Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 2:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 12:48 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
nie widzialam programu, ale wole tak jak ty wierzyc ze byli przyjaciolmi, bo byli, bo jak moznaby inaczej stworzyc tyle wspanialych piosenek razem nie kochajac sie?

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 2:56 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Nie Maj 30, 2004 11:48 am
Posty: 58
Miejscowość: Olsztyn, a w zasadzie okolica tegoż
Ten program to kolejny kit. Więcej ich łączyło niż dzieliło. To słychać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 3:22 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Gru 08, 2004 2:44 pm
Posty: 3
Jak dla mnie Discovery trochę przekoloryzowało... Po obejrzeniu tego programu można stwierdzić, że rywalizowali na śmierć i życie i wręcz się nienawidzili.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 1:43 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Jestem kolejnym który nie oglądał tegoż programu i żałuję, bo przegapiłem to. Sądzę jednak że i mnie ten program nie jest w stanie przekonać do tak skrajnych poglądów. Rywalizacja wcale nie musi oznaczać niechęci czy nienawiści, przecież dzięki tej ich rywalizacji powstało tak wiele tak wspaniałych utworów, a to że się bardzo lubili widać praktycznie na wszystkich filmach z nimi, wystarczy przejrzeć sobie Beatles Anthology (szczególnie podoba mi się 3 wersja Hello Goodbye).
To, że z czasem się przestali lubić to już inna historia, ale za czasów The Beatles byli świetnie zgranym duetem pod każdym względem.

_________________
pozdrawiam, MichMistrz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 10:35 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
Nie masz czego żałować... ten program to zbiór banałów i wyciskanie nieświeżej cytryny. W mojej opinii, powtarzqam, że programy Discovery na jakikolwiek temat są bardzo przekoloryzowane, tym samym nieprawdziwe, nastawione na tanią pseudonaukową publiczkę. Obejrzałem dokumencik i jestem zniesmaczony. Szkoda było czasu spędzonego przed TV really.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 8:41 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
Według mnie to ten program tylko pokazał ich najgorsze cechy. Z Johna zrobił samoluba, a z Paula również. Bardzo mnie to oburzyło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 11, 2005 9:44 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Ja nie oglądałam tego programu, ale nie żałuję...
Sądze, że na pewno nie byli rywalami a już nie w znaczeniu wrogów, jeśli już to była zdrowa rywalizacja, która przyniosła wiele dobrego. Nie sądzę tez, że później przestali się lubić jak uważa MichMistrz. Po prostu wyprali parę brudów publicznie a prasa to podchwyciła. I cągnie się to tak do dzisiaj jak smród - jedna gazetka powiela drugą i tak od lat niczym w zabawie w głuchy telefon. Telewizja też nie lepsza. Czymże innym jest ów wspomniany tu program jak nie szukaniem sensacji. Kto by tam chciał oglądać program o Johnie i Paulu - dwóch zgodnych i lubiących się chłopaczkach? Nienawiść, zawiść, dokopywanie lepiej się sprzedaje, więc trzeba trochę podkolorować, uwypuklić jakieś sprawy z przeszłości.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 12:22 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Mogę tylko przyznać wam rację. Film obejrzałam już dosyć dawno, ale pamiętam doskonale i dobrych wraże po nim nie miałam. Wszystko moim zdaniem było w tym...w tym...dokumencie?? :lol: (przynajmniej na Discovery był tak nazwany)było wypaczone i wyolbrzymione. Przede wszystkim Johna I Paula ukazali jako rywali i nieprzyjaciół już od samego początku. Czasem, aż trwożę się czy "nowi"fani Beatlesów po obejrzeniu tego filmu nie będą mieli przypadkiem źle, błędnie wyrobionego zdania na temat zespołu. Już za taki rzeczy to Discovery powinno odpowiadać!!! To tyle. Pozdrawiam :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY