Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 2:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Beatle weekend
PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 11:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ktoś się wybiera/wybrał? Z tego co się zorientowałam to Beatle weekend w Liverpoolu zaczął się 24, a skończy koło 31 sierpnia.
A może ktoś już w zeszłym roku był?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 12:40 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ja byłam kilka lat temu... ale powrót tam wciąż leży, niestety, w sferze moich marzeń. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że się spełnią :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 1:28 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Cytuj:
Ja byłam kilka lat temu...


Nie tak skromnie Rito. Byłaś na bardzo ważnej imprezie. Zapowiadano ją między innymi tak: "30 sierpnia w Liverpoolu świętowany będzie Dzień Żółtej Łodzi Podwodnej. Przybędzie ponad 100 000 fanów z 35 krajów. 180 zespołów na 40 scenach będzie grało utwory Beatlesów. Przed ratuszem stanie wielka Żółta, a spora część miasta zostanie zamknięta dla ruchu ulicznego. Na ten jedyny dzień centrum Liverpoolu pomalowane zostanie na żółto"

Wybieram się na Beatlesowski weekend do Liverpoolu, jeszcze nie wiem w którym roku, ale na pewno kiedyś to nastąpi :wink:

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 2:19 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Kasia napisał(a):
"30 sierpnia w Liverpoolu świętowany będzie Dzień Żółtej Łodzi Podwodnej. Przybędzie ponad 100 000 fanów z 35 krajów. 180 zespołów na 40 scenach będzie grało utwory Beatlesów. Przed ratuszem stanie wielka Żółta, a spora część miasta zostanie zamknięta dla ruchu ulicznego. Na ten jedyny dzień centrum Liverpoolu pomalowane zostanie na żółto"


Ach, te wspomnienia :) :) :)

Cytuj:
Wybieram się na Beatlesowski weekend do Liverpoolu, jeszcze nie wiem w którym roku, ale na pewno kiedyś to nastąpi :wink:


To może marzenia spełnią się nam razem - w końcu co dwie osoby marzące, to nie jedna :wink: .

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 3:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Jak to ładnie ujęłaś Rito dla mnie też taki wyjazd na Beatle weekend pozostaje na razie (oj długie będzie to "na razie" :wink: :roll: :? :? ) TYLKO w sferze marzeń... :roll: :? :?
Ech, jak ja zazdroszczę tym, którzy mieszkają w Anglii. Dla nich to wszystko jest dużo prostsze :roll: :(

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 8:46 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Znalazłam w swoich szpargałkach opis imprezy. Niejaki Krzysztof Graj wspomina między innymi, że:
"...The Mathew Street Festival rozpoczynał się w poniedziałkowe południe, więc przezornie postanowiłem obejść co ważniejsze miejsca jeszcze przed tą godziną. Sześć scen głównych stało już w największej gotowości, a ulicami przechodzili pierwsi muzycy mający za kilkadziesiąt minut na nich wystąpić. Ponieważ większość z nich nosiła stroje z 'epoki', wydawało się, że to nadal rok 1961 i to Beatlesi idą właśnie do Cavern, by zagrać kolejny koncert.
... Na scenie pierwszej przy Castle Street, nazwanej nie bez powodu Yellow Submarine, przez cały czas królowała muzyka Beatlesów (scena była dokładną repliką Żółtej Łodzi Podwodnej, której burta po otwarciu odsłaniała koncertowy podest).
.... Kiedy na koniec przed publicznością pojawili się elegancko ubrani młodzi ludzie, wyglądający dokładnie tak jak The Beatles z początku lat sześćdziesiątych, wśród publiczności zapanowało wielkie ożywienie. Wszystkie piosenki zostały wspólnie odśpiewane i niejednokrotnie odtańczone, a momentem szczególnym było wykonanie Imagine, dedykowane pamięci Johna Lennona.
... Liverpool 30 sierpnia był miejscem, w którym znów na jeden dzień zapanowała Beatlemania... "

Droga Rito, kiedyż to będzie nam dane usłyszeć Twą relację?

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 8:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
dzięki Kasiu! :D :P :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY