Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Lista Piosenek: Ho-I_
Honey Don't 0%  0%  [ 0 ]
Honey Pie 0%  0%  [ 0 ]
I Am The Walrus 55%  55%  [ 18 ]
I Call Your Name 0%  0%  [ 0 ]
I Don't Want To Spoil The Party 0%  0%  [ 0 ]
I Feel Fine 12%  12%  [ 4 ]
I Me Mine 15%  15%  [ 5 ]
I Need You 6%  6%  [ 2 ]
I Saw Her Standing There 6%  6%  [ 2 ]
I Should Have Known Better 6%  6%  [ 2 ]
I Wanna Be Your Man 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 33
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 6:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Niecierpliowsc siega zenitu wiec oto kolejna seryjka:)

a to top 10:

A Day In Life 9,86
Here Comes The Sun 9,55
Come Together 9,21
Helter Skelter 9,09
Across The Universe 9,07
Hey Jude 8,91
Don't Let Me Down 8,86
Eleanor Rigby 8,85
Golden Slumbers 8,82
Happiness Is A Warm Gun 8,82


Ostatnio edytowany przez greg Pią Mar 23, 2007 6:27 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Oceana
PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 6:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Honey Don't 7
Honey Pie 8
I Am The Walrus 10
I Call Your Name 7
I Don't Want To Spoil The Party 3
I Feel Fine 4
I Me Mine 7
I Need You 9
I Saw Her Standing There 10
I Should Have Known Better 7
I Wanna Be Your Man 9

Mam nadzieję, że nie wywołałem niczym kontrowersji :oops: (starałem się - ocenę za I Don't Want To Spoil The Party - traktujcie z przymrużeniem oka)...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Oceana
PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 7:11 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Maveric napisał(a):
Honey Don't 7
Honey Pie 8
I Am The Walrus 10
I Call Your Name 7
I Don't Want To Spoil The Party 3
I Feel Fine 4 :roll:
I Me Mine 7
I Need You 9
I Saw Her Standing There 10
I Should Have Known Better 7
I Wanna Be Your Man 9

Mam nadzieję, że nie wywołałem niczym kontrowersji :oops: (starałem się - ocenę za I Don't Want To Spoil The Party - traktujcie z przymrużeniem oka)...




No wiesz?I Feel Fine :roll:

Pa

P.S A czemu w tym zestawieniu nie ma If I Fell ????? :roll:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Ostatnio edytowany przez Tomek Pon Gru 05, 2005 6:33 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 7:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Honey Don't - takie sobie... nie przepadam i raczej nigdy nie przepadałam za tym nagraniem, chociaż wiem, to raczej dziwna ocena - 5

Honey Pie - Dla mnie to po prostu zawsze był kawał McCartney`a :wink: kawałek z gatunku "When I`m 64" tylko spokojnie! Widzę różnicę w poziomie :wink: - 6

I Am The Walrus - Wierzcie mi lub nie, ale spodobał mi się już z początku :wink: może to przez ten rozmarzony, półsenny, taki trochę przeciągany głos Johna... - 7

I Call Your Name - sama nie wiem co mi się w tym podoba, ale jednak daję - 6

I Don't Want To Spoil The Party - 6

I Feel Fine - no i tu jest coś dziwnego :wink: z jednej strony mi się podoba, a z drugiej często ten utwór omijam słuchając na płycie :wink: jest ciekawy, powala już tym sprzężeniem (chyba tak to się określa :P :oops: ) gitary na początku, ale... po jakichś 30 sekundach zaczyna mnie trochę... nudzić :oops: :wink: - 7

I Me Mine - Zaraz powiecie, że przesadzam :wink: to dla mnie jeden z najpiękniejszych utworów Harrisona jeśli chodzi o jego beatlesowską twórczość. A do tego jak skromnie prezentował go Richardowi :wink: na "Let It Be" :wink: a i nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale pierwsza część "I Me Mine" przypomina mi rytm walca... :oops: :wink: - 10 (tak, właśnie 10 :D :wink: :P )

I Need You - kiedyś bardzo podobał mi się rytm perkusji w tym kawałku, ale to było wtedy kiedy jeszcze słabo (słabiej niż teraz :wink: :lol: ) znałam twórczość Fab Four :wink: - 5

I Saw Her Standing There - klasyk, wyjątkowo dobra piosenka i to w dodatku na debiucie :shock: :D - 7

I Should Have Known Better - podobne odczucia jak powyżej :wink: - 7

I Wanna Be Your Man - eee odstaje ten numer jakoś od reszty :? Ringo dziwnym trafem :wink: zawsze dostawał takie najprostsze melodyjnie piosenki do zaśpiewania :roll: no i tekstu to ja już nie zdzierżam :wink: bez urazy :wink: - 4

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 9:16 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Honey Don't 7
Honey Pie 7
I Am The Walrus 10
I Call Your Name 7
I Don't Want To Spoil The Party 5
I Feel Fine 8
I Me Mine 8
I Need You 9
I Saw Her Standing There 8
I Should Have Known Better 7
I Wanna Be Your Man 8

_________________
Ic-Zaps


Ostatnio edytowany przez satfreee, Pon Gru 05, 2005 6:29 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Oceana
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 12:45 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Tomek napisał(a):
Maveric napisał(a):
Honey Don't 7
Honey Pie 8
I Am The Walrus 10
I Call Your Name 7
I Don't Want To Spoil The Party 3
I Feel Fine 4 :roll:
I Me Mine 7
I Need You 9
I Saw Her Standing There 10
I Should Have Known Better 7
I Wanna Be Your Man 9

Mam nadzieję, że nie wywołałem niczym kontrowersji :oops: (starałem się - ocenę za I Don't Want To Spoil The Party - traktujcie z przymrużeniem oka)...




No wiesz?I Feel Fine :roll:

Pa

P.S A czemu w tym zestawieniu nie ma If i Feel ????? :roll:



hmmm...domyśl się... (podpowiedź: to jest alfabetyczne zestawienie)

satfree- prosze usun If I feLL ze swoich ocen, to bedzie w dalszych zestawieniach


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Oceana
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 10:44 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Honey Don't 4 nie porywa mnie
Honey Pie 8 cudowny klimat starej płyty, dowcipna historyjka, piękna melodia, aż chce się nucić cały dzień na okrągło :D
I Am The Walrus 10 klasyka 8)
I Call Your Name 7 najlepszy kawałek ze średnio udanej "czwórki" z 1964. Wersja Ringo z Traveling Wilburys jeszcze lepsza 8)
I Don't Want To Spoil The Party 3 nudy
I Feel Fine 10 zawsze w moim THE BEATLES TOP 10! Ten zgrzyt sprzężenia gitarowego na otwarcie. Te elekryczne-elektryzujące gitary, bas i perkusja, ta żwawość i energia, ten cudowny wokal i wreszcie powalająca solówka z przejściem perkusyjnym. Panie i Panowie oto The Beatles w swojej najlpeszej postaci! 8)
I Me Mine 6 łabędzi śpiew Beatlesów. Z ostatniej sesji nagraniowej (03 i 04 stycznia 1970, ale już bez Johna zajętego w Danii swoją piękną żoną.
I Need You 5 takie sobie, bez żadnego jaja, jak większość wczesnych kompozycji George'a.
I Saw Her Standing There 10 klasyk. Kapelusze, lub berety, z głów! 8)
I Should Have Known Better 8 prawie że olśniewa, cudowne nagranie, mocny punkt na płycie i swietna scena w filmie - Beatlesi grają w karty w wagonie pocztowym 8)
I Wanna Be Your Man 6 może być, żadna rewelacja ale "kopa" ma :)


Utwór If I Feel nazywa się prawidłowo If I Fell, co oznacza Gdybym Zakochał Się, a nie Gdybym Poczuł.
To jest taki zwrot po angielsku: to fall in love (zakochać się)
w czasie unreal past jest to właśnie forma "fell" (If I Fell)
:wink: :)

pzdr

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 2:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Honey Don't 3
Honey Pie 8
I Am The Walrus 10
I Call Your Name 4
I Don't Want To Spoil The Party 4
I Feel Fine 6
I Me Mine 10
I Need You 7
I Saw Her Standing There 6
I Should Have Known Better 7
I Wanna Be Your Man 4 - dałbym niższą ocenę gdyby nie późniejsza soundcheckowa wersja solowego Paula, ona ratuje ten utwór

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Oceana
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 5:40 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Pawel napisał(a):

Utwór If I Feel nazywa się prawidłowo If I Fell, co oznacza Gdybym Zakochał Się, a nie Gdybym Poczuł.
To jest taki zwrot po angielsku: to fall in love (zakochać się)
w czasie unreal past jest to właśnie forma "fell" (If I Fell)
:wink: :)

pzdr


Sorki,gdyz zawsze mi sie to mylli z Feel( I Feel Fine :wink: )I chyba do konca życia bede sie motał przy tym tytule.
Poprawka If I Fell :D

Dzieki Pawle :D ,a greg Tobie również za udzielenie info :wink:


P.S Jestem tylko Czlowiekiem, Wybaczcie :oops:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 6:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Już myślałem, że I Am The Walrus będzie pierwszym utworem, który zepchnie lidera wreszcie. Wygląda na to, że moje nadzieje zostały rozwiane :wink: Ale jest jeszcze jeden pewniak, tak mi się wydaję.

Greg: chyba teraz juz nie myślisz, że nasza zabawa spotyka się z coraz mniejszym naszym zainteresowaniem. :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 5:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Honey Don't - całkiem fajny utworek. W takich małych dawkach (1 utwór na płytę) kawałki zaśpiewane przez Ringa sprawdzają się. Ale już pełnym wymiarze (solowa twórczość) jest nie do zniesienia. A tak zawsze jego utwory to jakieś tam małe rodzynki w powodzi całej reszty utworów zdolniejszych kolegów. 3/10

Honey Pie - Niesamowicie uwielbiam te wodewilowe ciągoty McCartneya :D Tyle dobrego się wnich dzieje. I też cudnie urozmaicają płyty Bitlów. 8/10

I Call Your Name - To chyba ostatni utwór Czwórki jaki poznałem (jakieś 3 lata temu). Lennon nie często w początkowym okresie działalności zespolu tworzył takie soczyste kawałki, raczej sięgał po cudze rock and rolle. Solo wyborne i tak świetnie przyśpiesza w końcówce, a i początkowy riff wyśmienity. Chyba pierwsza ostrzejsza kompozycja Johna. 5/10

I Don't Want To Spoil The Party - A to przykład takiego Lennonowskiego 'marudzenia'. Słabizna. 3/10

I Feel Fine - Nigdy nie pociagał mnie ten kawałek. Tekst jak dla mnie 'pod publikę', z tego co czytałem to w tym okresie John był przytłoczony Beatlemania i raczej nie czuł się "fine". W pamięc zapada poczatkowe sprzężenie gitary (pierwszy beatlesowski eksperyment?), którego Lennon nie pozwolił wyciąć. I dobrze zrobił :) 4/10

I Me Mine - Utwór dla mnie porażający! :D Dosłownie jeden z 5 najlepszych u Georga. Wersja z filmu let It Be jest jeszcze lepsza! Ten niewykorzystany fragment jest wspaniały. Dla mnie to najlepszy moment filmu! Po za tym kocham te kontrastowe w klimacie i ekspresji zwrotki i refreny. Dziesiątki nie dam tylko dlatego, że w oficjalnej wersji powtórzono ostatnią minutę utworu, ponieważ nigdy go w czwórkę nie dokończyli, a utwór trwał ledwo 1,5 minutki. 9/10

I Need You- pierwsza oznaka geniuszu Harrisona! Niezwykłej urody utwór. 8/10

I Saw Her Standing There - Świetny numer na rozpoczęcie płyty, jak i całej twórczości... 6/10

I Should Have Known Better - Absolutna REWELACJA! Tyle ciepła ma w sobie ten kawałek, że od razu przyjemnie się robi. :) 8/10

I Wanna Be Your Man - utwór, który zrobił ze Stonensów gwiazdę (pierwszy singel zespołu, podarowany od Johna i Paula). Ale sami też go wykorzystali, co prawda ze średnim skutkiem ale zawsze... 3/10

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 6:16 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Honey Don't 3 (niby hołd dla Carla Perkinsa ale mimo wszystko typowy wypełniacz)

Honey Pie 9 (swingowy wodewilowy kawałek podkreślający niesamowity zmysł kompozytorski McCartneya, wspaniałe solo i ogromne wyzwanie dla muzyków grających techniką Finger Style)

I Am The Walrus 10 (nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego 10)

I Call Your Name 7 (uwielbiam tą kompozycję przedewszystkim za partie gitary w refrenie i jazzujący basik w solówce. Pełny smak utworu można dostrzec słuchając wersji z BBC (31.03.1964) wg mnie własnie tam pokazali jak ten utwór należy grać...a propo wersji Ringo jest ona zrobiona bardzo beatlesowko nawet zbytnio nie dłubał w aranżacji..z tego co pamiętam jest tam trochę inne solo)

I Don't Want To Spoil The Party 5 (ukochany przez fanów dwugłos Paula i Johna w refrenie, beatlesowski trade mark po wsze czasy...ale mimo wszystko nie jest to szczyt ich możliwosci w sumie przyjemny kawałek na dość słabym B sidzie Beatlów Na Sprzedaż)

I Feel Fine 5 (kawałek którego nie słuchałem od 2-3 lat.... Olbrzymi plus za sprzężenie w intrze i świetny riff. Tekst jednak mi nie pasuje podobnie jak bas, sądze że mogli to zrobić lepiej)

I Me Mine 4 (nie wiem nawet co napisać...męczyli się nad tym cały styczeń 1969 roku i całość wyszła jakby na przekór... im więcej pracowali tym mieli gorszy efekt. I tutaj Paweł ma racje to już nie byli Beatlesi ...)

I Need You 7 (za co lubie ten utwór ?? primo - volume pedal - zastosowany chyba pierwszy raz u Beatlów, secundo - baaardzo oszczędna perkusja która jest jakby tłem do akustycznej gitary i Gretscha dopiero w Middle Eighcie odzywa się nam 'piórnik' 3) uwielbiam konstrukcje melodyczną od słów That's when it hurt me... do końca refrenu4) wspaniałe zakończenie)

I Saw Her Standing There 10 (utwór który dla mnie jest w zasadzie chyba najwazniejszy i żałuje że nie mogę dać nawet 20/10 :) , wiąże z nim niesamowite wspomnienia i osobiste emocje.... kawałek szczególny również dla Paula, grany co chwile od 1986-Prince Trust Rock Gala do Glastonbury 2004 ...pożegnaliśmy go dopiero w tym roku ..wracając do wersji Beatlów - najlepsza forma wokalna Paula która w takiej postaci (chodzi o power i żywioł) wróciła dopiero w 1968 roku niesamowity bas i gitary..ciekawostka : w obiegu krąży w sumie 12 wersji (wraz z nakładkami,breakdownami itd :)) tego utworu - oczywiscie nagranego 11 lutego 1963 ..beatle postanowili jednak że pierwsza wersja jest najlepsza i tą umieścili własnie na płycie (choć samo naliczanie na "Please Please Me" jest z wersji 9 :D zaiste dziwna polityka)

I Should Have Known Better 7 (A Hard Day's Night jest w całości magiczna a ten kawałek nosi w sobie tyle optymizmu i radośći że daje mu siódemke... lubie i uważam że jest lepszy od utworu tytułowego)

I Wanna Be Your Man 2 (wersja Stonesów kładzie ją na łopatki, poprostu wieje nudą...gwóżdz do trumny na Beatlesowskiej trasie 1966)

_________________
www.inrock.prv.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 11:24 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Honey Don't - Beatlesi potrafili zagrać nadać niejednemu rock'n'rollowemu standardowi całkowicie nowy wymiar i tym samym uczynić go o niebo lepszym od oryginału. Tutaj niestety tego zabrakło. 3

Honey Pie - kiedyś nietrawiony przeze mnie, obecnie bardzo, bardzo lubiany. Szczególnie podoba mi się wyraźnie odczuwalna inspiracja muzyką lat 20. 8

I Am The Walrus - 10. Za wszystko. A to "wszystko" jest po prostu DOSKONAŁE!

I Call Your Name - kolejna niedoceniana perełka. Jak dla mnie mogła by być nawet A-side'em singla. 7

I Don't Want To Spoil The Party - stawiam 7 (dlaczego :?: a bo tak) i tym samym staję się "outsiderem" :wink:

I Feel Fine - przepadam za tym, od początku do końca, od słynnego riffu do finalnego "Oh:!:" Johna. 8

I Me Mine - ktoś mi kiedyś "pojechał", że przy Beatlesach nie da się tańczyć... a gdy słyszę ten kawałek, to nawet gdy siedzę, moje stopy jakoś nie mogą utrzymać się w jednym miejscu :wink: Podoba mi się ten "wzrost napięcia" i jego wybuch w refrenie... Jak dla mnie kolejny dowód na to, że dać George'owi rozwinąć skrzydła i ... powstanie arcydzieło. 9

I Need You - jak najbardziej w porządku. Na litość boską, George miał wtedy zaledwie 22 lata i prawie żadnych prób kompozytorskich na koncie! 5

I Saw Her Standing There - coś ma w sobie ten kawałek, gdyż tak na codzień wydaje mi się, że za nim nie przepadam, ale jak przyjdzie mi włączyć sobie "Please Please Me" to jakoś nie ma siły, bym go ominęła... 9

I Should Have Known Better - w mojej opinii wyrasta ponad przecietność, lecz niczym niezwykłym nie powala. 6

I Wanna Be Your Man - a ja tam go lubię i już :!: I mam w nosie to, że wersja Stonesów jest podobno o niebo lepsza. Nie zastanawiam się nad tym i po prostu się nim cieszę - 5.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Nie Lut 26, 2006 4:35 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 07, 2005 5:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
McCarney'u Hubercie dodaj swe ocenki kilku poprzednim kolejkom bo jakoś tak umknęły bez Ciebie, ale jak się dopiszesz teraz to Greg i tak policzy Twoje głosy. :)

Ale literka H namieszała w czołówce! Szkoda, że Happiness jest dziesiąty, mi marzyło się podium :wink: Ale z drugiej strony średnia utworów od 10 do 4 miejsca jest minimalna! Jedna osoba praktycznie może przewrócić wszystko do góry nogami. :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Oceana
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 3:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Honey Don't 4
Honey Pie 8
I Am The Walrus 9
I Call Your Name 8
I Don't Want To Spoil The Party 7
I Feel Fine 8
I Me Mine 6
I Need You 9
I Saw Her Standing There 9
I Should Have Known Better 9
I Wanna Be Your Man 6


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 8:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Honey Don't - 3
Honey Pie - 5
I Am The Walrus - 10
I Call Your Name - 6
I Don't Want To Spoil The Party - 6
I Feel Fine - 8
I Me Mine - 6
I Need You - 5
I Saw Her Standing There - 9
I Should Have Known Better - 9
I Wanna Be Your Man - 2

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 5:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
I AM THE WALRUS - Za pierwszym przesłuchaniem doznałem wstrząsu! :shock: Ale melodycznie zupełnie mnie nie zachwycił. :shock: :o :wink: Ale z czasem okazał się jeszcze lepszy niz Strawberry Fields. Był czas, że dzień bez Walrusa był straconym dniem! 10/10

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 10:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Intryguje mnie mnie dlaczego walrus dał I Am The Walrus zaledwie nędzne 9! :shock: :twisted: :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 9:48 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 04, 2005 9:05 am
Posty: 21
Honey Don't - 4
Honey Pie - 4
I Am The Walrus - 10
I Call Your Name - 6
I Don't Want To Spoil The Party - 6
I Feel Fine - 9
I Me Mine - 7
I Need You - 6
I Saw Her Standing There - 10
I Should Have Known Better - 9
I Wanna Be Your Man - 3


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 14, 2005 8:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
Intryguje mnie mnie dlaczego walrus dał I Am The Walrus zaledwie nędzne 9! :shock: :twisted: :lol:

Hm... ;-) Na coś jeszcze trzeba te dychy zostawić ;-) Mój nick nie ma w tym przypadku przełożenia na ocenę ;-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY