Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 9:56 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Outkast
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Ostanio przypomiałem sobie płytę Speakerboxx/The Love Below. Od razu stwierdziłem (już w 2003roku :P), że najbardziej podoba mi się część Andre3000 - The Love Below (choć SpeakerBoxx też ma kilka ciekawych utworów). I nie dziwie się, że ta płyta otrzymała sporo nagród. Wystarczy posłuchać np. My Favorite Things - szybki energiczny jazz , z kolei Take Off Your Cool - tylko gitara, A Life in the Day of Benjamin André (Incomplete) - to już rap ( bardzo mi się podoba!!). Pod koniec nawet chyba słychać McCartneya (w dialogu), głos 100% podobny. Smieszne jest "Good Day Good Sir". Z radością mogę stwierdzić, że wszystkie utwory z TLB mają coś co lubię i co mnie relaksuje. Andre Benjamin to dla mnie muzyczny geniusz. :oops:

A teraz cytat z wikipedii.


Wikipedia napisał(a):
The album reached the top of the Billboard 200 in 2003 and was a best-selling album around the world. "Hey Ya!" went to number one on the Billboard Hot 100 in the United States, topped the charts in Canada and Australia and has charted in 28 countries around the world. "The Way You Move" also topped the U.S. charts in 2004 and has charted in 17 countries around the world. "The Way You Move" knocked "Hey Ya!" off the top of the charts in the U.S., the first time a band has had one song replace another of its songs since 40 years ago, when The Beatles did it in 1964 at the height of Beatlemania (coincidentally, the music video for "Hey Ya!" parodies 1960s music performances such as The Beatles' appearances on The Ed Sullivan Show). The third single released from the album was "Roses". The fourth and fifth singles released were "Prototype" and "Ghetto Musick" respectively.


Najpięknieszym (i niedocenianym) utworem z całem płyty chyba jest Prototype (był to także singel, ale nie zdobyl dużej popularności :(). Teledysk do P. jest rówież ciekawy. Polecam!
Jestem ciekaw co inni sądzą na temat Outkastu i a w szczególności Speakerboxx/The Love Below??

Ps. Zespół już długo dobrze mi się kojarzy. Któż nie pamięta Ms.Jackson z 2000 roku ?? ;)

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:27 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
spoko

Pozdrawiam,
Kasia 8)

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 7:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Ms. Jackson kojarzę bardzo dobrze - ściągnęłam sobie teledysk :D
a z "najnowszej" (chyba, że mi coś umknęło) płytki uwielbiam "Hey ya" i "Roses" z mocnym naciskiem na to drugie. to chyba, o ile się dobrze orientuję, jeden z nielicznych utworów z tej płyty, w którym zaśpiewali razem. Jak dla mnie fajnie "buja". :wink: :wink:

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY