więcej nie mówię.... :wink:
Wiem, wiem....jestem zrzęda :D :D :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 9:33 pm 
Biały Mops... przepraszam... Mop znów się zbłaźnil.
Po raz drugi w historii "Idola" cokolwiek powiedział o The Beatles i po raz drugi sie zbłaźnił:
1) Back In The USSR śpiewa Lennon.
2) McCartney na okładce Abbey Road ma brodę.
Wielki pie*rzony znawca....

P.S. Odnośnie wykonania Come Together: rzeczywiście było średnio.... może nawet mniej niż średnio. Ale Piotrka i tak lubię.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY