Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 4:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 5:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jakiś czas temu odgrzebałem starą gazetę z 2000 roku z bardzo ciekawym artykułem Daniela Wyszogrodzkiego z okazji wydania "1" Beatlesów.
Na końcu tego tesktu pojawiła się informacja, że w/w autor napisał książkę "Beatlesi - Rewolucja", która miała wyjść w 2001 roku. No właśnie, miała... Wszystko wskazuje na to, że jednak nigdy nie wyszła.
Pytanie brzmi: czy ktoś zna powody wstrzymania tej ksiażki? Czy Wyszogrodzki ją w ogole ukończył? Jeśli tak, to czy mozna przeczytac jakies jej fragmenty?

Styl pisarski autora bardzo mi odpowiada. Poza tym lubie gościa za to, że (i jak!) wspomniał w tym artykule o utworze Wild Life: Zaś wykonanie wokalne Oh Darling z albumu ABBEY ROAD (a później Monkberry Moon Delight czy Wild Life z okresu kariery solowej) sprawia, że łza się w oku kręci na myśl do czego zdolny jest ten facet, kiedy odezwą się w nim męskie hormony. .

Ten artykuł można przeczytać w sieci:
http://www.wyszogrodzki.pl/index.php?op ... &Itemid=26

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 8:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Yer Blue napisał(a):
J czy ktoś zna powody wstrzymania tej ksiażki? Czy Wyszogrodzki ją w ogole ukończył? Jeśli tak, to czy mozna przeczytac jakies jej fragmenty?


Piotrek, kiedyś o tym już wspominałam: viewtopic.php?f=9&t=105&p=535&hilit=Wyszogrodzki#p535

Zresztą przytoczę mój post, napisany jeszcze pod moim starym nickiem:
Przeglądając kiedyś strony pomaton emi natknęłam się na tekst 27 powodów dla których The Beatles to najważniejszy zespół minionego wieku. Ku mojemu zaskoczeniu ów fragment pochodził z książki Daniela Wyszogrodzkiego „The Beatles – Rewolucja”, która ponoć ukazała się w 2001r, nakładem wydawnictwa Iskry. Niestety, po skontaktowaniu się z wydawnictwem okazało się, że pan Wyszogrodzki zrezygnował z napisania książki. A szkoda.... zapowiadała się nieźle. Pozostaje pytanie dlaczego?

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 30, 2013 4:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dzięki za odpowiedź, Kasiu.
Jakoś mi się nie chcę wierzyć, że zupełnie zrezygnował, skoro reklamowano ją na kilka miesięcy przed wydaniem. W tej gazecie (nazywa się "Fuga") napisano nawet, że Wyszogrodzki juz ją napisał. Czyli albo nie wiedzieli co piszą (co jest wątpliwe, skoro znany był juz wydawca), albo pan Daniel po prostu zawiesił projekt w trakcie pracy. Może go temat przerósł. Wielka szkoda.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY