Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 1:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 10:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Na londyńskim Stadionie Wembley odbył się pierwszy koncert zagrany w hołdzie zmarłemu Taylorowi Hawkinsowi. Potwierdziły się plotki o występie Paula McCartneya. Macca zagrał dwa kawałki. Na YouTube były dostępne video, ale tak jak przypuszczaliśmy szybko zniknęło.
Ale my mamy macho, który zawsze czuwa i zapisuje wszystko, za co mu ślemy głębokie ukłony, jak zawsze. Występ McCartneya do pobrania na We Transfer dostępny będzie przez jeden tydzień pod tym linkiem: https://wetransfer.com/downloads/b15479035531a34b3297f7190578ff4520220903221202/92579b9a3aebf59e31b788bf545534de20220903221202/bc17f3

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 1:35 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
A to niespodzianka z tym ''Oh! Darling''. To jeden z moich ulubionych utworów The Beatles z uwagi na wokalny majster Paula. Od ''zawsze'' aż gdzieś tak do końca XX wieku (''Run Devil Run''), jednym z moich prywatnych życzeń było aby Macca porwał się na ''Oh! Darling''. Po wysłuchaniu i obejrzeniu fragmentu koncertu, stawiam potężny... plus. Dlaczego? Ponieważ wczoraj moja ciekawość została zaspokojona. Po 53 latach z okładem, pierwszy raz kompozycja wykonana została ''na żywo'' i..wystarczy. Przekonałem się w końcu, że Macca wziął na warsztat coś, czego nikt-nawet on sam-nie jest w stanie powtórzyć i wyszedł taki sobie...banał. Powtórzę-o te dwadzieścia parę lat za późno. Subiektywnie uważam, że dobrze się stało bo pozbyłem się na zawsze złudzenia, które gdzieś tam irracjonalnie tkwiło w duszy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 7:17 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
dr Maxwell napisał(a):
Powtórzę-o te dwadzieścia parę lat za późno. Subiektywnie uważam, że dobrze się stało bo pozbyłem się na zawsze złudzenia, które gdzieś tam irracjonalnie tkwiło w duszy.

...rzeczywiście, spóźniona premiera koncertowa. :( Myślę. że gdyby to jeszcze zaśpiewał do, powiedzmy połowy lat 90, wówczas jeszcze wybrzmiałoby pięknie.
Inna sprawa, że ta piosenka poprzez słynną rozgrzewkę piwniczną osiągnęła status numeru studyjnego, który bardziej pasuje naturalnie "zachrypniętym" wokalistom :wink:
P.S świetny perkusista


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 11:15 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Helter-Skelter napisał(a):
Inna sprawa, że ta piosenka poprzez słynną rozgrzewkę piwniczną osiągnęła status numeru studyjnego, który bardziej pasuje naturalnie "zachrypniętym" wokalistom :wink:


Zgadzam się. Podobnie jak ze zdaniem, które napisał mi mój znajomy po wysłuchaniu tej interpretacji: ''Nie miał wystarczających narzędzi żeby to wykonać''


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 2:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Dziękuję za udostępnienie linku i mieszane odczucia. Nie wiem czy mam prawo napisać słaby ten wokal Paula, on ma przecież ponad 80 lat!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY