Nowość Wydawnictwa SQN
Płyty wydane w styczniu:

5 My Bonnie / The Saints (S - 1962)
9 Nobody Told Me / O Sanity (S - 1984)
10 The Concert For Bangladesh (LP - 1972)
11 Please, Please Me / Ask Me Why (S - 1963)
12 Y Not (LP - 2010)
14 Liverpool 8 (LP - 2008)
15 My Sweet Lord (S - 1971)
16 Woman / Beautiful Boys (S - 1981)
17 Yellow Submarine (LP - 1969)
21 The U.S. Albums (box - 2014)
23 Milk And Honey (LP - 1984)
25 When We Was Fab (S - 1988)
27 Amoeba's Secret (LP - 2009)
30 Ringo 2012 (LP - 2012)
31 No.9 Dream / What You Got (S - 1975)
Klasyka rocka wydana w styczniu:

4 Doors (The Doors) (LP - 1967)
4 Rumours (Fleetwood Mac) (LP - 1977)
12 Led Zeppelin (Led Zeppelin) (LP - 1969)
27 Heartbreak Hotel (Elvis Presley) (S - 1956)
27 Run RunAway (Slade) (S - 1984)
28 Mr. Blue Sky (ELO) (S - 1978)
30 Epic (Faith No More) (S - 1990)

The Beatles Polska: Hollywood Vampires zagrają w Polsce

Hollywood Vampires zagrają w Polsce

2017-11-02,  autor: kasia

Prawdziwa gratka dla fanów Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego. Trio znane jako Hollywood Vampires wystąpi po raz pierwszy w...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 198) 
The Beatles Polska: Październikowe pytanie w ramach You Gave Me The Answer

Październikowe pytanie w ramach You Gave Me The Answer

2017-10-30,  autor: Agoosia

Październikowa odsłona cyklu You Gave Me The Answer nawiązywała do Halloween. Tym razem wybrano pytanie od fanki ze Stanów Zjednoczonych. Audra z...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 199) 
The Beatles Polska: Nie żyje Fats Domino

Nie żyje Fats Domino

2017-10-25,  autor: kasia

Jeden z pionierów rock'n'rolla, nowoorleański muzyk Fats Domino, nie żyje. O jego śmierci poinformowała córka. Miał 89 lat. Antoine Domino, zn...
komentarze (www: 9, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 266) 
The Beatles Polska: Mini należący do Ringo Starra trafi pod młotek - zapowiedź aukcji

Mini należący do Ringo Starra trafi pod młotek - zapowiedź aukcji

2017-10-25,  autor: Agoosia

W zbiorach londyńskiego domu aukcyjnego Bonhams znalazło się auto należące kiedyś do perkusisty The Beatles. Na 2 grudnia 2017 roku przewidziano...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: pamiątki   (wizyt: 309) 

"Come Together" w The Voice of Poland

2017-10-25,  autor: Agoosia

Program "The Voice of Poland" od kilku sezonów cieszy się sporą popularnością, kolejne edycje tego talent show przyciągają widzów i utalentowa...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 253) 
The Beatles Polska: Paul McCartney wspiera walkę z rakiem piersi

Paul McCartney wspiera walkę z rakiem piersi

2017-10-25,  autor: Agoosia

Miesiąc październik od wielu lat nazywany jest "Miesiącem Świadomości Raka Piersi". W 2008 roku Europejska Koalicja do Walki z Rakiem Piersi usta...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: foto   (wizyt: 110) 
The Beatles Polska: O tym jak Jann Wenner okłamał Paula McCartneya

O tym jak Jann Wenner okłamał Paula McCartneya

2017-10-24,  autor: kasia

24 października ukazała się książka Joe Hagana "Sticky Fingers: The Life and Times of Jann Wenner and Rolling Stone Magazine". Na początku, Jann...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: book   (wizyt: 280) 
The Beatles Polska: The Beatles symfonicznie w ICE Kraków – zapowiedź

The Beatles symfonicznie w ICE Kraków – zapowiedź

2017-10-22,  autor: kasia

Już 22 października 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków zabrzmią największe przeboje zespołu THE BEATLES w symfonicznych aranżacjach. W nowyc...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 410) 
The Beatles Polska: Za kulisami najnowszego filmu o piratach McCartney śpiewał o prostytutce

Za kulisami najnowszego filmu o piratach McCartney śpiewał o prostytutce

2017-10-11,  autor: Agoosia

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć Paula McCartneya w filmie o przygodach piratów "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" (ang. "Pirates of the Carib...
komentarze (www: 2, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 361) 
The Beatles Polska: Paul i Ringo pamiętali o urodzinach Johna

Paul i Ringo pamiętali o urodzinach Johna

2017-10-09,  autor: kasia

Paul McCartney I Ringo Starr pamiętali o 77. urodzinach Johna Lennona. McCartney umieścił na Twitterze zdjęcie z Johnem Lennonem, które podpisa...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 296) 
The Beatles Polska: Liam Gallagher o nietypowej rozmowie z Paulem McCartneyem i inspiracji Yoko Ono

Liam Gallagher o nietypowej rozmowie z Paulem McCartneyem i inspiracji Yoko Ono

2017-10-07,  autor: kasia

Na początku października ukazał się debiutancki solowy album "As You Were" Liama Gallaghera. Krążek Liama rozchodzi się jak świeże bułeczki,...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 346) 
The Beatles Polska: Skarpetki Yellow Submarine

Skarpetki Yellow Submarine

2017-10-07,  autor: kasia

Pomysł na markę Happy Socks narodził się jesienią 2008 r. w Sztokholmie. Za jej powstanie odpowiedzialna jest dwójka przyjaciół Mikael Söderl...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 348) 
The Beatles Polska: Akademia Rocka rusza na Uniwersytecie Opolskim

Akademia Rocka rusza na Uniwersytecie Opolskim

2017-10-04,  autor: kasia

Na spragnionych wiedzy młodych opolan czeka 8 spotkań tematycznych w ramach ROCK ON! AKADEMIA ROCKA na Uniwersytecie Opolskim. Uniwersytet otwiera s...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 294) 
The Beatles Polska: Nie żyje Tom Petty

Nie żyje Tom Petty

2017-10-02,  autor: kasia

Tom Petty odszedł wieczorem 2 października. Informację o śmierci artysty potwierdził menadżer artysty: Wraz z pogrążoną w żalu rodziną T...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 290) 
The Beatles Polska: Wrześniowe pytanie do Paula McCartneya w ramach cyklu You Gave Me The Answer

Wrześniowe pytanie do Paula McCartneya w ramach cyklu You Gave Me The Answer

2017-09-29,  autor: Agoosia

Raz w miesiącu na oficjalnej stronie internetowej Paula McCartneya publikowana jest odpowiedź na pytanie zadane przez fana. Tym razem wybrano pytani...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 272) 
The Beatles Polska: Zapowiedź albumu "Holidays Rule Volume 2"

Zapowiedź albumu "Holidays Rule Volume 2"

2017-09-28,  autor: Agoosia

13 października 2017 roku do sprzedaży trafi wyjątkowy album "Holidays Rule Volume 2". Świąteczna składanka jest kontynuacją poprzedniej wersji...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: audio   (wizyt: 190) 
The Beatles Polska: Patti Smith uhonorowana nagrodą im. Johna Lennona

Patti Smith uhonorowana nagrodą im. Johna Lennona

2017-09-24,  autor: kasia

John Lennon Real Love to koncert poświęcony pamięci zmarłego członka The Beatles, który odbywa się niezmiennie od 37 lat. W tym roku uroczysto...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: nagrody   (wizyt: 184) 
The Beatles Polska: Nieznana wersja demo piosenki "What Goes On" wystawiona na Ebay

Nieznana wersja demo piosenki "What Goes On" wystawiona na Ebay'u

2017-09-24,  autor: kasia

Na stronie serwisu Ebay można wylicytować rzadkie nagranie demo utworu "What Goes On" The Beatles. Wersja demo pochodzi z 1963 roku i znacznie się ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: pamiątki   (wizyt: 253) 
The Beatles Polska: Książka "Imagine" - projekt Amnesty International i Yoko Ono

Książka "Imagine" - projekt Amnesty International i Yoko Ono

2017-09-21,  autor: Agoosia

Ze współpracy Yoko Ono z organizacją Amnesty International powstał nowy projekt - ilustrowana książeczka dla dzieci opowiadająca o pokoju na ś...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: book   (wizyt: 271) 
The Beatles Polska: Paul McCartney przygotował niespodziankę dla Jimmy

Paul McCartney przygotował niespodziankę dla Jimmy'ego Fallona - koncert w Brooklynie

2017-09-19,  autor: Agoosia

Trwa amerykańska odsłona trasy koncertowej One On One. 19 września Paul McCartney zagrał w Barclays Center w Brooklynie w stanie Nowy Jork. I ty...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 203) 

Animowany McCartney w filmiku promującym album "Concrete and Gold" Foo Fighters

2017-09-19,  autor: Agoosia

W sieci pojawił się film animowany ukazujący kulisy powstania albumu "Concrete and Gold" grupy Foo Fighters. W krótkiej animacji zamieszczonej na ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: audio   (wizyt: 158) 
The Beatles Polska: Muzyka The Beatles na ścieżce dźwiękowej "The Vietnam War"

Muzyka The Beatles na ścieżce dźwiękowej "The Vietnam War"

2017-09-17,  autor: Agoosia

"The Vietnam War" to serial dokumentalny składający się z dziesięciu odcinków obejmujących łącznie osiemnaście godzin nagrań. To opowieść ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: film   (wizyt: 282) 

"Give More Love" - premiera płyty Ringo Starr'a

2017-09-15,  autor: joryk

15 września 2017 ukazała się nowa, dziewiętnasta płyta długogrająca Ringo Starra "Give More Love". Od pewnego czasu Ringo ma mniej więcej upor...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: dyskografia   (wizyt: 57) 
The Beatles Polska: Gisele Bündchen śpiewa "Imagine"

Gisele Bündchen śpiewa "Imagine"

2017-09-15,  autor: Agoosia

Brazylijska modelka Gisele Bündchen zaprezentowała swój talent wokalny. 37-letnia supermodelka wystąpiła na scenie w trakcie piątkowego koncertu...
komentarze (www: 1, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 143) 
The Beatles Polska: Bruce Springsteen gościem na koncercie Paula McCartneya w Madison Square Garden

Bruce Springsteen gościem na koncercie Paula McCartneya w Madison Square Garden

2017-09-15,  autor: Agoosia

Piątkowy koncert Paula McCartneya w Madison Square Garden w Nowym Jorku obfitował w niespodzianki. Jedną z nich było pojawienie się na scenie spe...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 163) 
The Beatles Polska: Yoko Ono pokonała polskiego producenta lemoniad. To koniec katowickiego Johna Lemona

Yoko Ono pokonała polskiego producenta lemoniad. To koniec katowickiego Johna Lemona

2017-09-15,  autor: kasia

Od listopada znikną ze sklepowych półek, lad pubów i restauracji buteleczki z popularnym napojem John Lemon. Polska firma z Katowic musiała ustą...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 1235) 

Ringo wypowiedział się o Paulu i ...Brexicie

2017-09-13,  autor: kasia

Ringo Starr przybył do Anglii by promować swoją najnowszą płytę "Give More Love", której premiera ma mieć miejsce 15 września 2017. Dziennika...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 316) 
The Beatles Polska: Stella McCartney świętuje swoje 46 urodziny

Stella McCartney świętuje swoje 46 urodziny

2017-09-13,  autor: Agoosia

13 września przypadają urodziny Stelli McCartney. Córka Paula i Lindy w tym roku skończyła 46 lat. W mediach społecznościowych projektantka mod...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: foto   (wizyt: 133) 
The Beatles Polska: Autobusy Sierżanta Pieprza w Liverpoolu

Autobusy Sierżanta Pieprza w Liverpoolu

2017-09-11,  autor: kasia

Na ulicach Liverpolu pojawili się dobrzy znajomi: John, Paul, George i Ringo! Z okazji 50. rocznicy albumu "Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Ba...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: nagrody   (wizyt: 435) 
The Beatles Polska: Paul McCartney uczcił pamięć o ofiarach ataków na WTC - koncert w Newark

Paul McCartney uczcił pamięć o ofiarach ataków na WTC - koncert w Newark

2017-09-11,  autor: Agoosia

11 września 2017 roku Paul McCartney zagrał koncert w Prudential Center w Newark, w stanie Nowy Jork. Był to kolejny występ w ramach amerykańskie...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 295) 

 0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ...poka wszystkie z roku 2014