Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 2:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ringo<--->McCartney
PostWysłany: Nie Lip 17, 2005 11:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
W odniesieniu do ostatnich wypowiedzi Starra dotyczących jego nieobecności na Live 8 i niezaproszeniu jego osoby do wystąpienia na tym koncercie co jest co najmniej - cytuję :wink: - "rozczarowujące" :wink: :D pozwolę sobie zamieścić jego późniejsze wyjaśnienie co do wcześniejszej wypowiedzi dotyczącej jego rozczarowania, że krótko mówiąc Paul o nim niejako zapomniał (może było to trochę inaczej, nie wnikam)

A oto co powiedział dużo później Ringo:

Cytuj:
"First and foremost he is NOT fuming and had no rancor in any of his comments, only his trademark wit. He said emphatically that he and Macca would not play together, the same way he used to be emphatic about he and Paul and George not playing together . . . They may occupy shared stage but will never 'play together' in the formal way in which these questions were meant. . . . I think it is needless to say he and Paul are close the way all the Beatles were. Any rancor or resentments that the media make up is just that -- made up."

As for Live 8: "He (Ringo) was always supposed to be in the U.S. doing promo during the Live 8 shows. . . When he is asked about Live 8 he says simply he was not asked to do it and then goes to applaud Bob Geldof and the wonderful thing he has done with this show and cause."


To chyba nieco rozjaśniło sprawę (wybaczcie, ale nie mam siły tłumaczyć tego na polski :wink: ), a trzeba przyznać, że (sądząc po niektórych waszych komentarzach) to dobrze zrozumieliście Starra nie zważając na to, że prasa zrozumiała i przekazała jego słowa dosłownie. Od siebie mogę dodać, że niedawno dowiedziałam się, iż te pare zdań Ringo (zarówno tych o braku zamiarów wspólnego koncertowania z Paulem jak i tych o rozczarowującym niezaproszeniu go na Live 8 8) były tylko małą cząstką obszernego wywiadu, w którym były Beatles dokładniej wyjaśniał o co mu chodziło... :roll: no tak.... tak to jest jak prasa wyrwie parę zdań z kontekstu.... zupełnie jak Lennon i jego "Jesteśmy popularniejsi od Jezusa"... ech :roll: :roll: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 20, 2005 4:54 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Pan Starr coraz bardziej mnie zdumiewa.Dumnie słucham jego nowej płyty i z szacunkiem odnosze sie do jego zdania :P .

Tak do końca nie wiemy jaki jest kontakt miedzy "Serem" Paulem a Ringo Starem. Moim skromnym zdaniem zachowują sie czasami jak dzieci 8) :P .
Znając :roll: upór Paula i żelazną dłoń Ringo nie mamy co liczyc na jakies wspólne koncerty itd. :x

Troche to dziwne tacy wielcy "bracia" a jeden od drugiego zdala. :roll:
Jaka sytuacja jeszcze raz powtarzam nie wiemy ale bądź co bądź to dla nas (fanów)bardzo smutne orzeczenia i informacje :cry: .




Widac Beatlesi rozstali sie ostatecznie w końcówce lat 60 i wcale nie chcą tego zmieniac. :cry: :(

No cóz.... :?


Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 20, 2005 5:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Przyznaję Ci rację Tomku- choć też mi z tego powodu jest smutno...
Okazjonalnie by może i zagrali, ale czy tworzyliby coś nowego??? To tylko domysły. A stosunki obu panów....to tak jak i między nami- ma się przyjaciół, kolegów, z którymi wiele nas łączy i w pewnym momencie drogi się rozchodzą. Potem trudno jest znaleźć wspólny język. Cóż, przyjaźń prawdziwa to dziś wielki skarb.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 12:24 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
to jest wlasnie bardzo smutne w "koncach" i zawsze gdy czytam takie wiadomosci, ze niegy nie zagraja razem etc. to mnie az sciska w sercu, nie wiem dlaczego i moze to glupie, ale tak po prostu jest...

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 10:21 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Dodam tylko od siebie, że z dwojga złego to wolałbym aby Ringo zagrał ,czy nawet zaśpiewał z Paulem,a nie George Michael...byłby to bardzo beatlesowski akcent... Cóż stało się inaczej.....

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 10:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
beatles napisał(a):
Dodam tylko od siebie, że z dwojga złego to wolałbym aby Ringo zagrał ,czy nawet zaśpiewał z Paulem,a nie George Michael...byłby to bardzo beatlesowski akcent... Cóż stało się inaczej.....


Ja bym nawet przeżyła Michaela w duecie z Paulem gdyby tylko Ringo grał na perkusji :wink: Niestety nie nam było o tym decydować :wink: :roll: Choć rzeczywiście żal, że niegdysiejsi przyjaciele nie potrafią się teraz dogadać :roll: :? :(

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY