Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:22 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koncert zespołu TOOL
PostWysłany: Śro Mar 15, 2006 8:52 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Koncert ma odbyć się 24go czerwca w katowickim Spodku. Nowa płyta TOOLa ma ukazać się na początku maja i ma nazywać się "10 000 days". Zna ktoś? Idzie ktoś?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 15, 2006 9:03 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
No właśnie nie znam jakoś tego zespołu. A wydaje mi się, że powinienem :D Jaką oni muzykę grają? Coś godnego uwagi ?
Pozdrawiam.

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 5:36 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
BEATLEMAN napisał(a):
No właśnie nie znam jakoś tego zespołu. A wydaje mi się, że powinienem :D Jaką oni muzykę grają? Coś godnego uwagi ?
Pozdrawiam.


Jasne że godnego uwagi! Ba, to mało powiedziane 8) Tylko zdaję sobie sprawę, że to niekoniecznie każdemu musi się podobać. To taki ciężki rock/metal progresywny, bardzo mroczny i bardzo pokręcony jeśli chodzi o konstrukcję samych utworów. Poza tym najlepszy na świecie perkusista, genialny wokalista o niesamowitej zarówno skali głosu jak i skali interpretacji, gitarzysta tworzący niezapomniane, niepokojące teledyski oraz genialne teksty.
Radzę spróbować od płyty "Lateralus". I nie należy spodziewać się, że dostanie się kobla na punkcie zespołu od jednorazowego przesłuchania jednego kawałka, albo płyty. To trudna muzyka. Do niej trzeba się przyzwyczajać słuchając płyty wiele razy. Ale za to jeśli już chwyci to nigdy nie puszcza. A koncerty to misterium - wiem co mówię bo byłem 2 razy. Genialny zespół. Jak dla mnie obecnie najgenialniejszy na naszej planecie. :D


Ostatnio edytowany przez Squork, Czw Cze 15, 2006 11:47 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 11:28 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Zgodze sie ze Squorkiem co do wartosci ich muzyki. Co prawda wypowiadac sie nie powinnam, bo jak wiecie dobrze, znajomosc niektorych UTWOROW, i to oderwanych od kontekstu calosci albumu, nie jest zadna znajomoscia. Tak wiec dopiero zaczne ich poznawac, tak NAPRAWDE.

Muzyka Toola rzeczywiscie jest niezwykle ciekawa, wielopoziomowa i skomplikowana, a do tego (drodzy fani psychodelii), z nalecialosciami psychodelicznymi. Dodajmy do tego jeszcze rewelacyjne klipy - male dziela sztuki same w sobie. Natomiast na koncercie slyszalam ich tylko raz (Ozzfest-Katowice) i nie podzielam opinii wiekszosci fanow Toola, co do wyjatkowosci przezyc koncertowych. Zdecydowanie wole sluchac ich w zaciszu domowym, niz w scisku koncertowym.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY