Nowość Wydawnictwa SQN
Płyty wydane w styczniu:

5 My Bonnie / The Saints (S - 1962)
9 Nobody Told Me / O Sanity (S - 1984)
10 The Concert For Bangladesh (LP - 1972)
11 Please, Please Me / Ask Me Why (S - 1963)
12 Y Not (LP - 2010)
14 Liverpool 8 (LP - 2008)
15 My Sweet Lord (S - 1971)
16 Woman / Beautiful Boys (S - 1981)
17 Yellow Submarine (LP - 1969)
21 The U.S. Albums (box - 2014)
23 Milk And Honey (LP - 1984)
25 When We Was Fab (S - 1988)
27 Amoeba's Secret (LP - 2009)
30 Ringo 2012 (LP - 2012)
31 No.9 Dream / What You Got (S - 1975)
Klasyka rocka wydana w styczniu:

4 Doors (The Doors) (LP - 1967)
4 Rumours (Fleetwood Mac) (LP - 1977)
12 Led Zeppelin (Led Zeppelin) (LP - 1969)
27 Heartbreak Hotel (Elvis Presley) (S - 1956)
27 Run RunAway (Slade) (S - 1984)
28 Mr. Blue Sky (ELO) (S - 1978)
30 Epic (Faith No More) (S - 1990)

The Beatles Polska: Paul McCartney wraz z córkami wystąpił w dokumencie "One Day A Week"

Paul McCartney wraz z córkami wystąpił w dokumencie "One Day A Week"

2017-11-03,  autor: kasia

Paul McCartney zaangażował się w nowy projekt promujący kampanię Meat Free Monday (Bezmięsny poniedziałek). Beatles wraz z córkami Mary i Stellą oraz ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: film   (wizyt: 217) 
The Beatles Polska: Fotografia z National Geographic zainspirowała Paula McCartneya do napisania "Lady Madonna"

Fotografia z National Geographic zainspirowała Paula McCartneya do napisania "Lady Madonna"

2017-11-02,  autor: kasia

Paul McCartney spotkał się z Susan Goldberg, redaktor naczelną magazynu National Geographic. Beatles promowował dokument "One Day A Week" – nowy...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 161) 
The Beatles Polska: Hollywood Vampires zagrają w Polsce

Hollywood Vampires zagrają w Polsce

2017-11-02,  autor: kasia

Prawdziwa gratka dla fanów Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego. Trio znane jako Hollywood Vampires wystąpi po raz pierwszy w P...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 161) 
The Beatles Polska: Październikowe pytanie w ramach You Gave Me The Answer

Październikowe pytanie w ramach You Gave Me The Answer

2017-10-30,  autor: Agoosia

Październikowa odsłona cyklu You Gave Me The Answer nawiązywała do Halloween. Tym razem wybrano pytanie od fanki ze Stanów Zjednoczonych. Audra zapyta...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 147) 
The Beatles Polska: Nie żyje Fats Domino

Nie żyje Fats Domino

2017-10-25,  autor: kasia

Jeden z pionierów rock'n'rolla, nowoorleański muzyk Fats Domino, nie żyje. O jego śmierci poinformowała córka. Miał 89 lat. Antoine Domino, znany jak...
komentarze (www: 9, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 187) 
The Beatles Polska: Mini należący do Ringo Starra trafi pod młotek - zapowiedź aukcji

Mini należący do Ringo Starra trafi pod młotek - zapowiedź aukcji

2017-10-25,  autor: Agoosia

W zbiorach londyńskiego domu aukcyjnego Bonhams znalazło się auto należące kiedyś do perkusisty The Beatles. Na 2 grudnia 2017 roku przewidziano licyt...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: pamiątki   (wizyt: 236) 

"Come Together" w The Voice of Poland

2017-10-25,  autor: Agoosia

Program "The Voice of Poland" od kilku sezonów cieszy się sporą popularnością, kolejne edycje tego talent show przyciągają widzów i utalentowanych wok...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 225) 
The Beatles Polska: Paul McCartney wspiera walkę z rakiem piersi

Paul McCartney wspiera walkę z rakiem piersi

2017-10-25,  autor: Agoosia

Miesiąc październik od wielu lat nazywany jest "Miesiącem Świadomości Raka Piersi". W 2008 roku Europejska Koalicja do Walki z Rakiem Piersi ustanowił...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: foto   (wizyt: 83) 
The Beatles Polska: O tym jak Jann Wenner okłamał Paula McCartneya

O tym jak Jann Wenner okłamał Paula McCartneya

2017-10-24,  autor: kasia

24 października ukazała się książka Joe Hagana "Sticky Fingers: The Life and Times of Jann Wenner and Rolling Stone Magazine". Na początku, Jann Wenne...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: book   (wizyt: 232) 
The Beatles Polska: The Beatles symfonicznie w ICE Kraków – zapowiedź

The Beatles symfonicznie w ICE Kraków – zapowiedź

2017-10-22,  autor: kasia

Już 22 października 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków zabrzmią największe przeboje zespołu THE BEATLES w symfonicznych aranżacjach. W nowych odsło...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 375) 
The Beatles Polska: Za kulisami najnowszego filmu o piratach McCartney śpiewał o prostytutce

Za kulisami najnowszego filmu o piratach McCartney śpiewał o prostytutce

2017-10-11,  autor: Agoosia

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć Paula McCartneya w filmie o przygodach piratów "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" (ang. "Pirates of the Caribbean:...
komentarze (www: 2, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 331) 
The Beatles Polska: Paul i Ringo pamiętali o urodzinach Johna

Paul i Ringo pamiętali o urodzinach Johna

2017-10-09,  autor: kasia

Paul McCartney I Ringo Starr pamiętali o 77. urodzinach Johna Lennona. McCartney umieścił na Twitterze zdjęcie z Johnem Lennonem, które podpisał rea...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 263) 
The Beatles Polska: Liam Gallagher o nietypowej rozmowie z Paulem McCartneyem i inspiracji Yoko Ono

Liam Gallagher o nietypowej rozmowie z Paulem McCartneyem i inspiracji Yoko Ono

2017-10-07,  autor: kasia

Na początku października ukazał się debiutancki solowy album "As You Were" Liama Gallaghera. Krążek Liama rozchodzi się jak świeże bułeczki, bowiem w ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 283) 
The Beatles Polska: Skarpetki Yellow Submarine

Skarpetki Yellow Submarine

2017-10-07,  autor: kasia

Pomysł na markę Happy Socks narodził się jesienią 2008 r. w Sztokholmie. Za jej powstanie odpowiedzialna jest dwójka przyjaciół Mikael Söderlind i Vik...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 224) 
The Beatles Polska: Akademia Rocka rusza na Uniwersytecie Opolskim

Akademia Rocka rusza na Uniwersytecie Opolskim

2017-10-04,  autor: kasia

Na spragnionych wiedzy młodych opolan czeka 8 spotkań tematycznych w ramach ROCK ON! AKADEMIA ROCKA na Uniwersytecie Opolskim. Uniwersytet otwiera się...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 266) 
The Beatles Polska: Nie żyje Tom Petty

Nie żyje Tom Petty

2017-10-02,  autor: kasia

Tom Petty odszedł wieczorem 2 października. Informację o śmierci artysty potwierdził menadżer artysty: Wraz z pogrążoną w żalu rodziną Toma Petty&#...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: kalendarz   (wizyt: 251) 
The Beatles Polska: Wrześniowe pytanie do Paula McCartneya w ramach cyklu You Gave Me The Answer

Wrześniowe pytanie do Paula McCartneya w ramach cyklu You Gave Me The Answer

2017-09-29,  autor: Agoosia

Raz w miesiącu na oficjalnej stronie internetowej Paula McCartneya publikowana jest odpowiedź na pytanie zadane przez fana. Tym razem wybrano pytanie ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 210) 
The Beatles Polska: Zapowiedź albumu "Holidays Rule Volume 2"

Zapowiedź albumu "Holidays Rule Volume 2"

2017-09-28,  autor: Agoosia

13 października 2017 roku do sprzedaży trafi wyjątkowy album "Holidays Rule Volume 2". Świąteczna składanka jest kontynuacją poprzedniej wersji z 2012...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: audio   (wizyt: 155) 
The Beatles Polska: Patti Smith uhonorowana nagrodą im. Johna Lennona

Patti Smith uhonorowana nagrodą im. Johna Lennona

2017-09-24,  autor: kasia

John Lennon Real Love to koncert poświęcony pamięci zmarłego członka The Beatles, który odbywa się niezmiennie od 37 lat. W tym roku uroczystość odbęd...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: nagrody   (wizyt: 158) 
The Beatles Polska: Nieznana wersja demo piosenki "What Goes On" wystawiona na Ebay

Nieznana wersja demo piosenki "What Goes On" wystawiona na Ebay'u

2017-09-24,  autor: kasia

Na stronie serwisu Ebay można wylicytować rzadkie nagranie demo utworu "What Goes On" The Beatles. Wersja demo pochodzi z 1963 roku i znacznie się róż...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: pamiątki   (wizyt: 225) 
The Beatles Polska: Książka "Imagine" - projekt Amnesty International i Yoko Ono

Książka "Imagine" - projekt Amnesty International i Yoko Ono

2017-09-21,  autor: Agoosia

Ze współpracy Yoko Ono z organizacją Amnesty International powstał nowy projekt - ilustrowana książeczka dla dzieci opowiadająca o pokoju na świecie. ...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: book   (wizyt: 225) 
The Beatles Polska: Paul McCartney przygotował niespodziankę dla Jimmy

Paul McCartney przygotował niespodziankę dla Jimmy'ego Fallona - koncert w Brooklynie

2017-09-19,  autor: Agoosia

Trwa amerykańska odsłona trasy koncertowej One On One. 19 września Paul McCartney zagrał w Barclays Center w Brooklynie w stanie Nowy Jork. I tym ra...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 169) 

Animowany McCartney w filmiku promującym album "Concrete and Gold" Foo Fighters

2017-09-19,  autor: Agoosia

W sieci pojawił się film animowany ukazujący kulisy powstania albumu "Concrete and Gold" grupy Foo Fighters. W krótkiej animacji zamieszczonej na port...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: audio   (wizyt: 135) 
The Beatles Polska: Muzyka The Beatles na ścieżce dźwiękowej "The Vietnam War"

Muzyka The Beatles na ścieżce dźwiękowej "The Vietnam War"

2017-09-17,  autor: Agoosia

"The Vietnam War" to serial dokumentalny składający się z dziesięciu odcinków obejmujących łącznie osiemnaście godzin nagrań. To opowieść o konflikcie...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: film   (wizyt: 241) 

"Give More Love" - premiera płyty Ringo Starr'a

2017-09-15,  autor: joryk

15 września 2017 ukazała się nowa, dziewiętnasta płyta długogrająca Ringo Starra "Give More Love". Od pewnego czasu Ringo ma mniej więcej uporządkowan...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: dyskografia   (wizyt: 9) 
The Beatles Polska: Gisele Bündchen śpiewa "Imagine"

Gisele Bündchen śpiewa "Imagine"

2017-09-15,  autor: Agoosia

Brazylijska modelka Gisele Bündchen zaprezentowała swój talent wokalny. 37-letnia supermodelka wystąpiła na scenie w trakcie piątkowego koncertu w ram...
komentarze (www: 1, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 101) 
The Beatles Polska: Bruce Springsteen gościem na koncercie Paula McCartneya w Madison Square Garden

Bruce Springsteen gościem na koncercie Paula McCartneya w Madison Square Garden

2017-09-15,  autor: Agoosia

Piątkowy koncert Paula McCartneya w Madison Square Garden w Nowym Jorku obfitował w niespodzianki. Jedną z nich było pojawienie się na scenie specjaln...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: koncert   (wizyt: 129) 
The Beatles Polska: Yoko Ono pokonała polskiego producenta lemoniad. To koniec katowickiego Johna Lemona

Yoko Ono pokonała polskiego producenta lemoniad. To koniec katowickiego Johna Lemona

2017-09-15,  autor: kasia

Od listopada znikną ze sklepowych półek, lad pubów i restauracji buteleczki z popularnym napojem John Lemon. Polska firma z Katowic musiała ustąpić wd...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: inne   (wizyt: 1192) 

Ringo wypowiedział się o Paulu i ...Brexicie

2017-09-13,  autor: kasia

Ringo Starr przybył do Anglii by promować swoją najnowszą płytę "Give More Love", której premiera ma mieć miejsce 15 września 2017. Dziennikarz progra...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: wywiady   (wizyt: 289) 
The Beatles Polska: Stella McCartney świętuje swoje 46 urodziny

Stella McCartney świętuje swoje 46 urodziny

2017-09-13,  autor: Agoosia

13 września przypadają urodziny Stelli McCartney. Córka Paula i Lindy w tym roku skończyła 46 lat. W mediach społecznościowych projektantka mody pochw...
komentarze (www: 0, fb: )  kategoria: foto   (wizyt: 106) 

 0  1  2  3  4 ...pokaż wszystkie z roku 1963